Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III trafi do sklepów na początku 2012 roku!

82 postów w tym temacie

ogólnie, zabawnie to wygląda :D Wszyscy 3ej najwięksi gracze-deweloperzy, czyli Blizz, ArenaNet (Guild Wars 2) oraz Bioware ze swoim ToR, jeden po drugim ciągle przekładają datę premiery/ogłoszenie daty :D Zabawnie to wygląda nawet, cała trójca ostro skupiona na "MUSIMY DOPRACOWAĆ NASZ PRODUKT!! AAAAA!!" i tak od ponad roku i najbliższe miesiące będą takie same :D Który z nich jako pierwszy pęknie i ogłosi release ? hehe Kto pierwszy, ten może de facto przegrać. Jeszcze czegoś takiego świat nie widział w historii MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę sprecyzować o jaką falę kluczy chodziło...

bo z tego co mi wiadomo to beta jest na zasadach FnF i prasa, plus najpopularniejsi gracze w S2.

Ogólnie około 70 do 100 osób na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będzie więcej, tak jak w Cataclysm, pod koniec bety, tak miesiąc przed końcem, każdy miał zaproszenie (przynajmniej z mojej gildii). Myślę, że z D3 zrobią podobnie, ale np tydzień/dwa przed końcem bety, każdy będzie mógł przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli D3 wyjdzie gdzieś w okolicach wakacji. Spoko, akurat wtedy nie mam co robić.
Ja bym chciał w demko zagrać, bo wiem, że niby ma być dobrze i w ogóle git, ale jakoś filmiki wyglądają mało zachęcająco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 23:14, Thanathos napisał:

będzie więcej, tak jak w Cataclysm, pod koniec bety, tak miesiąc przed końcem, każdy
miał zaproszenie (przynajmniej z mojej gildii). Myślę, że z D3 zrobią podobnie, ale np
tydzień/dwa przed końcem bety, każdy będzie mógł przetestować.


W SC2 też na końcu zrobili otwarta bete. Może tak będzie w d3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 23:43, kanthall napisał:

jak dobrze że jest ktoś kto umie się zabrać za tą ich betę i już niedługo będziemy mogli
sobie pograć bez ich durnego klucza.

http://i.imgur.com/5HC3f.jpg


osobiście nie psułbym sobie w ten sposób przyjemności z produktu, którego kwintesencją jest battlenet, rozrywki grupowe (mnóstwo potworów, do tej silniejsze są, leszy loot = mega fun) oraz aukcja

no i powodzenia z aktualizacją klienta, która obecnie pojawia się niemalże codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 23:43, kanthall napisał:

jak dobrze że jest ktoś kto umie się zabrać za tą ich betę i już niedługo będziemy mogli
sobie pograć bez ich durnego klucza.


Acha, czyli otwarcie się przyznajesz, że pomimo iż nikt ci nie pozwala to sobie bedziesz za darmo krozystac z owocow czyjes pracy. Piratow nie lubimy - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 00:01, Martimat napisał:

A ja czekam na edycję kolekcjonerską i info o szczegółach jej wydania!



Ja rowniez mam nadzieje ze bedzie koszulka i jakas figurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 23:43, kanthall napisał:

jak dobrze że jest ktoś kto umie się zabrać za tą ich betę i już niedługo będziemy mogli
sobie pograć bez ich durnego klucza.

http://i.imgur.com/5HC3f.jpg


Jak to dobrze, że wszystkie postaci NCP, potwory, przedmioty itd. znajdują się na serwerach blizzarda. Tak to piraci co najwyżej pobiegają sobie po pustym świecie gry. Zemulować serwer to jedno, bo resztę to sami musieli by sobie stworzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 00:01, Martimat napisał:

A ja czekam na edycję kolekcjonerską i info o szczegółach jej wydania!

Nie ma na co czekać, ładne pudełko, artbook, making-off, jakieś dodatki w stylu avatara do SC2 czy companiona do WoW''a i pierdoła w stylu pendrive''a w CE Wings of Liberty. Kolekcjonerki Blizzarda nie różnią się od siebie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 10:03, SarenkaB napisał:

> A ja czekam na edycję kolekcjonerską i info o szczegółach jej wydania!
Nie ma na co czekać, ładne pudełko, artbook, making-off, jakieś dodatki w stylu avatara
do SC2 czy companiona do WoW''a i pierdoła w stylu pendrive''a w CE Wings of Liberty.
Kolekcjonerki Blizzarda nie różnią się od siebie za bardzo.

I 300 zł do wydania, imo nie warto się napalać i liczyć, że polski dystrybutor doda jakiś drobiazg o siebie do wersji podstawowej, delikatna sugestia ;] - http://www.gram.pl/sklep/pc/koszulka-diablo-iii-special-edition-rozmiar-m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 09:44, gorzalka napisał:

A nie wiadomo czasem kiedy będą rozsyłali klucze bety, ale nie tylko dla prasy?


To wiedzą tylko ludzie z Bliuzzarda, nam pozostaje cierpliwie czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 23:56, Wojman napisał:

Acha, czyli otwarcie się przyznajesz, że pomimo iż nikt ci nie pozwala to sobie bedziesz
za darmo krozystac z owocow czyjes pracy. Piratow nie lubimy - BAN


Bo ja wiem. To tylko beta za nią się nie płaci. Jak pograsz w coś za co się nie płaci to też jest piractwo. W sumie to nie jestem do tego aż tak przekonany nie żebym popierał normalne piractwo ale jak za coś nie płacisz to jak możesz to spiracic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 12:22, kosaqz napisał:

jak za coś nie płacisz to jak możesz to spiracic? :)


Bardzo prosto - przywłaszczasz sobie pewną własność intelektualną bez zgody jej właściciela.

Co do EK, to dla mnie wszystko będzie zależało od "pierdółki", jaką dodadzą do zestawu. Jeśli będzie to coś w stylu dwugigowego (co jest trochę śmieszne w dzisiejszych czasach) pendrive''u, to raczej spasuję - artbooki nieszczególnie mnie interesują, making-of również, w Wowa nie gram, na battle.necie się nie udzielam. Jeśli przedmiot, który dorzucą (a na pewno coś dorzucą) będzie ciekawy, biorę kolekcjonerkę. Jeśli nie, chyba raczej skończy się na kluczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 13:07, kosaqz napisał:

W SC2 dali inny wygląd thora (jednostki terran) więc może i w d3 będzie coś inaczej wyglądało
w sumie fajnie by było.


Mogliby dorzucić coś, co by odróżniało postaci należące do właścicieli kolekcjonerek. Jakąś "przywieszkę" do naszej postaci, w rodzaju majtającej się przy pasie głowy demona "cy cuś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować