Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - premiera na świecie i w Polsce już dziś!

419 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2006 o 17:28, Soleila napisał:

> Mój problem jest trochę inny. Cdprojekt anulował moje zamówienie i tłumaczy, że nie potwierdziłem

> go. A to nie prawda! Teraz proponuje mi kupić grę o 30 zł drożej niż zamówiłem. Co mam
zrobić.
> Nie chcę cierpieć za to, że serwer nawalił, lub sklepowi brakło egzemplarzy i mnie wywalili

> :[[[[[


Pracownik nie ma prawa anulować zamówienia Klienta :)
Anulowanie niepotwierdzonego w terminie zamówienia dokonywane jest z AUTOMATU (skrypt).

W takim razie nie wiem co zawiniło, ale fakt jest faktem, a przesyłki nie dostałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten incydent będzie wielką nauczką dla CPD... teraz oni muszą wysłuchiwac naszych skarg i oni prawdobopodnie przez to ucierpią, a nie te pojeb**ce z masterlinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


witam,

Zgodnie z wczesniejszymi informacjami - przesylki z GWF wyszly w terminie. Przesyłki kurierskie są aktualnie w doręczeniu. I tutaj ważna uwaga dla uzytkownikow, ktorzy kontaktowali się telefoniczne z Masterlink i uzyskali informacje, ze ich przesyłka nie została odebrana przez kuriera lub nie istnieje w systemie: te paczki rowniez są w doręczeniu!! Po prostu ze wzgledu na ogromną ilość paczek, część z nich nie została "zeskanowana" przy wejściu do magazynu Masterlink. Te paczki sa jednak w doręczeniu, tak jak wszystkie pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 17:32, Tuddrussel napisał:


witam,

Zgodnie z wczesniejszymi informacjami - przesylki z GWF wyszly w terminie. Przesyłki kurierskie
są aktualnie w doręczeniu. I tutaj ważna uwaga dla uzytkownikow, ktorzy kontaktowali się telefoniczne
z Masterlink i uzyskali informacje, ze ich przesyłka nie została odebrana przez kuriera lub
nie istnieje w systemie: te paczki rowniez są w doręczeniu!! Po prostu ze wzgledu na ogromną
ilość paczek, część z nich nie została "zeskanowana" przy wejściu do magazynu Masterlink. Te
paczki sa jednak w doręczeniu, tak jak wszystkie pozostałe.


Wszystko fajnie, ale moja w ogule nie poszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2006 o 17:30, Xardas! napisał:

W takim razie nie wiem co zawiniło, ale fakt jest faktem, a przesyłki nie dostałem!



2006-04-21 05:05:24 Wysłanie maila z prosba o potwierdzenie Skrypt automatyczny
2006-04-27 01:14:05 Zwrócenie wPLN na konto użytkownika Skrypt automatyczny
2006-04-27 01:14:05 Anulowanie (niepotwierdzone w terminie) Skrypt automatyczny


Proszę - ot co się stało (przekleiłam kawałek informacji z bazy danych) Podobne informacje dostałeś zapewne od Pracownika Działu Obsługi Klienta, dlatego też proszę Cię - nie wprowadzaj zamętu do tego tematu :)

J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 17:31, s-killer napisał:

Myślę, że ten incydent będzie wielką nauczką dla CPD... teraz oni muszą wysłuchiwac naszych
skarg i oni prawdobopodnie przez to ucierpią, a nie te pojeb**ce z masterlinka



s-killer - spokojniej proszę.

Pamiętaj, że w Masterlinku również pracują ludzie. A na forum kultura obowiązuje.

;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 17:32, Tuddrussel napisał:


witam,

Zgodnie z wczesniejszymi informacjami - przesylki z GWF wyszly w terminie. Przesyłki kurierskie
są aktualnie w doręczeniu. I tutaj ważna uwaga dla uzytkownikow, ktorzy kontaktowali się telefoniczne
z Masterlink i uzyskali informacje, ze ich przesyłka nie została odebrana przez kuriera lub
nie istnieje w systemie: te paczki rowniez są w doręczeniu!! Po prostu ze wzgledu na ogromną
ilość paczek, część z nich nie została "zeskanowana" przy wejściu do magazynu Masterlink. Te
paczki sa jednak w doręczeniu, tak jak wszystkie pozostałe.


Dzieki za info Toddrussel, mam nadzieje ze nie oszukali cie w Masterlinku, i faktycznie wszystkie przesylki wyszly od nich, a tylko z powodu balaganu jaki panuje w tej firmie nie sa w stanie sie polapac co jest gdzie. Na razie kuriera jak nie bylo, tak nie ma... ale jesli dzisiaj nie dojedzie, to ja tego Masterlinkowi nie daruje - nie po to zamawialem gre na weekend, kiedy mam wolne, zeby dostarczali mi ja z nieuzasadnionym 5 dniowym opoznieniem - we wtorek, kiedy trzeba bedzie isc do pracy.

Raz jeszcze dziekuje ekipie CDP ze cos probuja z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 17:36, Soleila napisał:


> W takim razie nie wiem co zawiniło, ale fakt jest faktem, a przesyłki nie dostałem!


2006-04-21 05:05:24 Wysłanie maila z prosba o potwierdzenie Skrypt automatyczny
2006-04-27 01:14:05 Zwrócenie wPLN na konto użytkownika Skrypt automatyczny
2006-04-27 01:14:05 Anulowanie (niepotwierdzone w terminie) Skrypt automatyczny


Proszę - ot co się stało (przekleiłam kawałek informacji z bazy danych) Podobne informacje
dostałeś zapewne od Pracownika Działu Obsługi Klienta, dlatego też proszę Cię - nie wprowadzaj
zamętu do tego tematu :)

J.

Bardzo fajnie. To ja dziękuję za taki sklep. Już wolę kupić w Empiku. Potwierdziłem ostatniego dnia, ale w terminie :[[[[[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 17:38, Soleila napisał:

> Myślę, że ten incydent będzie wielką nauczką dla CPD... teraz oni muszą wysłuchiwac naszych

> skarg i oni prawdobopodnie przez to ucierpią, a nie te pojeb**ce z masterlinka


s-killer - spokojniej proszę.

Pamiętaj, że w Masterlinku również pracują ludzie. A na forum kultura obowiązuje.

;>



Sorki, no ale co to za ludzie?! sorki...
Ale nie możecie powiedzieć nam czy dostaniemy je jeszce dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 17:41, Soleila napisał:

Oj nie potwierdziłeś :) I proszę, skończmy tą dyskusję.

Jak sobie chcesz. Miałem zamiar zamówić jeszcze gry z eXtra klasyki oraz edycje kolekcjonerską Gothica II, ale się na Was zawiodłem i nie zrobię tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 17:32, Tuddrussel napisał:


witam,

Zgodnie z wczesniejszymi informacjami - przesylki z GWF wyszly w terminie. Przesyłki kurierskie
są aktualnie w doręczeniu. I tutaj ważna uwaga dla uzytkownikow, ktorzy kontaktowali się telefoniczne
z Masterlink i uzyskali informacje, ze ich przesyłka nie została odebrana przez kuriera lub
nie istnieje w systemie: te paczki rowniez są w doręczeniu!! Po prostu ze wzgledu na ogromną
ilość paczek, część z nich nie została "zeskanowana" przy wejściu do magazynu Masterlink. Te
paczki sa jednak w doręczeniu, tak jak wszystkie pozostałe.


Nie chce psuć dobrego humoru, ale moje zamówienie wyszło DZISIAJ, a to na bank nie jest WYSYKA W TERMINIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wina lezy po stronie CDP, zazwyczaj tak duze przesyłki firma kurierska może również odebrać dzień wcześniej i wszystko przetrzymać dzień w magazynie. Wtedy jest czas na sprawdzenie wszystkiego i ostateczną wysyłke. Nie było by problemu. Zazwyczaj takie wpadki są gdy robi sie wszystko na ostatnią chwile.
ps.
gratuluje działowi logistyki

I jeszcze jedno - jeśli na stronie CDP widnieje informacja, "jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 18.00." to czemu automatyczna sekretarka włącza sie o 17 podając informace, że w CDP pracuje sie od 9-17 ;].
I to jest właśnie podejscie do klienta (pewnie wszyscy już od 9.00 żyją długim weekendem). Zaznaczam, że bład watwo naprawić przecież kurierzy pracują w święta (taka kratka na liście przewozowym do zaznaczenia) tylko to jest opcja dodatkowo płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 17:41, Soleila napisał:

Oj nie potwierdziłeś :) I proszę, skończmy tą dyskusję.


Dyskusję skończymy, jak wysyłki będą wychodzić w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 17:46, madjudge napisał:

> Oj nie potwierdziłeś :) I proszę, skończmy tą dyskusję.

Dyskusję skończymy, jak wysyłki będą wychodzić w terminie.

O ile w ogóle będą wysyłane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować