Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 – teaser gameplay trailera, którego pełną wersję zobaczymy jutro

55 postów w tym temacie

Adam Berlik

Luźny temat w sam raz na początek niedzieli. Oto 25-sekundowy materiał wideo z Battlefield 3 zwiastujący pełną wersję trailera, w którym zobaczymy ujęcia z rozgrywki i usłyszymy 99 Problems Jaya-Z.

Przeczytaj cały tekst "Battlefield 3 – teaser gameplay trailera, którego pełną wersję zobaczymy jutro" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to oglądałam ;) Tylko mi się nie podoba, że rozwalanie budynków działa tylko na niektóre jego części (jak wystrzelisz RPG załóżmy w róg ściany, to się nic nie dzieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@weronika265

skąd o tym wiesz ? z wersji Alpha ?

Jeżeli tak to gratuluję inteligencji - oceniać grę ( i jeszcze narzekać ) po wczesnej wersji która ma być tylko w miarę stabilna


Dopiero w becie powinniśmy zobaczyć jak mniej więcej będzie wyglądała gra 25 października


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne fajna gra będzie. Ja się już "nawróciłem" i w zamówieniach nie siedzi MW3- przyjdzie w wtorek FIFA 12 :)
BF3 jest zbyt wymagający na mój sprzęt, a dla jednej "głupiutkiej" (nie obrażam tytułu tylko tego, że jest ona na ileś tam godzin i nie wiadomo na ile mnie wciągnie) go nie będę zmieniał. Życzę wszystkim, którzy zagrają miłej rozwałki i świetnego wsparcia Origin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 10:00, Lordpilot napisał:

Nie przetłumaczysz. Niektórzy mają tak zryte mózgi przez marketing EA, że nie dotrze,
musiałbyś mieć jakieś wielkie narzedzie do kruszenia betonu ;-)


Tak samo, jak próbowałem na CDA wbić do głowy co poniektórym, że jednak sobie na Ultra w BF3 w FHD nie pograją, bo potrzeba dwóch 580 do grania... Nikt nie uwieżył mimo faktu, że wklejałem linki do twittera pracownika DICE, a więc osoby, która wie, co pisze o grze, nad którą pracuje :)

A jak ktoś wspomni o Origin, to oczywiście wszyscy wyskakują, że tak robi każdy, ale jak przychodzi to podania fragmentów umów, to nagle nikt nic nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że będą musieli znerfować gdzie nie gdzie destrukcje otoczenia było oczywiste. Już widzę jak np. mapę porośniętą wieżowcami zostaje zrównana z ziemią i puszka normalnego gracza nie dostaje przy tym zawału, pięknie to brzmi ale przez kilka lat będzie to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, zobaczymy ten trailer. Ta zapowiedź jest do niczego, kilka "slajdów" i "muzyka" jay-z... to nie moje klimaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 10:04, Henrar napisał:

> Nie przetłumaczysz. Niektórzy mają tak zryte mózgi przez marketing EA, że nie dotrze,

> musiałbyś mieć jakieś wielkie narzedzie do kruszenia betonu ;-)

Tak samo, jak próbowałem na CDA wbić do głowy co poniektórym, że jednak sobie na Ultra
w BF3 w FHD nie pograją, bo potrzeba dwóch 580 do grania... Nikt nie uwieżył mimo faktu,
że wklejałem linki do twittera pracownika DICE, a więc osoby, która wie, co pisze o grze,
nad którą pracuje :)

A jak ktoś wspomni o Origin, to oczywiście wszyscy wyskakują, że tak robi każdy, ale
jak przychodzi to podania fragmentów umów, to nagle nikt nic nie wie.


No to jedziemy z tobą, dwie sprawy:

Pierwsza - "uwieżył"? Nie potrafiąc poprawnie pisać po polsku dyskredytujesz sam siebie i do tego publicznie chwalisz się, że jesteś obywatelem drugiej kategorii.
Druga - angielski widać też słabiutko u ciebie stoi bo gdybyś potrafił w owym języku czytać to wiedziałbyś, że po pierwsze podczas prezentacji gry mykała ona na pojedynczej karcie GTX580, nie na żadnym SLI. A po drugie nie oznacza to, że ta karta będzie wymagana do gry w maksymalnych ustawieniach i rozdzielczości 1080p. Możliwe, że GTX570/ HD 6950 starczą do komfortowej gry w 1080p przy max ustawieniach. Zwłaszcza, że oficjalne, zalecane wymagania gry nie są kosmiczne.
No i gdybyś wiedział cokolwiek o testowaniu/ prezentowaniu gier to byłoby dla ciebie logiczne, że podczas ich prezentacji dla szerokiej publiczności używa się zawsze możliwie najmocniejszej, jednordzeniowej karty graficznej, nawet jeśli jest zdecydowanie za mocna - lepiej mieć 100 fps niż 30 i zgięcie publiki. Myśl trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 09:52, Dymas24 napisał:

@weronika265

skąd o tym wiesz ? z wersji Alpha ?

Jeżeli tak to gratuluję inteligencji - oceniać grę ( i jeszcze narzekać ) po wczesnej
wersji która ma być tylko w miarę stabilna


Dopiero w becie powinniśmy zobaczyć jak mniej więcej będzie wyglądała gra 25 października


Oj w becie będzie mapa metro gdzie destrukcji po prostu nie będzie no może poza paroma małymi ściankami w metrze czy ścianą w jednym budynku.

Najbardziej mnie ciekawi jak ta autoregeneracja pojazdów będzie działać i czy dalej mogę w nieskończoność naprawiać palnikiem pojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 10:41, FFxior napisał:

No to jedziemy z tobą, dwie sprawy:

I zaczynasz - brak szacunku do odbiorcy wypowiedzi.

Dnia 25.09.2011 o 10:41, FFxior napisał:


Pierwsza - "uwieżył"?

Każdemu się zdarzy ortograf, ale zamiast to poprawić, zaczynasz atakować:

Dnia 25.09.2011 o 10:41, FFxior napisał:

Nie potrafiąc poprawnie pisać po polsku dyskredytujesz sam siebie
i do tego publicznie chwalisz się, że jesteś obywatelem drugiej kategorii.

Wycieczka osobista, więc teoretycznie już tutaj powinienem skończyć. Właśnie o tym pisałem - to samo jest na CDA. Wystarczy coś napisać negatywnego o BF3 a zaczyna się piekło.
Anyway, zgłoszone do moderacji.

Dnia 25.09.2011 o 10:41, FFxior napisał:

Druga - angielski widać też słabiutko u ciebie stoi

Ehe, byś się zdziwił

Dnia 25.09.2011 o 10:41, FFxior napisał:

bo gdybyś potrafił w owym języku czytać to wiedziałbyś, że po pierwsze podczas prezentacji gry mykała ona > na pojedynczej karcie GTX580, nie na żadnym SLI.

http://www.battlefield3gamer.com/apps/blog/entries/show/8015289-battlefield-3-at-pax
http://www.nvidia.com/object/pax-prime.html
Ciekawe jest to, że na PAX leciała wersja (podobno) bez tesselacji.

Dnia 25.09.2011 o 10:41, FFxior napisał:

A po drugie nie oznacza to, że ta karta będzie wymagana do gry w maksymalnych ustawieniach i
rozdzielczości 1080p. Możliwe, że GTX570/ HD 6950
starczą do komfortowej gry w 1080p przy max ustawieniach.

Gdy 560 starcza do medium? Jasne, już to widzę.

Dnia 25.09.2011 o 10:41, FFxior napisał:

Zwłaszcza, że oficjalne, zalecane wymagania gry nie są kosmiczne.

Wcale nie są, zwłaszca jak człowiek się dowie, że jednak są na medium a nie na ultra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

umieram ze śmiechu, tylko tutaj news o teaserze gry kończy się kłótnią w komentarzach o błędy ortograficzne, znajomość angielskiego i wiedzę z zakresu informatyki.
grow up!

a co do teasera, nie wiem, ale ta muzyka mi nijak do bf3 pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie... trailer trailera, tragedia. I jeszcze Jay-Z... nic, tylko się wieszać. EA idzie w pełną komerchę, do MOH był Linkin Park, teraz Jay-Z... gniot za gniotem gniota pogania. W Mirror''s Edge było w miarę ok: Lisa Miskovsky "Still Alive", w Mass Effect: The Faunts: "M4 Part 2" - kawał świetnej muzy, a tutaj... crap, po prostu crap. Aż mi się odechciewa tę grę przez to kupować, jak słowo daję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 10:55, Henrar napisał:

/cut/


Te karty to nie żadne 580 i 560 tylko GTX 580 i GTX 560. Widać, że niewiedza rządzi po twej stronie monitora.

Skoro gość zajmujący się grafiką w DICE twierdzi, że była to jedna karta, to nie próbuj być mądrzejszy od niego bo i tak ci nie wychodzi, a na dodatek nie jesteś jasnowidzem:
http://twitter.com/#!/repi/status/43350154291589120
I tyle, naucz się w końcu łaskawie czytać a potem wypisuj bzdury :) Skoro jedna karta GTX 580 stykała bezproblemowo do prezentacji gry, gdzie ta prezentuje się świetnie i lepiej to chyba tylko Metro: Last light się zapowiada pod względem graficznym to logiczne, że GTX 570/ HD 6950 starczą by pograć w najwyższych ustawieniach, pewnie nawet w 1080p.

A pisać negatywne rzeczy sobie o BF3 możesz, mi to lata na wszystkie strony, tylko nie pisz pierdół w stylu "bez SLI z najmocniejszych jednordzeniowych kart nie pograsz" bo to orbituje między totalną żenadą a czystą, wykrystalizowaną głupotą. Już nawet nie warto wspominać, że produkt końcowy zostanie jeszcze w stosunku do prezentowanych wersji alfa czy tam beta dopracowany.
A już się staje nieco nudne gdy ma się pojawić miazgun graficzny i jakiś noob wypisuje, że bez kilku kart się nie pogra :D Dokształć englisz, men...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tnij cytatyt

Dnia 25.09.2011 o 11:09, FFxior napisał:

Te karty to nie żadne 580 i 560 tylko GTX 580 i GTX 560. Widać, że niewiedza rządzi po
twej stronie monitora.

Znowu obrażanie. Wiesz, co to jest skrót myślowy? Nie bardzo.

Dnia 25.09.2011 o 11:09, FFxior napisał:

Patrzyłeś na daty? Twitter - 3rd March (trzeci marca), PAX odbywał się w dniach 26-28 sierpnia (26-28 August)

Dnia 25.09.2011 o 11:09, FFxior napisał:

I tyle, naucz się w końcu łaskawie czytać a potem wypisuj bzdury :)

Patrz na daty.

Dnia 25.09.2011 o 11:09, FFxior napisał:

Skoro jedna karta GTX 580 stykała bezproblemowo do prezentacji gry, gdzie ta prezentuje się świetnie i
lepiej to chyba tylko Metro: Last light się zapowiada pod względem graficznym to logiczne,
że GTX 570/ HD 6950 starczą by pograć w najwyższych ustawieniach, pewnie nawet w 1080p.

Ta, od 3 marca do 26 sierpnia trochę czasu jednak minęło. Alpha też miała mniejsze wymagania od tego, co podano ostatnio, c''nie?

Dnia 25.09.2011 o 11:09, FFxior napisał:

A pisać negatywne rzeczy sobie o BF3 możesz, mi to lata na wszystkie strony,

Właśnie widzę.

Dnia 25.09.2011 o 11:09, FFxior napisał:

tylko nie pisz pierdół w stylu "bez SLI z najmocniejszych jednordzeniowych kart nie pograsz"

Gdzie ja to napisałem? Czytanie ze zrozumieniem się kłania - na ultra bez SLi nie pograsz, dwóch pracowników DICE to potwierdziło. Ale dalej żyj w swoim świecie.

Dnia 25.09.2011 o 11:09, FFxior napisał:

to orbituje między totalną żenadą a czystą, wykrystalizowaną głupotą. Już nawet nie warto
wspominać, że produkt końcowy zostanie jeszcze w stosunku do prezentowanych wersji alfa
czy tam beta dopracowany.

Wymagania są ostateczne - znowu odsyłam do twittera. Poza tym, powodzenia w optymalizacji produktu na 2-3 tygodnie przed oddaniem do tłoczni.
Z mojej strony EOT.
@kotlecik5:
Ja nie hate'uję BF3 jako takiego, ja hate'uję większą część community BFa. Tą, która pieje z zachwytu nad EA a nienawidzi Activision (a to jedno i to samo) i tą, która nienawidzi CoDa za to, że się zmienia i kocha BFa za to, że się nie zmienia. A tych na forach są tysiące, nie trzeba długo szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 11:05, Teruaki napisał:

umieram ze śmiechu, tylko tutaj news o teaserze gry kończy się kłótnią w komentarzach
o błędy ortograficzne, znajomość angielskiego i wiedzę z zakresu informatyki.
grow up!

a co do teasera, nie wiem, ale ta muzyka mi nijak do bf3 pasuje


Bo Henrar, the BF3 hater znowu zaczyna :D choć tym razem nie ma aż tyle nienawiści w jego komentarzach.

Co do filmiku, jak ktoś już trafnie zauważył, dali nam 25 sek niczego z jedną z gorszych piosenek jakie słyszałem i zupełnie nie pasującą do BF3... A jutro dostaniemy aż jakąś 1:30 tego shitu -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować