Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2015 o 11:12, Paoro napisał:

Oj masz chyba słabego kompa, na moim śmiga aż miło, że ci się przycina i nie naturalnie
poruszają przez to, to już sprawa Twojego kompa mój drogi..

LOOOL. GTX 970 OC i i5 @3.8GHz? Mówi się, że czasem milczenie jest złotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy Wiesiek 3 w ogóle ruszy na tym sprzęcie? A jak tak, to na jakie detale mogę liczyć i ogólny komfort gry?
Intel i3 3.5ghz (2 rdzenie, 4 wątki)
GTX 750 2gb
8gb RAM
Windows 8.1 64bit

Bardziej się boję o procesor, bo RAM, grafika i system jak czytam opinię to dadzą radzę, przynajmniej na niskich. Niedawno wymieniałem podzespoły, jednak nie potrzebuję o 400zł droższego i5 (do moich wymagań), więc wybrałem i3. W najbliższym czasie nie zamierzam wymieniać procka, bo tak jak mówię - do moich potrzeb lepszego nie potrzebuję, niedawno wymieniałem i właściwie to procek sprawuje się bardzo dobrze (jest 4-tej generacji z i3; wiem, że czterordzeniówki z wyższej półki i5 są o wiele wydajniejsze, nie mówiąc o i7 czy i11, jednak w porównaniu do Core2Quad 4x2.5ghz jaki miałem poprzednio, to procek "w akcji" jest o wiele wydajniejszy, przynajmniej mam takie wrażenie).

Dodam, że rozdziałka, w której planuję grać to 1680×1050 (tylko i wyłącznie ta wchodzi w grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z teorii i praktyki (poprzednie multiplatformy) powinien taki sprzęt dać sobie radę z W3 w jakości porównywalnej z konsolową lub trochę niższej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 12:49, Satruss napisał:

Aaaaaaa kij kupię :P Pytanie: dużo sie pobiera danych po zainstalowaniu z płyt?


Około 400 MB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to spoko. Nawet na moim super LTE z Plusa dam radę ściągnąć :P

Trzymajcie kciuki żeby na 7870 jakoś logicznie działało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze czekam na jakieś lepsze testy na podobnym do mojego sprzęcie, ale widzę, że powinienem na średnich/wysokich zagrać. Ma ktoś z was może podobne podzespoły?
i5-4670 3.4GHz, GTX770 2GB, 8GB RAM

PS. Wiem, że to trochę spam, ale inni sobie nie żałują to ja raz też zaspokoję swoją ciekawość :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dokładnym przeczytaniu 5 ostatnich stron wątku postanowiłem, że czekam na nowe Radeony (ponoć już za miesiąc) i na połataną Edycję Rozszerzoną (za rok może? ;)). Bo jednak GTX 970 to trochę za mało z tego co widzę. A wszystkim, którzy kupili życzę miłego grania i żadnych zwisów i wysypów do Windy. Piszę to bez sarkazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 12:58, Accid napisał:

Kup sobie konsolę :) Wyjdzie taniej, wygodniej i płynniej.

Na obecną chwile wydaje się to całkiem rozsądne, bo wymiana podzespołów + gra może wyjść drożej niż nowa konsola. A na dodatek ewidentnie gra leci pod pada, a nie klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 12:50, Henrar napisał:

Z teorii i praktyki (poprzednie multiplatformy) powinien taki sprzęt dać sobie radę z
W3 w jakości porównywalnej z konsolową lub trochę niższej.

Nawet na procku dwurdzeniowym 3.5ghz? Byłoby świetnie!
Czyli jakie detale na tej rozdziałce mniej więcej wystarczą na komfortowe granie (czyli ilość klatek taka, żeby nawet w dużym mieście nie było pokazu slajdów, ale zdaję sobie sprawę, że wydajność może spadać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich użytkowników starszych kart Nvidii ( seria gtx 7..) nie instalujcie najnowszych sterowników!!!, ponieważ karty te nie mają oficjalnego wsparcia i najnowsze stery nie są dla nich dedykowane. Najlepsze osiągi Keplery mają na sterach 347.88. Ot, taka brudna polityka Nvidii. To jest ostatnia karta jaką kupiłem od "zielonych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 13:04, EylembertTigg napisał:

Do wszystkich użytkowników starszych kart Nvidii ( seria gtx 7..) nie instalujcie
najnowszych sterowników!!!
, ponieważ karty te nie mają oficjalnego wsparcia i najnowsze
stery nie są dla nich dedykowane. Najlepsze osiągi Keplery mają na sterach 347.88. Ot,
taka brudna polityka Nvidii. To jest ostatnia karta jaką kupiłem od "zielonych".


A SLI profil to jak załatwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajno mam uszkodzoną płytę nr 2 mam to załatwić z gram.pl czy bezpośrednio z cdprojekt. I kiedy mogę się spodziewać wymiany/przysłania uszkodzonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 11:39, berbelek napisał:

Mam identyczną kartę i taki sam procek co Ty, ale zastanawiam się czy kupić wersję pc
czy ps4.


Ja tam kupię na PC, bo innego wyboru nie mam.

Doradzać ci nie mogę, ewentualnie jak już przetestuję grę, to w tym temacie nie omieszkam napisać jak "lata" na moim sprzęcie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś gra także wiesza się w trakcie czytania książek? Już 2 razy musiałem restartować. : /

A jeśli jeszcze raz wysłucham przypomnienia ostatnich wydarzeń, którego nie da się pominąć, to oszaleję. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się