Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

L.A. Noire - już graliśmy w wersję PC

18 postów w tym temacie

Bardzo cieszy mnie ta wiadomość. Szkoda tylko, że nic nie wiadomo w sprawie spolszczenia co w takiej grze to powinna być norma.Ciekawe czy polski dystrybutor coś z tym zrobi, w końcu jest to "full pack".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 18:12, domkas napisał:

Bardzo cieszy mnie ta wiadomość. Szkoda tylko, że nic nie wiadomo w sprawie spolszczenia
co w takiej grze to powinna być norma.Ciekawe czy polski dystrybutor coś z tym zrobi,
w końcu jest to "full pack".

Gry Rockstara są tłumaczone tylko na angielski, francuski, włoski, niemiecki i hiszpański. To decyzja samej firmy.
Informacje te pojawiły się przy okazji premiery na konsole http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2011/5/brak-lokalizacji-la-noire-to-decyzja-rockstar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupię ale dopiero gdy stanieje. Ostatnio jest/będzie tyle premier, że L.A. Noire może poczekać. Niemniej miło słyszeć iż będą w niej zawarte wszystkie dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 18:21, Crew_900 napisał:

Ludzie, jak optymalizacja ? Zapomnieliście o najważniejszym!

Nie zapomnieli...
"No i wszystko działa bardzo płynnie, choć nie wiem na jakim dokładnie sprzęcie gra była prezentowana".

@OnTop jeszcze
Swoja droga zaciekawił mnie ten cytat:
"Za to na pewno mocno zyskały na jakości tekstury - są dużo wyraźniejsze i mają więcej detali, co najlepiej widać w przypadku różnego rodzaju napisów" :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze screenów widzę (albo wydaje mi się), że wygląda dużo lepiej od wersji Xbox360, miałem ją, ale sprzedałem, fajna, aczkolwiek na jeden raz, nie ciągnie do niej po raz drugi :P Jednak od strony fabularnej, jedna z lepszych gier, w jakie grałem na Xbox360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo ten tytuł byłby zniszczony pod wersję PC to i tak w niego zagram, mam sentyment do gier od Rockstar Games. Mimo wszystko prezentuje się póki co nie najgorzej. Czekam na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie bebechy miał PieC, na którym odpalono to L.A. Jak podkręcili mocno grafę w grze to musiało być niezłe monstrum :) Ale jednak pierwszy screen od góry to nie jest chyba z wersji na PC, wygląda konsolowo, szczególnie ten brak AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. listopad. Kurczę, L.A. Noir, Skyrim, Batman AC. Za cienki portfel żeby wszystko zakupić w dniu premiery.
No nic, L.A. Noir to dla mnie must have więc Batman i Skyrim będa musiały poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byla pierwsza gra w moim zyciu na kilkadziesiat ktore przehandlowalem na inna w gamestopie. Dla mnie to byla jedna z najnudniejszych gier jakie w zyciu gralem. Wszystko czym sie chwala tworcy moze cieszyc przez kilka pierwszych godzin gry, pozniej jest to juz zenujace i nuzace. Najgorsza wada gry sa strzelaniny, ktorych nie dosc ze jest bardzo malo to jeszcze sa totalnie bez polotu, banalne i proste jak gry z pistoletem na nitendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko doczepię do jednego stwierdzenia w tekście:

"skonfigurowane podobnie jak w innych grach sandboxowych"

Yyy, że co? Przecież sandbox to bardzo szerokie pojęcie, trudno więc w ogóle mówić o czymś takim, jak "sterowanie w grach sandboxowych", bo sandboxem może być tak strzelanka, gra akcji czy RPG, jak i np ścigałka czy RTS. Tak więc trochę niefortunne sformułowanie autora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować