Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Dark Souls - temat ogólny

2209 postów w tym temacie

Z +5 na +6 ulepszasz u kowala któremu sprezentowałeś Large Ember (Andre of Astora), potem udajesz się do Anor Londo, u giganta ulepszasz broń na +10, po czym na Greatsword of Artorias (Cursed).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 09:58, KrzychW napisał:

Chyba już wiem, w czym rzecz. Trzeba zdobyć całość jedną postacią. Niby mam wszystko,
ale obydwie moje postacie samodzielnie nie skompletowały całych zestawów. Tej bardziej
rozwiniętej brakuje tylko 3 broni, więc już niedługo. :-)


Wg wiki, od patcha 1.06 możesz mieć w różnych postaciach różne bronie i powinno zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, otóż napluła/nażygała na mnie jakaś stonoga i wyrosła mi jakaś narośl na głowie (oczywiście w grze) przez co nie moge założyć chełmu. Co trzeba zrobić żeby to usunąć? może jakaś maść pomoże ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 17:07, seroero napisał:

Mam problem, otóż napluła/nażygała na mnie jakaś stonoga i wyrosła mi jakaś narośl na
głowie (oczywiście w grze) przez co nie moge założyć chełmu. Co trzeba zrobić żeby to
usunąć? może jakaś maść pomoże ? :)

To było w demonich ruinach? Poszperaj po handlarzach czegoś, co zdejmuje jaja pasożyta czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 17:17, Jave napisał:

> Mam problem, otóż napluła/nażygała na mnie jakaś stonoga i wyrosła mi jakaś narośl
na
> głowie (oczywiście w grze) przez co nie moge założyć chełmu. Co trzeba zrobić żeby
to
> usunąć? może jakaś maść pomoże ? :)
To było w demonich ruinach? Poszperaj po handlarzach czegoś, co zdejmuje jaja pasożyta
czy jakoś tak.

Tak to było w demon ruins a mógłbyś sprecyzować gdzie się znajduje ten sprzedawca bo ja kilku pozabijałem niestety i głupio byłoby szukać sprzedawcy który nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 17:22, seroero napisał:

Tak to było w demon ruins a mógłbyś sprecyzować gdzie się znajduje ten sprzedawca bo
ja kilku pozabijałem niestety i głupio byłoby szukać sprzedawcy który nie żyje


Sługa siostry Queelag, ten gostek na E, który wita cię jak pierwszy raz tam zaglądasz. Warto przy okazji z nim teraz pogadać, bo jak jesteś zarażony jajami, to on jest bardziej przychylnie nastawiony do ciebie. Jeżeli go zabiłeś, to możesz zdobyć potrzebny item w ogrodzie Darkroot. Na niektórych drzewach masz takie dwugłowe wężo-jaszczurki, które go dropią, ale szansa na to jest dość nikła. Warto założyć coś co zwiększy szanse, typu głowa mimika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kupujesz, dostajesz od tego gościa z jajami na plecach przy siostrze pajęczycy. Ewentualnie w lesie masz takie ziolne jaszczurki z dwoma głowami jedyne moby z dropem na ten item i jeśli dobrze pamiętam to od tego małego ptasiora w assylum możesz wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 17:31, Ustroj napisał:

To kupujesz, dostajesz od tego gościa z jajami na plecach przy siostrze pajęczycy. Ewentualnie
w lesie masz takie ziolne jaszczurki z dwoma głowami jedyne moby z dropem na ten item
i jeśli dobrze pamiętam to od tego małego ptasiora w assylum możesz wymienić.

Już mam wielkie dzięki. Naszczęscie mialem to w swoim asortymencie. Jakby co to to sie nazywa Egg Verfume czy cos w tym stylu.
EDIT: dziękujhe jeszcze Noirrowi za wyczerpującą odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem wersję pudełkową Dark Souls i chciałbym grać po angielsku. Powiem szczerze, że łatwiej by było mi się odnaleźć w grze, bo bardzo wspomagam się wikispace. Jakiś fix? Ktoś sobie z tym poradził?;)

Wesołych świąt! Grajcie z umiarem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 17:03, Piotrek_K napisał:

Nie zabijcie jesli sie myle, ale tak na 80% to bedzie prawy analog :)


Dzięki serdeczne.

P.S. Wesołych wam życzę gramowicze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 15:54, Noirr napisał:

Wg wiki, od patcha 1.06 możesz mieć w różnych postaciach różne bronie i powinno zaliczyć.


Pewnie powinno, ale nie zaliczyło, a specjalnie sprawdziłem i na 2 postaciach wszystko się skompletowało. Nic to, będę dalej walczył, ale pojawił się kolejny problem. Mam wszystko oprócz Przeklętego Miecza Artoriasa i Sztyletu Priscilli. Miecz w nastepnej grze z duszy Sifa się zrobi, ale z półsmoczycą jest straszny problem. Najpierw szybko padła nie pokazawszy się nawet na momemt, co oczywiście wykluczyło trafianie w ogon, a w NG+, pomimo że specjalnie walczyłem słabszą bronią i zadałem około 40 uderzeń, znowu miałem to samo. Po początkowej rozmowie, ani na moment Priscilla nie stała się widoczna i znowu ubiłem ją w sumie niechcący, a sztyletu nie ma. Moja druga postać nie miała takich problemów. Zniknięcie, kilka ciosów i znowu się pojawiła. Jaka taktyka jest potrzebna, aby Priscilla pojawiła się przed zgonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 22:52, KrzychW napisał:

Jaka taktyka jest potrzebna, aby Priscilla pojawiła się przed zgonem?


Szczerze powiedziawszy pierwsze słyszę. U mnie zawsze pojawiała się po pierwszym czy drugim ciosie. Używaj raczej broni o dużych obrażeniach niż odwrotnie, w moim przypadku był to Drake Sword, więc uderzałem za około 200. Możesz też rzucić w nią fireballem parę razy, ewentualnie strzelić z łuku bo strzała będzie widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 23:10, Noirr napisał:

Szczerze powiedziawszy pierwsze słyszę.


Najpierw tłukłem kosą i po 8-10 uderzeniach usłyszałem tylko ach i było po Priscilli. Teraz w NG+ wziąłem Uchigatanę ulepszoną tylko na +8 i zadałem około 40 uderzeń, w międzyczasie dając się trafiać, uciekając i w ogóle kombinując i czekając na pojawienie się przeciwnika. Ładnych parę minut to trwało, aż znowu półsmoczyca padła, a ja zostałem bez sztyletu. Najgorsze jest to, że z powodu niewidocznego paska życia Priscilli, nie bardzo wiadomo co z tym wszystkim zrobić. Następnym razem bęgę wpadał na arenę i po kilku ciosach, jak nie przyniosą efektu będę się teleportował i zaczynał od nowa, bo innego wyjścia nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 23:18, KrzychW napisał:

> Szczerze powiedziawszy pierwsze słyszę.

Najpierw tłukłem kosą i po 8-10 uderzeniach usłyszałem tylko ach i było po Priscilli.
Teraz w NG+ wziąłem Uchigatanę ulepszoną tylko na +8 i zadałem około 40 uderzeń, w międzyczasie
dając się trafiać, uciekając i w ogóle kombinując i czekając na pojawienie się przeciwnika.
Ładnych parę minut to trwało, aż znowu półsmoczyca padła, a ja zostałem bez sztyletu.
Najgorsze jest to, że z powodu niewidocznego paska życia Priscilli, nie bardzo wiadomo
co z tym wszystkim zrobić. Następnym razem bęgę wpadał na arenę i po kilku ciosach, jak
nie przyniosą efektu będę się teleportował i zaczynał od nowa, bo innego wyjścia nie
widzę.


A zamieszanie z osiągnięciami już wiem skąd jest. Zmieniłem w trakcie grania w DS nick i pewnie to jest przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 18:38, Michael1v5 napisał:

Witam, kupiłem wersję pudełkową Dark Souls i chciałbym grać po angielsku. Powiem szczerze,
że łatwiej by było mi się odnaleźć w grze, bo bardzo wspomagam się wikispace. Jakiś fix?
Ktoś sobie z tym poradził?;)

Wesołych świąt! Grajcie z umiarem ^^

Dodałeś grę do Steam? Prawdopodobnie w nim będziesz mógł zmienic grę na wersjie angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 20:47, Los_Emilos napisał:

Dodałeś grę do Steam? Prawdopodobnie w nim będziesz mógł zmienic grę na wersjie angielską.

A to nie działa przypadkiem tylko z wersją Steam''ową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 22:23, zadymek napisał:

> Dodałeś grę do Steam? Prawdopodobnie w nim będziesz mógł zmienic grę na wersjie
angielską.
A to nie działa przypadkiem tylko z wersją Steam''ową?

Specjalnie wyjąłem swoje pudełko i jak byk napisane: Gra w podwójnej werji językowej, a z przodu dwa znaki Pl i ENG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 00:45, Los_Emilos napisał:

Specjalnie wyjąłem swoje pudełko i jak byk napisane: Gra w podwójnej werji językowej,
a z przodu dwa znaki Pl i ENG.

Nie o to chodzi: jeśli nie masz gry w wersji Steam -poznasz po dołączonym do gry Steam product key- to nie zmienisz języka na Steam bo nawet gry tam nie zainstalujesz. Co prawda na pudełku z grą pisze "Steam Powered" ale w instrukcji dołączonej do gry nie widzę sposobu by ją zainstalować na Steam''ie - chyba, że klucz aktywacyjny GfWL! jest uniwersalny.

PS A tak właściwie to do czego wersji Retail był by potrzebny Steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować