Zaloguj się, aby obserwować  
seru2

Alone in the Dark: Near Death Investigation

612 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 21:02, rafekx 12 napisał:

Nie,nie obraże sie,temu przeszłem to za 30 razem gdyż ciągle coś mi nie wychodziło...zwłaszcza
jedna sekwencja która była naprawde trudna.


Nie chce Cię martwić, ale w późniejszej części gry będziesz zmuszony jeszcze kilka razy poprowadzić pojazd, raz będziesz musiał uciekać przed nietoperzami, to jest również trudne, ale na szczęście jest to w Central Parku więc nie będzie tyle ruchomych przeszkód, ale i tak wyścig jest trudny. Udało mi się to przejść dopiero za 6 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 10:43, Kraju92 napisał:

> Nie,nie obraże sie,temu przeszłem to za 30 razem gdyż ciągle coś mi nie wychodziło...zwłaszcza

> jedna sekwencja która była naprawde trudna.

Nie chce Cię martwić, ale w późniejszej części gry będziesz zmuszony jeszcze kilka razy
poprowadzić pojazd, raz będziesz musiał uciekać przed nietoperzami, to jest również trudne,
ale na szczęście jest to w Central Parku więc nie będzie tyle ruchomych przeszkód, ale
i tak wyścig jest trudny. Udało mi się to przejść dopiero za 6 razem.



A właśnie. Czy w central parku można od tak sobie wejść do samochodu jakiegokolwiek i przejechać się? i czy można wybierać jakie się chce misje robić. Bo widziałem że jest kompas taki podobny jak ten z GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 11:05, atton napisał:

A właśnie. Czy w central parku można od tak sobie wejść do samochodu jakiegokolwiek i
przejechać się? i czy można wybierać jakie się chce misje robić. Bo widziałem że jest
kompas taki podobny jak ten z GTA.


Można wziąć do obojętnie jakiego samochodu i jeździć gdzie się tylko chce. Misji nie da się wybierać, ma się tylko jedną główną gdzie najczęściej pokazane jest na mapie gdzie trzeba dojechać. Są też "Siedliska zła" w których najczęściej jest kilka na mapie, tym razem na szczęście możemy wybierać które zniszczyć najpierw a które później. Gra jest bardzo liniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już pod koniec 3 odcinka i musze przyznac że gra ma coraz mroczniejszy klimat oraz że jest coraz bardziej straszna...Aż strach pomyśleć co będzie później...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 16:52, rafekx 12 napisał:

Jestem już pod koniec 3 odcinka i musze przyznac że gra ma coraz mroczniejszy klimat
oraz że jest coraz bardziej straszna...Aż strach pomyśleć co będzie później...:)


Później jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja screenów, tym razem z odcinka szóstek, sekwencji 3 i 4.

Krew w tej grze płynie strumieniami. Nie wierzysz, zobacz dwa pierwsze screeny.

20080703190903

20080703190957

20080703191118

20080703191358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 19:14, Kraju92 napisał:

Kolejna porcja screenów, tym razem z odcinka szóstek, sekwencji 3 i 4.

Krew w tej grze płynie strumieniami. Nie wierzysz, zobacz dwa pierwsze screeny.


No musze przyznać że screeny wygladaja bardzo klimatycznie i są straszne.Widze że gra w późniejszych etapach robi sie coraz straszniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 19:19, rafekx 12 napisał:

No musze przyznać że screeny wygladaja bardzo klimatycznie i są straszne.Widze że gra
w późniejszych etapach robi sie coraz straszniejsza...


Klimatyczne są, ale gra wogóle nie jest straszna, ale trzeba przyznać że mroczna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to ja się martwię czy mi pójdzie. o wydałem kasę na grę, i teraz na płytę główną, proca i nie starczy mi na nową kartę i mam taki skład:
proc dwurdzeniowy: 2.6 (x2)
pamięć: 3.5 GB ram
karta: GeForce 7300 GT

A ten GeForce jest w nieobsługiwanych :(, ale mam nadzieję że pójdzie tak jak kiedyś na starszym sprzęcie chodziły mi gry, mimo że niby karta niedziałająca do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2008 o 19:48, atton napisał:


A ten GeForce jest w nieobsługiwanych :(, ale mam nadzieję że pójdzie tak jak kiedyś
na starszym sprzęcie chodziły mi gry, mimo że niby karta niedziałająca do tej gry.


Musisz być dobrej myśli:) No ale skoro masz już gre to nic nie stoi na przeszkodzie abyś sprawdził czy ci pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2008 o 19:50, rafekx 12 napisał:


Musisz być dobrej myśli:) No ale skoro masz już gre to nic nie stoi na przeszkodzie abyś
sprawdził czy ci pójdzie...


Nie nie nie, bo musi do mnie dojść płyta główna i procesor, a to będzie gdzieś 10 Lipca bo procesor kupuję od kumpla a on wtedy wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na drugim kompie kartę 7300 GT i pomimo tego, że większość nowych gier jej nie obsługuje to nie miałem żadnych problemów. Ale Alona nie sprawdzałem. ALe pewnie ci pójdzie i to na średnich detalach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hie hie, dwa pierwsze screeny przypominają mi grę Ultimate Stuntman (Pegazus). Tam też się tak wspinało, tyle, że przy okazji naparzało ze stworami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 19:14, Kraju92 napisał:

Kolejna porcja screenów, tym razem z odcinka szóstek, sekwencji 3 i 4.
Krew w tej grze płynie strumieniami. Nie wierzysz, zobacz dwa pierwsze screeny.

Czemu wszystko masz takie zwężone? Na takiej rozdzielczości grasz, czy tylko zdjęcia takie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 03:01, otc napisał:

> Kolejna porcja screenów, tym razem z odcinka szóstek, sekwencji 3 i 4.
> Krew w tej grze płynie strumieniami. Nie wierzysz, zobacz dwa pierwsze screeny.
Czemu wszystko masz takie zwężone? Na takiej rozdzielczości grasz, czy tylko zdjęcia
takie są?


Gram na rozdzielczości 1280x1024, zdjęcia są normalne.

atton
Szkoda że nie kupiłeś od razu innej kart bo ta jest mówiąc krótko słaba, ale nic o by Ci poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 11:11, otc napisał:

> Gram na rozdzielczości 1280x1024, zdjęcia są normalne.
Dziwne, czemu masz na zdjęciach kompas w kształcie elipsy zamiast koła o.O


Sam nie wiem, chociaż nie to jednak wina zdjęć. W grze mam normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2008 o 10:43, Kraju92 napisał:


atton
Szkoda że nie kupiłeś od razu innej kart bo ta jest mówiąc krótko słaba, ale nic o by
Ci poszło.



No, teraz będę zbierał na GeForcce 8600 GT 1GB ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 11:28, atton napisał:

No, teraz będę zbierał na GeForcce 8600 GT 1GB ;p


Całkiem dobry wybór, ale nie lepiej wybrać od razu Geforca 8800 już i tak bardzo staniały. A moc jest o wiele większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 11:40, Kraju92 napisał:

> No, teraz będę zbierał na GeForcce 8600 GT 1GB ;p

Całkiem dobry wybór, ale nie lepiej wybrać od razu Geforca 8800 już i tak bardzo staniały.
A moc jest o wiele większa.


Niestety nie mogę kupić drożej niż za 150 zł, bo zbierałbym na to jednak za dużo. Już na samą grę, płytę główną i proca wydałem 351 zł co na mnie jest bardzo dużo ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować