Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Fenomen Kronik Riddicka - czyli gra i filmy...

73 postów w tym temacie

Jeśli chodzi od gre to nie umeim jej dostać :/ dzis caly dzien w Katowicach byłem w dwóch Emppikach jakieś supermarkety obleciałem i nigdzie nie było :/ padam z nóg i zero przyjemności z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 21:16, kepny napisał:

Jeśli chodzi od gre to nie umeim jej dostać :/ dzis caly dzien w Katowicach byłem w dwóch Emppikach
jakieś supermarkety obleciałem i nigdzie nie było :/ padam z nóg i zero przyjemności z tego
:P


w sobote widzialem jeszcze w media marktcie w chorzowie bylo kilka sztuk. a tak na marginesie to jak nigdzie nie znajdziesz tej gry to zamów ją przez neta na gram.pl. i problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 12:49, kepny napisał:

Ale na gram.pl też nie mają na składzie hehe :P już bym dawno zamówił jak by było ;]


rzeczywiście a to niespodzianka :P nie zauważyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Riddicka kupiłem parę dni po premierze w EKn. Super gierka, rozbudowana i z nie złym klimacikiem ale strasznie krótka. I spolszczenie jest w porządku. Szkoda, że nie oglądłem żadnego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 21:37, Adam k. napisał:

Mówie ci film jest super warto obejrzeć


Jutro obejrze sobie Pitch Black i Kroniki Riddicka i mam nadzieje ze sie nimi nie zawiode :) A gry nie moge dostać u mnie w mieście a w gram.pl dostawa bedzie dopiiero 10 :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 21:37, Adam k. napisał:

Mówie ci film jest super warto obejrzeć

Wiem, muszę sobie skąś załatwic, ale tylko z lektorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 21:40, Mac Cry napisał:

> Mówie ci film jest super warto obejrzeć
Wiem, muszę sobie skąś załatwic, ale tylko z lektorem.


Najlepiej skocz do wypożyczalni :) Pitch Black wyszło wydanie specjalne z lektorem (raczej tylko do kupienia), a w wypożyczalni ujrzysz stare wydanie bez lektora. A Kroniki Riddicka znajdziesz w każdej szanującej się wypożyczalni (wydane zostały z lektorem). Naprawdę warto oglądnąć. Do tego jeszcze jest film animowany Kroniki Riddicka: Mroczna Furia (chyba dostępny tylko w sprzedaży). Więc dwa filmy + film animowany + gra = świetna całość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego jeszcze jest film animowany Kroniki Riddicka: Mroczna Furia (chyba dostępny

Dnia 02.08.2006 o 21:46, Markus89 napisał:

tylko w sprzedaży).


to jest jakis sequel kronik , czy akcja dzieje się jeszcze przed pitch black?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 21:48, Moras1990 napisał:

Do tego jeszcze jest film animowany Kroniki Riddicka: Mroczna Furia (chyba dostępny
> tylko w sprzedaży).

to jest jakis sequel kronik , czy akcja dzieje się jeszcze przed pitch black?


Akcja dzieje się po Pitch Black a przed Kronikami Riddicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 21:46, Markus89 napisał:

> > Mówie ci film jest super warto obejrzeć
> Wiem, muszę sobie skąś załatwic, ale tylko z lektorem.

Najlepiej skocz do wypożyczalni :) Pitch Black wyszło wydanie specjalne z lektorem (raczej
tylko do kupienia), a w wypożyczalni ujrzysz stare wydanie bez lektora. A Kroniki Riddicka
znajdziesz w każdej szanującej się wypożyczalni (wydane zostały z lektorem). Naprawdę warto
oglądnąć. Do tego jeszcze jest film animowany Kroniki Riddicka: Mroczna Furia (chyba dostępny
tylko w sprzedaży). Więc dwa filmy + film animowany + gra = świetna całość!!

Hmmm, może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 22:54, Markus89 napisał:

> Do tego jeszcze jest film animowany Kroniki Riddicka: Mroczna Furia (chyba dostępny

> > tylko w sprzedaży).
>
> to jest jakis sequel kronik , czy akcja dzieje się jeszcze przed pitch black?

Akcja dzieje się po Pitch Black a przed Kronikami Riddicka


ten film animowany to jest prolog do Kronik zresztąbardzo ciekawy film widziałem podobał mi sie ale nie widziałem Pitch Black a gra jest bardzo dobra polecam każdemu ale jakoś2 raz nie moge sie do niej zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 14:11, Moras1990 napisał:

Czy Kroniki Riddicka mają większe wymagania niż F.E.A.R. Bo Fear mi chodził dobrze. A ja za
bardzo nie znam sie na sprzęcie.


Większych wymagań nie mają - podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglandalem wszystke filmy z Riddickiem, i Pitch Black i Dark Fury i Kroniki. O dwoch pierwszych filmach moge powiedziec tylko tyle ze sa swietne, doskonaly klimat, rewelacyjna kreacja V.Disela, fajne pomysly i ten taki lekko "alienowaty" klimat. co do Kronik one mnie nieprzekonaly takie lupu-cupu bez magi poprzednich censci, tylko RIddic w moim przekonaniu ratuje ten film. A gra tez swietna kupilem w dniu premiery i niezaluje, doskonaly klimat koloni karnej, swietna grafika i dobra calkiem muza, no i tryb "developerski" byl swietny. Oby zrobili kolejny chapter Kronik Riddica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować