Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Fenomen Kronik Riddicka - czyli gra i filmy...

73 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2006 o 14:00, balduran2 napisał:

> > A to nie masz szans na moim komputerze-antyku(350 Mhz,194 RAMu,16 MB 3D). Może sobie
zagram
> > > > za jakiś czas na nowym komputerze a narazie pozostają mi starsze gierki.
> czas na zmianę sprzętu.....kolego

Co...masz coś do mojego sprzętu?Może i nie jest tak jakim bym sobie go wymarzył ale działa,
i jeszcze podziała pewnie z kilka lat!!!A żeby zmienić komputer to też trze mieć troche kasy,
a nie każdy może sobie pozwolić...
oook....co się tak gorączkujesz???? każdy wkońcu musi kiedyś zrobić poważny....remoncik sprzętu....a to już czas najwyższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 14:07, balduran2 napisał:

Jakbym miał za co to bym dawno już to zrobił, ale to jest dobry pomysł forumowicza Arclight
żebyś mi zasponsorował.

Taaaaa...dobry pomysł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pitch Black oglądałem w tv. Powiedziałbym, że średni, ale na film do pudła popcornu się nadaje. Gra - rewelacja, świetna fabuła, super grywalność, nie nudzi się. Kroniki Riddicka - obejrzałem nie tak dawno. Zdecydowanie lepszy film od Pitch Black, no i zakończony tak, że aż prosi się o sequela, który sądząc po poprzednich postach ma być wyprodukowany. Myślę, że również pojawi się sequel gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sequel gry ma prawdopodobnie powstać...
Może panowie ze Starbreeze Studio czekają tylko na dobrą okazje do wypuszczenia gry - np. premiera sequela Kronik Riddicka??

A dla fanów nie tylko Riddicka ale aktora odgrywającego tę postać mam wiadomość: na konsole (być może również na PC) powstaje gre Wheelman. Ma opowiadać o kierowcy wyścigowym...Chodzi mi po prostu o to że powstanie również film a główną rolę zagra nie kto inny jak Vin Diesel

Oczywiście myślę, że o takiej produkcji filmowej jak Hitman nie muszę wspominać...

Powstać ma również film Babylon A.D - więcej informacji o tych tytułach i o samym aktorze szukajcie na http://www.filmweb.pl lub http://www.vindiesel.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 15:26, Markus89 napisał:

Zamieszczam tapetkę z filmu Kroniki Riddicka - jeśli macie inne wrzućcie je tutaj ;-)

Ja zamieszczam tapetę też Riddicka, ale z gry, mam nadzieję że to też się się zalicza (w końcu gra jest taka filmowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 15:14, Paluch 222 napisał:

> Zamieszczam tapetkę z filmu Kroniki Riddicka - jeśli macie inne wrzućcie je tutaj ;-)

>
Ja zamieszczam tapetę też Riddicka, ale z gry, mam nadzieję że to też się się zalicza (w końcu
gra jest taka filmowa)


Fajna jest ta tapetka ale ta (zamieszczona teraz przezemnie) podoba mi się bardziej ;)
W rozdzielczości 1024x768 dobrze wygląda w ustawieniu "sąsiadująco" ;)

+ dorzucam jedną tapetę reklamującą film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 15:18, Markus89 napisał:

> > Zamieszczam tapetkę z filmu Kroniki Riddicka - jeśli macie inne wrzućcie je tutaj
;-)
> > > > > > Ja zamieszczam tapetę też Riddicka, ale z gry, mam nadzieję że to też się się zalicza
(w końcu
> gra jest taka filmowa)

Fajna jest ta tapetka ale ta (zamieszczona teraz przezemnie) podoba mi się bardziej ;)
W rozdzielczości 1024x768 dobrze wygląda w ustawieniu "sąsiadująco" ;)

+ dorzucam jedną tapetę reklamującą film...

A ja dorzucę jeszcze jedną, tyle że tym razem z Pitch Black

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem że mają powstać 2 sequle filmu ! I ma się pojawić ojczysta planeta Riddicka Furya czy jakoś tak a w drugiej części Underverse ( nie pamiętam jak to tam było po polsku ;p ) jeśli nie są to plotki może być całkiem ciekawie. Ale pewnie Riddicka nie ruszy że całą jego rase wybito a on jest z tego gatunku jedyny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 17:02, Paluch 222 napisał:

A ja dorzucę jeszcze jedną, tyle że tym razem z Pitch Black


To mnie zaskoczyłeś ;) Tapety Pitch Black nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 17:04, Puszkin napisał:

Ja czytałem że mają powstać 2 sequle filmu ! I ma się pojawić ojczysta planeta Riddicka Furya
czy jakoś tak a w drugiej części Underverse ( nie pamiętam jak to tam było po polsku ;p ) jeśli
nie są to plotki może być całkiem ciekawie. Ale pewnie Riddicka nie ruszy że całą jego rase
wybito a on jest z tego gatunku jedyny ;p


Sorry za drugi post zrzędu ale popatrz na pierwszą stronę tego tematu, 8 post - skopiowałem wiadomość z filmweb.pl - Vin Diesel zapowiada kontynuację Kronik Riddicka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 17:06, Markus89 napisał:

> Ja czytałem że mają powstać 2 sequle filmu ! I ma się pojawić ojczysta planeta Riddicka
Furya
> czy jakoś tak a w drugiej części Underverse ( nie pamiętam jak to tam było po polsku ;p
) jeśli
> nie są to plotki może być całkiem ciekawie. Ale pewnie Riddicka nie ruszy że całą jego
rase
> wybito a on jest z tego gatunku jedyny ;p

Sorry za drugi post zrzędu ale popatrz na pierwszą stronę tego tematu, 8 post - skopiowałem
wiadomość z filmweb.pl - Vin Diesel zapowiada kontynuację Kronik Riddicka...

Co do kontynuacji mam mieszane uczucia, z jednej strony się ciesze bo bardzo lubię Richarda (Riddicka), ale boję się że mogą go zepsuć, tak jak było z Alienem (według mnie), 1-część: świetna, 2-część: jeszcze lepsza, a potem to powtarzanie sprawdzonych schematów i już troche gorsze produkcje, choć można obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że kontynuacji może być udana ;)

PS: Jeżeli chcesz to napisz do mnie na GG (numer znajduje się w moim podpisie, często siedzę na niewidocznym, możesz mnie zastać niemal na okrągło) wtedy nie będziemy wykorzystywać forum jako czata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 20:16, Bagieta napisał:

Wyślijcie mi karte z pixel shaderem to sobie zagram w tą giere o Riddicku


Może od razu chcesz pamięć aby ci nie zacinała się gra?
PS: Zrobiłeś głupiego offtopa - my nie Caritas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować