Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Fenomen Kronik Riddicka - czyli gra i filmy...

73 postów w tym temacie

Wielkich fanów Riddicka (lub przynajmniej tych "zwykłych") prosiłbym o kontakt na gg. Wpadłem bowiem na pomysł, ale potrzebuję jednej, no może dwóch osób do jego realizacji. Więc czekam na kontakt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmy były naprawde dobre a co do gry to nie jestem pewien czy jest czym sie zachwycac przynajmiej mnie ona niczym nie zaskoczyła na pozytyw ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 21:17, TTBoS napisał:

Filmy były naprawde dobre a co do gry to nie jestem pewien czy jest czym sie zachwycac przynajmiej
mnie ona niczym nie zaskoczyła na pozytyw ;/



moze po prostu nie czujesz tego klimatu który ma ta gra. jak dla mnie jest to jedna z najlepszych gier ostatnich lat. szczerze mówiąc lepiej mi sie w nia grało niz w HF2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 12:56, mrlukas11 napisał:

Pytanie mam jak to jest że gra kosztuje chyba 50zł a piszą że na poziomie HALF LIFA2
i FEARa



gierka kosztuje 19.90 w extra klasyce next. ma fajna grafikę i juz samo to że mozna wcielic sie w riddicka(zabijac jak on :P. jesli jeszcze nie grałes to polecam. ja teraz przechodze ja drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 12:56, mrlukas11 napisał:

Pytanie mam jak to jest że gra kosztuje chyba 50zł a piszą że na poziomie HALF LIFA2
i FEARa


Gra kosztuje 20 zł ale w czsie premiery kosztowała 129,90 i wydawał ją Nicolas games a teraz prawa do jej wydawania ma cdp i wypuscił ją w Xkn a gra jest bardzo dobra rowna HL2 i nawet lepsza(wg mnie od FEAR)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 13:00, mike91 napisał:

> Pytanie mam jak to jest że gra kosztuje chyba 50zł a piszą że na poziomie HALF
LIFA2
> i FEARa

Gra kosztuje 20 zł ale w czsie premiery kosztowała 129,90 i wydawał ją Nicolas games a teraz
prawa do jej wydawania ma cdp i wypuscił ją w Xkn a gra jest bardzo dobra rowna HL2 i nawet
lepsza(wg mnie od FEAR)

A wiesz może skąd najlepiej ją ściągnonć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem jedynie "Pitch Black" (jak się wszyscy domyslają, gdyż akurat był w TV :) I muszę przyznać, ze nawet mi się podobał: fajne motywy, sytuacje rodem z aliena ;) i przede wszystkim sam Riddick z tymi swoimi okularkami i niemal grobowym głosem :). Film generalnie zaliczam na OK :). Niestety nie miałem mozliwości zapoznać się z Kronikami : / ... kto wie, moze kiedyś znowu na TVN : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno przeszedłem gierę i stwierdzam, że jest przednia, ale za krótka. Jednak za dwie dyszki to trzeba ją brać jakby rozdawali za darmo, bo jest warta nawet więcej!
A filmu to niestety nie oglądnąłem a chcę, ale na canale+ teraz nie dają, a kiedyś leciał bo pamiętam. Tylko chwilę zerknąłem i nie oglądałem bo myślałem, że beznadzieja. Ma się tego pecha;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmy fajne, chociaż postać Riddicka tuszuje słabości scenariusza:). Niestety nie widziałem Dark Fury, a szkoda.

Gra bardzo fajna, świetny klimat, genialny system walki wręcz, no i wiemy już jak wygląda świat widziany oczami Riddicka:) Niektóre teksty, jak "Wanna live? Get a shiv" wymiatają, i weszły do kanonu:) Bardzo dobra jest też muzyka, można legalnie ściągnąć cały OST ze strony producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować