Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

6. urodziny gram.pl - wszystkie promocje sklepu gram.pl w jednym miejscu!

28 postów w tym temacie

gram.pl

Z okazji naszych szóstych urodzin w sklepie gram.pl pojawiły się liczne promocje. Aby ułatwić Wam dostęp do informacji na temat przecenionych produktów, postanowiliśmy zebrać je wszystkie w jednym miejscu.

Przeczytaj cały tekst "6. urodziny gram.pl - wszystkie promocje sklepu gram.pl w jednym miejscu!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ME1 to juz byl w gazetach i czipsach, takze promo srednie (biorac pod uwage dodatkowy koszt przesylki/odbioru). Za to Warhammer 40k na PC no to jest "zajebiste" promo z okazji 6lat wciskania takich "promocji" klientom, 99zl serio? SERIO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 16:55, Marekvader napisał:

Wie ktoś czy ten ME jest z dodatkiem Bring down the sky? A jeśli nie, czy jest sens kupowania
bez dodatku?


BDtS i tak możesz za free ściągnąć z strony BW(a w przypadku polskiej wersji załączony do patcha 1.(0?)1 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 17:05, Tygrael napisał:

A ja w przypływie natchnienia zrobiłem wam mapkę w minecrafcie urodzinową, ale nie wiem
gdzie ja wysłać czy cos :)


Nasz adres to ekipa@gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednej z najciekawszych promocji, czyli DoW 2: Retribution w edycji specjalnej (z koszulką i plakatem) już nie możecie rozreklamować, bo wyprzedała na pniu, nie? :D
Fajnie, że robicie takie okazje, skusiłem się właśnie na tego Warhammera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować