Zaloguj się, aby obserwować  
pitirules

PS2 - Gry

370 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2006 o 02:09, Viper napisał:

Witam.
Od trzech dni jestem szczęśliwym posiadaczem PS2, w związku z tym mam pytanie: gdzie można
dostać gierki jak np Baldur''s Gate Dark Alliance (poza allegro oczywiście)?
Drugie pytanie: Czy jest jeszcze jakiś dobry sklep internetowy poza ultima.pl z grami na PS2?

na gram.pl są gierki za 39,90 czasem.
Ja kupuję gry na PS2 najczęściej na allegro. Wychodzi najtaniej...
Sprawdź jeszcze ofertę www.wirtus.pl
Cenega teraz też ma w swoim sklepie wyprzedaż na PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 10:35, Vytrix napisał:

Rozwiązanie: Trzeba bodajże jakoś zawołać Sama i on wtedy cos tam robi....

OK. Przeszedłem Powrót Króla :)
Trzeba było nawalać Goluma - X
jak podszedł do przepaści chwiejąc się popchnąć go - O
na końcu wbić miecz w jego paluchy - R1
I tak z 5 razy :)
Odblokowały się mi teraz inne postacie ale nie chce mi się 2 raz tego samego przechodzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PS2, czytanie propagandowych treści w necie i wygłaszanie ich nic nie wnosi. Przygode z konsolami zaczynałem od Commodore, Potem był PlayStation (poczciwy szarak), teraz mam PS2 i PSP, więc nie jestem PCtowcem nie widzącym świata poza kompami osobistymi.
A co do chłodzenia pasywnego - daruj, ale wiem co znaczy ten termin. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 02:09, Viper napisał:

Witam.
Od trzech dni jestem szczęśliwym posiadaczem PS2, w związku z tym mam pytanie: gdzie można
dostać gierki jak np Baldur''s Gate Dark Alliance (poza allegro oczywiście)?
Drugie pytanie: Czy jest jeszcze jakiś dobry sklep internetowy poza ultima.pl z grami na PS2?

w sklepie gram.pl są tanie gry na PS2 (nówki za 39zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Zastanawiam się nad kupne PS2 w najbliższym czasie i mam do was pytanko. Jakie są fajne gry na rynku w które mogą popykać jednocześnie dwie (albo i więcej jeśli to możliwe) osoby na jednej konsolce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie

Dnia 22.11.2006 o 18:48, Yezu napisał:

są fajne gry na rynku w które mogą popykać jednocześnie dwie (albo i więcej jeśli to możliwe)
osoby na jednej konsolce?


To zalezy jakie gry lubisz ale:

Bijatyki: Tekken5 i Fight Night round 3 (ta ostatnia jeśli lubisz boks)
Samochodówki: Burnout3 i 4 na split screenie.
Sportowe: wszystkie NHL, NBA, FIFa itp.

W te grałem, lub wiem, że da sie grać na 2 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 18:48, Yezu napisał:

Mam pytanko. Zastanawiam się nad kupne PS2 w najbliższym czasie i mam do was pytanko. Jakie
są fajne gry na rynku w które mogą popykać jednocześnie dwie (albo i więcej jeśli to możliwe)
osoby na jednej konsolce?


To wszystkie znane mi tytuły na PS2, w które mogą ciorać jednocześnie 2 lub więcej osób:
Urban Reign, Micro Machines V4, Ratchet & Clank 3, PES 5, PES 4, PES 3, Crash Nitro Kart, Def Jam: Fight for NY, gry z serii Fifa, Fifa Street, NHL i NBA, Quake 3 Revolution, Ratchet Gladiator, Twisted Metal: Black, Goldeneye Rogue Agent, Red Faction 2, Medal of Honor European Assault, MoH Rising Sun, seria Timesplitters, Shox, różnorakie gry na EyeToy''a, Tekken Tag Tournament, Tekken 4 i 5, gr yz serii Worms, X-men legends, seria SSX, Soul Calibur 3, Killzone, Virtua Fighter, Baldur''s Gate Dark Alliance 1 i 2, seria Burnout, Gran Turismo 3 i 4. Jest w czym wybierać, bowiem ponad połowa gier wydanych na PlayStation 2 ma opcję multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 15:01, Ryan Kam napisał:

Na ps2 fajny jest medal of honor Europe i Frontline ???

Jak umiesz się sprawnie posługiwać kontrolerem w FPS to tak.
Ja miałem z tym problemy i odpuśicłęm soebie FPP na PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 18:48, Yezu napisał:

Mam pytanko. Zastanawiam się nad kupne PS2 w najbliższym czasie i mam do was pytanko. Jakie
są fajne gry na rynku w które mogą popykać jednocześnie dwie (albo i więcej jeśli to możliwe)
osoby na jednej konsolce?


Z lepszych tytułów w jakie grałem to polecam fife street i GT4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 14:58, Evil Khan napisał:

Czy lepiej (wygodniej) gra się w Prince of Persja na PC czy na PS2 ?


Nie powiem Ci z własnego doświadczenia, ale tak jak czytałem w różnorakich recenzjach, to jeśli na kompie używasz przyzwoitego pada, to różnicy nie ma żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 20:12, des1og napisał:

To wszystkie znane mi tytuły na PS2, (...)
wybierać, bowiem ponad połowa gier wydanych na PlayStation 2 ma opcję multiplayer.



Wow! Dzięki, fajnie... Tylko czy we wszystkie te gry można grać jednocześnie na JEDNEJ konsolce, czy przez sieć? Bo ta różnica jest dla mnie dość istotna.

Bo jak można grać jednocześnie w takiego Quake3 czy Medal of Honor, czy Baldur''s Gate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 03:57, Yezu napisał:

Wow! Dzięki, fajnie... Tylko czy we wszystkie te gry można grać jednocześnie na JEDNEJ konsolce,
czy przez sieć? Bo ta różnica jest dla mnie dość istotna.

Bo jak można grać jednocześnie w takiego Quake3 czy Medal of Honor, czy Baldur''s Gate?


We wszystkie gry, które wymieniłem, może grać kilku graczy na jednej konsoli. Natomiast nie wszystkie wymienione przeze mnie tytuły posiadają opcję grania z innymi graczami przez internet. W Quake''u, Medalu oraz innych plejkowych efpeesach (oraz wyścigówkach) granie na jednej konsoli wygląda w ten sposób, że ekran gry zostaje podzielony (tzw. split screen) na 2 lub 4 części (w zależności od liczby graczy, maksymalnie może ich być czterech, i to tylko w niektórych tytułach, takich jak np. Killzone, bowiem nie każda gra na PS2 oferuje tryb multi dla czterech osób). W grach takich jak Baldur''s Gate, Tekken lub PES ekran nie jest dzielony i postacie obu graczy zawsze znajdują się na tym samym ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować