KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Bardzo fajnie, że dodali ten widok z kokpitu, ale dlaczego zdecydowali się na usunięcie tego z maski? Powiem szczerze, że był on całkiem intuicyjny, a przynajmniej dla mnie. Podczas pościgów praktycznie jechałem tylko na nim bo na reszcie nie dało rady w ogóle manewrować w miarę bezbłędnie. Niemniej kokpity ftw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 21:59, Citkowsky napisał:

Widok z maski przydałby się chociażby podczas wyścigów bo widok z kabiny nie bardzo tam
pasuje i zostaje nam standardowy zza auta;)

Trudniej się prowadzi z kamerą kokpitową. Nie wiem czy to przez czułość przy manewrowaniu czy zwyczajnie ta kamera jest tylko takim fajnym bajerem. Powiem szczerze, że mogliby ten widok z maski przywrócić w jakimś patchu np. Dla przykładu - Bezbłędna jazda po mieście bez kolizji, stoją dwa samochody na czerwonym i ja wiem, że się między nimi zmieszczę na styk na pełnym gazie. Żadna kamera oprócz tej maskowej nie pomogła mi między tymi samochodami przejechać, w nextgenowej wersji to już w ogóle kosmos.

Podoba mi się strzelanie z tego widoku. Przyklejeni do murku czy jakiejkolwiek osłony nie widzimy już gdzie i co robią nasi wrogowie, najs. Oddanie strzału w pojeździe wiąże się z wciskaniem trzech przycisków :p, gaz, wyceluj, strzelaj, jest trudniej... i to o wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.................

Na początku uważałem, że przy jeździe z widokiem z kokpitu jest za czułe sterowanie ale już przywykłem i pocinam bez problemu. Uwielbiam ten widok tylko najlepiej się jeździ tymi autami w których widoczne są zegary;)

Co do lusterek to takie bajery zapewne na PC modderzy dodadzą;) Na konsolach musimy obejść się smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 05:59, Citkowsky napisał:

Na początku uważałem, że przy jeździe z widokiem z kokpitu jest za czułe sterowanie ale
już przywykłem i pocinam bez problemu.

Może rzeczywiście to kwestia czasu i się przyzwyczaję.

Dnia 26.11.2014 o 05:59, Citkowsky napisał:

Co do lusterek to takie bajery zapewne na PC modderzy dodadzą;) Na konsolach musimy obejść
się smakiem.

Przydałyby się przy parkowaniu :p. Obracanie się do tyłu jest okej, ale z tego co zauważyłem muszę zawsze dodatkowo gałką się wychylić mocniej aby widzieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 09:30, Damianuss1 napisał:

Przydałyby się przy parkowaniu :p. Obracanie się do tyłu jest okej, ale z tego co zauważyłem
muszę zawsze dodatkowo gałką się wychylić mocniej aby widzieć więcej.

Według mnie fatalny model jazdy autami jest dużo większym problemem, niż brak lusterek. Powinni to poprawić na wzór Mafii 2, bo tam naprawdę czuć, że się prowadzi samochód, a nie jakąś atrapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2014 o 09:43, Prince_Miki napisał:

Według mnie fatalny model jazdy autami jest dużo większym problemem, niż brak lusterek.
Powinni to poprawić na wzór Mafii 2, bo tam naprawdę czuć, że się prowadzi samochód,
a nie jakąś atrapę.



Ty grales w ogole w ta grre? I nie mam tu na mysli 30min u kolegi.
Kojarze, ze gdzies pisales, ze gry nie masz, konsoli bodaj tez nie ale co do konsoli to moge sie mylic. Model jazdy jest w porzadku, bardzo przyjemnie sie jezdzi. W mafii byla ta roznica, ze tam byly ciezkie, stare, powolne samochody to i charakterystyka sterowania byla kompletnie odmienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 09:30, Damianuss1 napisał:

Może rzeczywiście to kwestia czasu i się przyzwyczaję


Przyzwyczaisz;) fajnie, ze po wlaczeniu swiatel zapala sie odpowiednia lampka na tablicy wskaznikow, nawet jak dlugie wlaczymy to niebieska ikonka swiatel sie zapala, calkiem jak w normalnym aucie. Szczegoly niby ale to one buduja potege tej gry;) nie wspomne juz nawet o aktywnym wyswietlaczu radia na desce rozdzielczej ktora pokazuje aktualnie sluchana stacje radiowa. Ta gra wciaz mnie zadziwia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale widziałem mnóstwo gameplay''ów oraz nie raz grałem u kolegi i wystarczyło lekkie poruszenie drążka, by auto skręciło. Miałem przez to wrażenie, że auta prowadzą się jak makiety. Aha, i jeszcze to twarde zawieszenie, nawet jak się jeździ po wertepach. Ogólnie mało realistyczny jest ten model i tyle. Takie przynajmniej (i nie tylko ja zresztą) odniosłem wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 10:04, Citkowsky napisał:

Przyzwyczaisz;) fajnie, ze po wlaczeniu swiatel zapala sie odpowiednia lampka na tablicy

No i ręczny też widać XD. Nie wiem tylko po kiego wrzucili rodem z Watch Dogs to schylanie głowy w samochodzie. Kilka razy próbowałem z tego skorzystać, ale LSPD i tak mnie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 09:43, Prince_Miki napisał:

Według mnie fatalny model jazdy autami jest dużo większym problemem, niż brak lusterek.

Zagraj sobie w takie Watch Dogs to wtedy pogadamy o fatalnym modelu jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 10:56, Prince_Miki napisał:

Ale widziałem mnóstwo gameplay''ów oraz nie raz grałem u kolegi


Tak tez myslalem.
Kup konsole, pograj kilkanascie godzin i wtedy napisz jeszcze raz.

To nie symulator wiec nie ma co wymagac cudow ale jest na tyle fajnie, ze bardzo przyjemnie sie jezdzi.
Pudelkami to sobie mozna pojezdzic w watch dogs, tam to dopiero jest masakra.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 10:59, Damianuss1 napisał:

> Według mnie fatalny model jazdy autami jest dużo większym problemem, niż brak lusterek.

Zagraj sobie w takie Watch Dogs to wtedy pogadamy o fatalnym modelu jazdy.



Haha w tym samym czasie o tym samym napisalismy. Widac mamy podobne odczucia:d
Co do tego modelu jazdy to przypuszczam, ze on w ogole nie gral w gta bo juz by dawno o tym napisal tak jak robi to w kilkudziesieciu innycj tematach- pisac oby byle co napisac i brylowac w statystykach:) takie wlasnie mam odczucia.

Lataliscie sterowcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem tylko po kiego wrzucili rodem z Watch Dogs to schylanie

Dnia 26.11.2014 o 10:58, Damianuss1 napisał:

głowy w samochodzie. Kilka razy próbowałem z tego skorzystać, ale LSPD i tak mnie widzi.



Do tej pory zastanawiam sie co autor mial na mysli tworzac taka mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 11:06, Citkowsky napisał:

Co do tego modelu jazdy to przypuszczam, ze on w ogole nie gral w gta bo juz by dawno
o tym napisal tak jak robi to w kilkudziesieciu innycj tematach- pisac oby byle co napisac
i brylowac w statystykach:) takie wlasnie mam odczucia.

Yyy, słucham? Ty mi insynuujesz spamowanie tylko dlatego, ponieważ dawno nie pochwaliłem się moimi spostrzeżeniami dotyczącymi tej gry? Wiesz co, przestań być uszczypliwy, bo wcale mnie nie obchodzi, czy jestem na pierwszym miejscu w rankingu najaktywniejszych użytkowników, czy też mnie tam w ogóle nie ma. Poza tym piszę o tym teraz, bo kolega niedawno kupił grę i co za tym idzie - od niedawna mam okazję ją wypróbować. Po prostu w kwestii prowadzenia aut spodziewałem się czegoś więcej do Rockstar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 01:19, Damianuss1 napisał:

Ahh no i szkoda, że nie widać nic w lusterkach heh.

Wprowadzenie lusterek z realistycznymi odbiciami dobiłoby nie tylko konsole, ale też większość PCtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 11:52, Henrar napisał:

> Ahh no i szkoda, że nie widać nic w lusterkach heh.
Wprowadzenie lusterek z realistycznymi odbiciami dobiłoby nie tylko konsole, ale też
większość PCtów.



A tam, moze nie byloby az tak zle;) bajer fajny ale i bez tego rozgrywka to czysty miod. I wez tu kup inna gre z otwartym swiatem, ja juz na kazda gre patrze przez pryzmat gta a wiadomo, ze przebic gta bedzie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 11:52, Henrar napisał:

> Ahh no i szkoda, że nie widać nic w lusterkach heh.
Wprowadzenie lusterek z realistycznymi odbiciami dobiłoby nie tylko konsole, ale też
większość PCtów.

Tylko w pojeździe, w którym aktualnie się znajdujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się