KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2013 o 19:19, Ziggy napisał:

Kurde nie wierze ze to jest mapa z gta. Cos za mała mi sie wydaje jakos. Byc moze to
jakas wyspa jest i tyle.


Mała? A skąd wiesz w jakiej skali jest? Przypominam, że twórcy gry oznajmili, iż mapa GTA 5 będzie większa niż mapa z San Andreas, GTA 4 i Red Dead Redemption razem wziętę. Zauważ, że ten mały pasek wodny pod Baine County to nie jezioro, a morze.
+ z tego co pamiętam, to podwodny świat ma mieć wielkość równą 20% całej mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 19:19, Ziggy napisał:

Kurde nie wierze ze to jest mapa z gta. Cos za mała mi sie wydaje jakos. Byc moze to
jakas wyspa jest i tyle.

Polecam wątek: http://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV/comments/1m3vmc/instead_of_simply_pasting_one_map_on_the_other_i/

I porównanie właściwe: http://i4.minus.com/ibn8B5Vpb26ws6.png

Mapa jest GIGANTYCZNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 22:16, Marcin08 napisał:

Chcesz powiedzieć, że to lotnisko po lewej stronie na mapie będzie wielkości jednej wyspy
z GTA IV?

Ja nic nie mówię, ja tylko przekazuję to, co mówią inni ;)

Ale tak, na to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW, po prostu WOW
kurcze, w sumie trochę wstyd, 26 lat na karku a jaram się tą grą jak małe dziecko, ostrożnie dawkuję sobie czytane informacje, zero gameplayu, zero screenów z HUDem, żadnych informacji odnośnie historii, żeby nie było takiej sytuacji jaką miałem przy premierze GTA IV na PC. Będę miał możliwość zagrania dopiero 2 tygodnie po premierze, ale świadomość, że na mnie czeka niesamowicie mobilizuje do nauki... Czuję się jak przed premierą GTA III ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 22:29, Marcin08 napisał:

WOW, po prostu WOW
kurcze, w sumie trochę wstyd, 26 lat na karku a jaram się tą grą jak małe dziecko, ostrożnie
dawkuję sobie czytane informacje, zero gameplayu, zero screenów z HUDem, żadnych informacji
odnośnie historii, żeby nie było takiej sytuacji jaką miałem przy premierze GTA IV na
PC. Będę miał możliwość zagrania dopiero 2 tygodnie po premierze, ale świadomość, że
na mnie czeka niesamowicie mobilizuje do nauki... Czuję się jak przed premierą GTA III
;)


ja od 2009 nie oglądam nawet trailerow z gier. nie ma mw2 i uncharted 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och strasznie wstyd, wszyscy gracze powyżej 20 lat są wyjątkowo dziecinni :P

Ciekawe kiedy zniknie przekonanie że gry są dla dzieci :D

Nie jesteś jedyny, mnie serce gracza boli, że wtorek, środa, czwartek pracuję, a paczka będzie leżała na stole ;)

Odnośnie mapy - Wygląda na gigantyczną, ale wielkie oczekiwania pokładam w mieście. Mam nadzieję że będzie co najmniej tak dokładne jak miasto z czwórki i nie powtórzy się sytuacja z SA, gdzie miasta były sterylne i obleśne.

W ogóle mam takie olbrzymie oczekiwania, ufam że gra podoła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>........

Jest nas dwóch z tym, że ja pogram sobie dopiero gdzieś po 14 października jak wrócę z podróży poślubnej, póki co jestem zajęty szukaniem pracy:P Szukanie pracy to też praca i nie bardzo nawet miałbym nastrój na zatopienie się na cały dzień w GTA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał w końcu zobaczyć jakiś gameplay, czysty gameplay bez żadnego komentarza najlepiej prosto z GTA V (najlepiej w wersji Xbxowej bo taką konsole posiadam).

Chciałbym zobaczyć jak ta gra wygląda graficznie i przede wszystkim jak z płynnością. Kupię ją dopiero po tym jak zobaczę, że działa naprawdę dobrze i przeczytam pierwsze recenzje.

Ostatnio się naciąłem na Rome 2 i mam uraz do pre-orderów na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 23:15, Smooqu napisał:

Ja bym chciał w końcu zobaczyć jakiś gameplay, czysty gameplay bez żadnego komentarza
najlepiej prosto z GTA V (najlepiej w wersji Xbxowej bo taką konsole posiadam).


Kup mi kartę do nagrywania (Live Gammer Portable choćby) to Ci pokaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 23:15, Smooqu napisał:

Ostatnio się naciąłem na Rome 2 i mam uraz do pre-orderów na jakiś czas.


AFAIR kupowanie kazdej gry z serii Total War na premiere to byla skucha :P Tam zawsze bylo mnostwo problemow :P

Ja zamierzam swoje GTA dostac w lapki w poniedzialek i odpalic 00:01 we wtorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 17:55, Becamer napisał:

Hmm, w pre-orderze można wyłapać za 220zł, ale moje pytanie brzmi czy w sklepie w dniu
premiery też będzie tyle kosztować?

Jeśli w twoim mieście jest Real to w dniu premiery gra będzie za 199zł, jest to potwierdzone gazetką. Widziałem też na innym forum zdjęcie z gazetki Empiku i w sklepach tej sieci też gra (chyba) będzie za 199 zł w dniu premiery. A jeśli nie masz dostępu do tych sklepów to w Tesco będzie w dniu premiery za ok 213zł. Z najtańszych ofert online to jest pewien sklep w którym wpisując kod z pewnego forum o gta 5 gra jest za 218zł plus darmowa dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 22:18, Dared00 napisał:

Ja nic nie mówię, ja tylko przekazuję to, co mówią inni ;)

Ale tak, na to wygląda.


Hola, Hola xD

Widziałem wiele porównań tych mapek z różnymi skalami, ale ta jest trochę przesadzona :D
Miasto jest np. troszkę większe niż Liberty City, ale mapa na pewno nie jest jakaś mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 22:52, Diverso napisał:

Och strasznie wstyd, wszyscy gracze powyżej 20 lat są wyjątkowo dziecinni :P

Ciekawe kiedy zniknie przekonanie że gry są dla dzieci :D

Nie jesteś jedyny, mnie serce gracza boli, że wtorek, środa, czwartek pracuję, a paczka
będzie leżała na stole ;)

Mój ojciec na tekst, że zamówiłem GTA V zaironizował przy ludziach ''że kiedy Ci jaja obrosną''. Na co ja spytałem a kiedy mu jaja obrosną na tyle, że przestanie całymi dniami oglądać jak ludzie z Polskiej Ligi biegają za kawałkiem okrągłej szmaty. Pasja to pasja, jeden śpiewa, drugi chodzi na siłkę, trzeci ogląda siatkówkę/F1/piłkę nożną/etc, czwarty gra w gry by pasjonować się historią. Najgorsze, że najwięcej o grach mają do powiedzenia Ci którzy tkwią jeszcze w epoce, jakoby gry to były proste strzelaniny w stylu Doom albo Quake 3 ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się