KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2013 o 17:38, Dared00 napisał:

Hm... tu też Cenega mówi inaczej ;) Według Cenegi, spolszczał QLOC.

http://cenega.pl/news/grand-theft-auto-v-w-polskiej-wersji-jezykowej/7616

No to ktoś mija się z prawdą. Ciekawe kto... :D Bo czytałem, ze pieczę nad wersjami językowymi miał mieć Rockstar. Swego czasu nawet było ogłoszenie, że szukają osoby do polskiej lokalizacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no kurczę blade, coś mi się nie chce wierzyć w tak wysoki budżet. Przecież to prawie 900 milionów na nasze! Dodam, że największe blockbustery hollywoodzkie mają mniejsze, np Avengers to 250 milionów USD a to jeden z najdroższych filmów naszych czasów.
Nie mniej jednak ja dołożę cegiełkę do piątki, ale tylko gdy wyjdzie wersja na PC bo nie mam zamiaru inwestować w current geny. Myślę, że do połowy następnego roku będziemy mogli się spodziewać edycji na blaszaki, akurat wtedy, gdy będę składał nowego kompa z Core i5 i GTX 660Ti co pozwoli mi na bezstresową zabawę na pełnych detalach w Full HD. Ale to w sumie jeszcze dosyć odległa przyszłość. Przy okazji mam nadzieję, że nie spartolą optymalizacji jak we czwórce, gdzie większość obliczeń robiła nie karta a procesor. Bądźmy dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 17:15, MrGregorA napisał:

na ign wielokroetnie powtarzali, ze wersja ps3 jest lepsza.

Przestań wypisywać te swoje bzdury bo nie można ich czytać.
Sam Rockstar stwierdził, że obie wersje różnią się minimalnie ale nie powiedzieli na korzyść której konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 17:54, Janek_Izdebski napisał:

Swego czasu nawet było ogłoszenie, że szukają osoby do polskiej lokalizacji.

Tak ale później wydali oficjalny komunikat z Cenegą, że spolszczenie przygotowuje firma QLOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 03:13, Agntx napisał:

Nie no kurczę blade, coś mi się nie chce wierzyć w tak wysoki budżet. Przecież to prawie
900 milionów na nasze! Dodam, że największe blockbustery hollywoodzkie mają mniejsze,
np Avengers to 250 milionów USD a to jeden z najdroższych filmów naszych czasów.

Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata kosztowali jakieś 300 milionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Edycj Specjalnej w sklepie Gram.pl.

Czy jest ona nadal dostępna? Złożyłem zamówienie dość późno bo dopiero wczoraj ale nie jestem pewien czy jeżeli zapłacę teraz przelewem to bez problemu zostanie wysłana 16`go, bo w innych sklepach jest już wyprzedana. Ktoś wie więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest nic napisane na temat tego że mają braki, więc powinni wysłać. Ale najlepiej zrobisz jak zadzwonisz na dział obsługi klienta i się spytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 09:37, WRQBEL napisał:

> na ign wielokroetnie powtarzali, ze wersja ps3 jest lepsza.
Przestań wypisywać te swoje bzdury bo nie można ich czytać.
Sam Rockstar stwierdził, że obie wersje różnią się minimalnie ale nie powiedzieli na
korzyść której konsoli.


?? szukam tego filmiku i nie moge znalezcm, ale jestem pewny ze go widziałem. wiadomo, ze na ps3 gta nie chodziło nawet w 720p, a chodziło stabilniej.
wiesz, R podobnie mowilo o RDR (minimalna roznica na korzysc 360), a wiadomo jak sprawa wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 21:11, mtsach napisał:

Budżet gry wyniósł 170 milionów funtów.
Mapa ma powierzchnie 49 mil kwadratowych.

http://gamingbolt.com/gta-5-world-map-size-is-49-square-miles-has-a-budget-of-170-million


Ponad 120km^2 to całkiem niezły wynik biorąc pod uwagę IV, które miało jakieś 25km^2, czy San Andreas, którego powierzchnia wynosiła 36km^2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 21:11, mtsach napisał:

Mapa ma powierzchnie 49 mil kwadratowych.



Żeby się tylko nie okazało, że 1/3 z tego będzie praktycznie nieużytkiem, a la Red Dead Redemption. Rozumiem, że we wspomnianej grze dominował klimat dzikiego zachodu, ale stosunek terenu użytkowanego przez gracza do terenu dostępnego dla gracza był chyba rekordowo niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się