KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2013 o 03:13, Agntx napisał:

Core i5 i GTX 660Ti co pozwoli mi na bezstresową zabawę na pełnych detalach w Full
HD.


Jesli optymalizacja bedzie taka jak w GTA4 to watpie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 16:04, Citkowsky napisał:

Ale raczej takich pustych miejsc jak w RDR to tu nie będzie, będą puste pola itp ale
może bez przesady:P Oby

Ale obszary podwodne też sporo zajmują, więc trochę już ''odchodzi''. Na pewno znajdzie się trochę natury, w końcu będzie można polować (tu powrót do RDR). Ale mam nadzieję, że będzie sporo miejsc interakcji. Budynków do których będzie można wejść, pełno usług, rozrywek itd. Wie ktoś może coś więcej o minigierkach????????? Chciałbym żeby tu pamiętali o czwórce. Umawianiu się ze znajomymi i właśnie tymi minigrami tj. bilard,rzutki może kręgle. Bo tenis i golf to pewniaki. Jeszcze wyścigi kolarskie, triatlon, pewnie i nielegalne wyścigi samochodowe coś jak od Brucie''go w IV to też ma być. Chciałbym żeby również te z GTA 4 się znalazły. Zamówione, zapłacone i już tylko 8dni, a nawet nieco mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno żeby miasto było wielkości Liberty City, ale zależy jaka będzie skala tego wszystkiego :)

Tak czy siak cieszę się, że znowu będę mógł bezstresowo pojeździć poza miastem i posłuchać soundtracku, bo w GTA IV tego mi brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 13:39, mtsach napisał:


Nie może być fake!

No i teraz widać, że miasto nie jest małe - na tej mapie widać o wiele więcej uliczek aniżeli we wcześniejszej, niebieskiej wersji z mapy pre-orderowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 13:57, Citkowsky napisał:

Troszkę przy dużo tego koloru zielonego a za mało miasta jak na moje oko.

Może to być też jedna wyspa z trzech np :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 14:23, Damianuss1 napisał:

Może to być też jedna wyspa z trzech np :P.

Od kiedy to Los Angeles dzieli się na wyspy? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 14:43, Damianuss1 napisał:

W grze wszystko jest możliwe :P.

Tak, ale Rockstar słynie z tego, że jednak dość dokładnie odwzorowuje miasta.

Mi się mapa podoba, dużo terenów pozamiejskich, o tym właśnie marzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 15:27, Kirabaxior napisał:

Świetnie, że jest dużo terenów zielonych. Rozrywki pozamiastowe będą miał sens.



Tylko żeby na tych pozamiejskich drogach/miejsach itp było też trochę ludzi a nie totalne pustki jak to czasem w San Andreas bywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=6TeRfGyUTws
4:50 niewielkie różnice między tą z filmiku a tą którą dodał mtsach. Boję się, że to miasto jednak jest za małe. A szkoda bo lubie tereny miejskie. Ale jak nic ten układ miasta przypomina ten z SA. Lotnisko na pustyni, baza wojskowa. Obym się czuł co najmniej tak jak wtedy kiedy uruchomiłem SA. Mam nadziej, że wydaję się małe tylko przez to zielone wkoło.Są tam jeszcze jakieś wioski czy coś w tym stylu. Ze 3 takie, ale chyba mogli jeszcze coś z terenów miejskich dorobić I martwi mnie bo z rozrywek to ja tylko widze tenis, golf i jakieś wyścigi. Żadnego bilarda, rzutek, kręgli itd. Wiem, że sie do tego przyczepiłem, ale skoro w 4 było trochę tych minigierek to mogli się nie skupiać na wyłącznie na tenisie i golfie i jeszcze coś dodać. Jak najwięcej rozmaitości. Zobaczymy może jednak się coś takiego znajdzie. No i może myjnia jak w 4. Niby na co to komu a jednak smaczku drobnego dodawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 16:13, mati285 napisał:

Jeśli wierzyć porównaniom to samo miasto i tak jest dwa razy większe od tego z IV, więc...



zobaczymy jak to będzie w praktyce, trzeba zaufać R* i wierzyć, że dobrze wyważyli wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 17:55, Becamer napisał:

Hmm, w pre-orderze można wyłapać za 220zł, ale moje pytanie brzmi czy w sklepie w dniu
premiery też będzie tyle kosztować?



W tesco 212zł przy zakupie w nocy w dniu premiery, potem 217zł i żadnego bawienia się w preordery i kurczowe oczekiwanie czy paczka dojdzie na czas czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się