KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Chciałbym już zamówić, ale jestem w tak bezczelnie komfortowej sytuacji, że mam dwie konsole :D
Muszę poczekać na popremierowe opinie i porównania wersji. Zawsze jest jakaś różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 15:55, Kubson023 napisał:

Że odbije z tematu ogl ciekawe czy za 3 lata doczekamy się gta 6 :D


Oj wątpię. Na GTA V czekaliśmy prawie 5 lat. Poza tym to będzie tak rozbudowana część, że nawet nie wiem czy kolejnej doczekamy się przed 2020 (ofkors nie licząc dodatków, które nie wiadomo jak dokładnie będą nawet wyglądać).

Ale po co o tym myśleć, kiedy zaraz wyjdzie gra mojego życia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 20:32, destro177 napisał:

Chciałbym już zamówić, ale jestem w tak bezczelnie komfortowej sytuacji, że mam dwie
konsole :D
Muszę poczekać na popremierowe opinie i porównania wersji. Zawsze jest jakaś różnica
:)


Ja tez mam dwie konsole ale koniec koncow zamowilem na PS3 mimo ze duzo bardziej wygodnie mi sie gra na padzie do X''a.
U mnie zadecydowalo to ze w przypadku PS3 gra jest na jednej plycie BD zamiast 2xDVD oraz ze jak narazie wiekszosc (jesli nie wszystkie) filmiki prezentowane byly na PS3:)
Na X360 mozna kupic jeszcze pozniej, jak troche gierka stanieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem wersję na X-a nawet bez zastanawiania się. Na PS3 gram tylko w exclusive''y :p

Zresztą w IGN GTA V hands-on week koleś pisze, że grał na wersji xboxowej, i komentarze m. in.: "The draw distance in GTA V/Online is truly breathtaking." :p
a zakładam, że Rockstar pokazuje "pismakom" wersje na konsoli A, a nie B nie bez powodu - ale może to tylko moje teorie 'spiskowe' :p
to akurat w tym tekście:
http://uk.ign.com/articles/2013/09/04/10-crazy-awesome-things-i-saw-and-did-in-grand-theft-auto-online

pozostałe też polecam poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 00:55, Zb4wiciel napisał:

Ja brałem wersję na X-a nawet bez zastanawiania się. Na PS3 gram tylko w exclusive''y
:p

Zresztą w IGN GTA V hands-on week koleś pisze, że grał na wersji xboxowej, i komentarze
m. in.: "The draw distance in GTA V/Online is truly breathtaking." :p
a zakładam, że Rockstar pokazuje "pismakom" wersje na konsoli A, a nie B nie bez powodu
- ale może to tylko moje teorie ''spiskowe'' :p


A gdy serwisy pisały swoje pierwsze wrażenia z gry to pochodziły one z wersji na PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 13:31, MrGregorA napisał:

piewszy film z rozgrywki pochodził z ps3.
IV działała lepiej na ps3 niz na 360


Już nie będę wspominał że to na PS 3 nie chciała sie w dniu premiery odpalić poniektórym osobom ;p, po za tym na jednym i drugim chodziło tak samo na xboxie tylko lepsza grafika była i to jest potwierdzone filmikami na YT.

http://www.youtube.com/watch?v=QKC8r4sBXSw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2013 o 13:39, Eternal101 napisał:

Już nie będę wspominał że to na PS 3 nie chciała sie w dniu premiery odpalić poniektórym
osobom ;p, po za tym na jednym i drugim chodziło tak samo na xboxie tylko lepsza grafika
była i to jest potwierdzone filmikami na YT.

http://www.youtube.com/watch?v=QKC8r4sBXSw


A co ma 4 do 5? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 13:43, Qbasmok napisał:


> Już nie będę wspominał że to na PS 3 nie chciała sie w dniu premiery odpalić poniektórym

> osobom ;p, po za tym na jednym i drugim chodziło tak samo na xboxie tylko lepsza
grafika
> była i to jest potwierdzone filmikami na YT.
>
> http://www.youtube.com/watch?v=QKC8r4sBXSw

A co ma 4 do 5? lol


Ja tylko odpowiadałem na post przeczytaj go wtedy zrozumiesz ocb ;]. Po 2 teraz jest co ma 4 do 5 a na każdym forum jakie czytam to tylko przyrównania jaką spieprzoną optyme miała to i 5 na PC również bedzie taką miała :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 13:31, MrGregorA napisał:

piewszy film z rozgrywki pochodził z ps3.
IV działała lepiej na ps3 niz na 360


Co to znaczy lepiej działała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 00:55, Zb4wiciel napisał:


Wiem, czytalem:)
Ja w zasadzie tez glownie w exlusive''y gram na PS3 ale czesto wlasnie to na ilu plytach jest wydane ma dlamnie znaczenie.
Mam nadzieje ze R* sie tym razem bardziej przylozylo i gra wyglada na obu konsolach tak samo/bardzo podobnie i nie bedzie tego co w IV.
Szczerze mowiac nie chce mi sie czekac na porownania grafiki z decyzja, tym bardziej ze te sie pojawiaja zazwyczaj kilka dni po prmeierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 00:55, Zb4wiciel napisał:


No i zapomnialem o najwazniejszym, na PS3 mam pewnosc ze bede mogl grac w pelna wersje angielska a w przypadku X''a juz tej pewnosci niestety nie mam.
Dosc czesto sie zdarzalo ze wersja na X''a byla kiepsko opisywana jako zawierajaca pelna angielska wersje jak i polskie napisy, pozniej wlaczalem i mialem wersje rosyjska (uzywam angielskiego dashboardu bo jest mniej zasr**y textem), stad tez wieksze zaufanie mam do PS3.
Normalnie nie mam nic przeciwko napisom lecz moje obawy wzrosly po polskim trailerze ktory byl tragicznie przetlumaczony, fakt ze nie ma pewnosci ze tak samo zle bedzie w grze ale wole nie ryzykowac.
Znajac siebie to koniec koncow i tak gre kupie na wszystkie mozliwe platformy, jestem straszna "GTA whore":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 13:45, Citkowsky napisał:

> piewszy film z rozgrywki pochodził z ps3.
> IV działała lepiej na ps3 niz na 360

Co to znaczy lepiej działała?


lepszy framerate. stabilniej (nie zawieszała sie) itp itd. ale co jak co - zarowno na ps3 i 360 czasami klatki spadały na oko do 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fajnbojem jednej czy drugiej konsoli, ale lubię trzymać się faktów:

http://www.eurogamer.net/articles/grand-theft-auto-iv-ps3-vs-xbox-360-special-article


GTA IV na X-a ma wyższa natywną rozdzielczość, a do tego w każdym teście miało więcej fpsów.

@Jarden - na stronie Rockstara jest napisane, że europejska edycja będzie zawierała wszystkie języki z naszego regionu, więc ja bym sie nie obawiał. GTA V w Polsce już nie jest wydawane przez Cenegę, tylko bezpośrednio przez Rockstara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 15:02, Zb4wiciel napisał:

GTA V w Polsce już nie jest wydawane przez Cenegę, tylko bezpośrednio przez Rockstara :)

Hm... Cenega mówi inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 17:27, Dared00 napisał:

Hm... Cenega mówi inaczej ;)

Ale to Rockstar robił lokalizacje bezpośrednio. Żaden lokalny dystrybutor nie podsyłał im tekstów lokalizacyjnych, robili to sami, by mieć pełną kontrolę nad tłumaczeniem i jego jakością. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się