Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak hartowała się stal, czyli zobacz materiał z wysyłki Battlefielda 3, a o 16:16 przełącz się na TVP 2

115 postów w tym temacie

(...) w końcu była to największa premiera gry wideo w historii naszego rynku!
yyy a nie wiedźmin (1/2) ? [pamiętam kiedy cały gram był w wiedźmina :D, i żart nie długo Geralt wyskoczy nam z lodówki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze niestety troche pomarudzić na obsługę mojego zamówienia. Moje zamówienie przedpremierowe wygasło (ech lenistwo) więc zamówiłem 2 kopie standardowej edycji BF''a. Zapłaciłem przelewem otrzymałem potwierdzenie i na następny dzień, gdy otrzymałem potwierdzenie wysyłki, okazało się że zamówiłem 1 wersje limitowaną BF''a (hic!). Co ciekawe, numer zamówienia był taki sam, w panelu zamówień również nie było śladu po moim wcześniejszym zamówieniu i jedynym dowodem na to, że takie składałem był mail potwierdzający i wydruk potwierdzenia z banku. Tyle dobrze, że na moją prośbę zwrócono mi szybko resztę kwoty. Tak czy siak, bardzo nieładnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 15:07, Palpatine_II napisał:

[pamiętam kiedy cały gram był w wiedźmina :D, i żart nie długo
Geralt wyskoczy nam z lodówki]


Tu wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie! Nie śpij! Już za kilka miesięcy następna premiera wszech czasów! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film fajny, tylko ciekawe kiedy dostanę swojego Battlefielda, bo mieli wysłać 25 a teraz jest 27, a zamówienie wciąż oczekuje na dostępność towaru, więc ciekawe kiedy go dostanę, bo nie mam zamiaru czekać do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@wiktocegla, i tylko PRZYPADKOWO pokazaliscie jak realizujecie zamowienia akurat Battlefielda 3? Bo nie mogl to byc np Arkham City, czy cos innego ? Nie mogliscie tez np z tym zaczekac na diablo, swtor, gw2 itd? Jakos tak sie trafil biedny BF3, ktory ani jednego spota ani newsa nie mial na gram.pl

Prawde mowiac wlasnie ten mega natretny marketing BF3 mnie zniechecil do jego zakupy. To nawet nie jest tajemnica jak strasznie faworyzujecie BF3 i smieja sie z was ludzie na innych forach, ale takze tutaj na gram.pl w komentarzach.

Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@2:47 - jakiś allegrowy diler kupił tyle egzemplarzy czy jak?

P.S. Ile osób z redakcji jeździ na tych taśmach po godzinach? :P (Znaczy oprócz lucasa i myszastego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy przy premierze MW3 też będzie taki hype jak jest teraz w przypadku BF3, jestem pewien że wyślecie znacznie więcej kopii nowego CoDa, acha zapomniałem acti wam nie będzie sypało forsą jak EA ;) więc będzie spokojniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 15:34, kadd_f napisał:

Ciekaw jestem czy przy premierze MW3 też będzie taki hype jak jest teraz w przypadku
BF3, jestem pewien że wyślecie znacznie więcej kopii nowego CoDa, acha zapomniałem acti
wam nie będzie sypało forsą jak EA ;) więc będzie spokojniej ;)


Tylko, że EA niedawno podało, iż w Polsce jest to rekord jeżeli idzie o zamówienia przedpremierowe. CoD u nas aż tak popularny nie jest jak seria Battlefield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 15:23, Onyxpvp napisał:

@wiktocegla, i tylko PRZYPADKOWO pokazaliscie jak realizujecie zamowienia akurat Battlefielda
3? Bo nie mogl to byc np Arkham City, czy cos innego ? Nie mogliscie tez np z tym zaczekac
na diablo, swtor, gw2 itd? Jakos tak sie trafil biedny BF3, ktory ani jednego spota ani
newsa nie mial na gram.pl


Nie, nieprzypadkowo.

Pokazaliśmy BF-a 3, ponieważ jest to w Polsce (i w gram.pl) kilkukrotnie większa premiera, niż Arkham City.

To druga największa premiera w historii sklepu gram.pl. Ustępuje tylko Wiedźminowi 2.

Nie mogliśmy zaczekać na Diablo - ale bądź pewny, że zrobimy film i z niego, ponieważ czuję, że pobije WSZYSTKIE rekordy.

Jeśli GW2 lub SWTOR choćby zbliżą się do BF-a 3 lub Wiedźmina 2, to też zrobimy film o ich wysyłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak pięknie. Ja swoją dostałem w takim stanie, że szkoda gadać.
Opakowanie w ogóle nie było zabezpieczone i opakowanie sobie latało w tym gigantycznym kartonie, otwieram a tam płytki sobie latają i w dodatku pierwsza płytka jest uszkodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 15:41, TobiAlex napisał:

> Ciekaw jestem czy przy premierze MW3 też będzie taki hype jak jest teraz w przypadku

> BF3, jestem pewien że wyślecie znacznie więcej kopii nowego CoDa, acha zapomniałem
acti
> wam nie będzie sypało forsą jak EA ;) więc będzie spokojniej ;)

Tylko, że EA niedawno podało, iż w Polsce jest to rekord jeżeli idzie o zamówienia przedpremierowe.
CoD u nas aż tak popularny nie jest jak seria Battlefield.

zobaczymy po premierze MW3, ta stronka z porównaniem preorderów BF3 i MW3 (ze stosunkiem 10:1 dla BF3) też zaje***cie śmierdzi sponsorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO nie jest jakaś gra to naprawde kawał dobrej roboty anie taki cod kopiuj wklej:P no ale co tam fajnie ze pokazaliście jak to robicie zawsze mnie ciekawiło a jak dodatkowo pokazaliśice z bfa to sie ucieszyłem:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 15:42, wiktorcegla napisał:

Jeśli GW2 lub SWTOR choćby zbliżą się do BF-a 3 lub Wiedźmina 2, to też zrobimy film
o ich wysyłce.

O GW2 juz mozecie szykowac material. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować