Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eksplozja grafik z gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy, prezentacja presspacka i mały konkurs

34 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Lubicie oglądać screenshoty z wyczekiwanej gry przed jej premierą? A może wolicie podglądać szkice koncepcyjne? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedzieliście „tak” to zapraszam do obejrzenia naszych galerii z gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy w rozwinięciu newsa.

Przeczytaj cały tekst "Eksplozja grafik z gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy, prezentacja presspacka i mały konkurs" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najważniejszą postacią w grze Władca Pierścieni: Wojna na Północy jest krasnoludzki wojownik, Farin. Uważam, że jest on bardzo przydatnym kompanem, cenne są zarówno jego zdolności bojowe jak i surowe wychowanie. Jego umiejętności przetrwania w trudnych warunkach oraz orientacja w górskich terenach są nieocenionymi atrybutami. Po za tym, co tu dużo mówić, uwielbiam krasnoludy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że najważniejszą postacią w grze Lord of the Rings War in North jest człowiek. Moj wybór uzasadnia to iż jest on postacią bardzo podobną do Aragorna, a dobrze wszyscy wiedzą, że gdyby nie Aragorn i jego zdolności bojowe jak i dowódcze (które posiada także ta postać) Drózyna Pierścienia daleko by nie zaszła. Ijest on poprostu podobny do Altaira :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza jest moim zdaniem czarodziejka. Damski odpowiednik Gandalfa, który wspiera resztę kopani swoimi zaklęciami. Potężne kule ognia, pioruny i inne ciekawe sztuczki są dużo ważniejsze do miecza. Oprócz tego czarodziejka na pewno wyróżnia się dużą wiedzą, które nie raz nie dwa pomoże drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszą postacią [niestety niedostępną] w grze jest moim zdaniem pan z drugiego screena w waszej galerii [którego wizerunek widnieje również na koszulce]. Albowiem bez niego nasza "drużyna" nie musiałaby się w ogóle formować, znosić trudów podróży czy narażać się na przeziębienia i odmrożenia. Lecz mogła by dalej leżeć odłogiem w Shire paląc fajkowe ziele ;)

Pozdrawiam
SAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza jest czarodziejka gdyż dobry wojownik bez odpowiedniego wsparcia w postaci czarodzieja nigdzie nie zajdzie. Mądrość czarodziejów jest ogromna. Jak trafi się przeciwnik z magicznymi mocami to sam wojownik nie da mu rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejszą postacią w grze LotR jest Człowiek ponieważ on ma zdolności przywódcze jest dobry w zwarciu. Jest on urodzonym przywódcą potrafi dobrze władać mieczem i jego taktyki są pomocne całej drużynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najważniejszym aspektem w grze Władca Pierścieni: Wojna na Północy jest praca zespołowa, gdyż jak wiadomo, żadna ekipa nie ostanie się w trudnych warunkach, bez wiedzy Czarodzieja, orientacji w górskich terenach Krasnoluda i znajomości wszystkich ścieżek Śródziemia, którą posiadają Dúnedainowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że najważniejszym bohaterem w Lord of the Rings: War in North jest Farin (krasnolud) ponieważ posiada moim zdaniem najważniejszą funkcję czyli branie na siebie wszystkich ciosów, bez niego żadna akcja ofensywna nie miała by sensu i dla tego to on jest najważniejszym i najbardziej potrzebnym członkiem drużyny która bez niego nawet by nie istniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza postacią według mnie jest elfka czarodziejka ponieważ w drużynie jest najbardziej pomocna, jednym czarem zabije 50 orków odbierając prace osiłkom (a i ja mam takie dziwne zboczenie na temat elfów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farin. Zdecydowanie silny, mężny i honorowy do ostatniej kropli krwi jak każdy krasnolud, a pozatym te brody, które czynią krasnoludy poważnymi i statecznymi istotami. Kto jest ważniejszy od krasnoludów, które często przesądzały losy bitew dzięki swoim umiejętnościom, roztropności i taktyce. Farin jako przedstawiciel tej rasy jest dla mnie najważniejszy i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nikt z nich nie jest najważnieszym bo są przecież drużyną, każdy ma inne umiejętności, które w drużynie się dopełniają i w walce ma je wykorzystywać.Jeżeli jeden z nich polegnie, to tak jak ogniwo pęknięte w łańcuchu, który staje się już do niczego tak i drużyna bez któregoś członka będzie do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najlepszą postacią w tej grze jest czarodziej , gdyż jego ataki są najbardziej efektywne ,a pomoc którą oferuje w postaci magii(jak np:Bariera) może nie raz okazać się nieoceniania dla członków zespołu . Myśl swą mogę uargumentować faktem,iż każdy zespół bez maga jest na straconej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najbardziej przydatna będzie Andriel,jest przedstawicielką Elfów i do tego włada destrukcyjnym kosturem który może zamienić wrogów w pył!
A przy tym ma zdolności lecznicze i w razie potrzeby może szybko odzyskać siły
witalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma jednej pojedynczej postaci która jest najważniejsza, ponieważ każda wprowadza coś do fabuły. Ale jeżeli już mam wybierać to myślę że to drużyna trzech bohaterów:Krasnoluda,człowieka i czarodziejki.
Napewno bez nich nie zaszlibyśmy nigdzie bo to jednak wokół nich wszystko się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu to mag jest najbardziej znaczącą postacią. Ciężko mówić o przydatnych umiejętnościach, gdy gra jeszcze nie miała premiery i nikt w nią nie grał, dlatego mój wybór uzasadniają inne kryteria. Władca Pierścieni to gra fantasy oparta na książce z tego samego gatunku, a któż jak nie czarodziej może być symbolem tego wspaniałego, magicznego świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najważniejszą postacią w grze jest Eradan. Eradan reprezentuje Dúnedainów z Północy,
którzy są potomkami Ludzi z Númenoru. Jest to najbardziej rozwinięty i najszlachetniejszy lud. Eradan tak jak jego lud chce uczynić Północ bezpiecznym miejscem. Eradan jest bardzo dobrym wojownikiem ponieważ
jest brutalny, nie boi się walki ani przeciwników ukrytych w najciemniejszych zakamarkach. Jest na pewno niebezpieczny, budzi lęk u przeciwników i wykorzystuje to. Eradan to z pewnością najważniejsza z postaci
w grze. Może pozostać w ukryciu kiedy trzeba zakraść się na tyły wrogów i i wykryć ich tajemnicę i wykonać zadanie od którego zależy powodzenie misji. Bohater ten może też odkrywać najpotężniejsze skarby
bez których nie można skutecznie eksplorować świata. Postać ta posiada dwa miecze którymi bardzo dobrze włada a w połączeniu z jego brutalnością tworzy wojownika który pokona każdego napotkanego przeciwnika koncentrując na nim ostrza albo wtedy kiedy trzeba pokonać całą grupę przeciwników. Dlaczego Eradan
jest ważniejszy od innych bohaterów ? Ponieważ Andriel nie poradziła by sobie bez jego ochrony albo Farin
bez jego rozwagi. Dlatego uważam że to najważniejszy bohater gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować