Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

>(...)

Dnia 29.04.2007 o 20:49, pretorianie napisał:

Musiała być super atmosfera po meczu jak się dowiedzieli, że obronili tytuł mistrza. Z drugiej
strony to trzeba mieć wielkiego pecha (mówię tutaj o Ajaxie) przegrać 1 bramką.


Trochę głupie to rozwiązanie z Holandii, mi osobiście zaraz przypomina się "emocjonująca" walka o mistrzostwo Polski 1993. Choć nie przeczę, że atmosferę kibice musieli mieć niezłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:10, Quire napisał:

Powinno brzmieć "potencjalny mistrz Polski".

Przem,ilcze tą herezję.

Dnia 29.04.2007 o 20:10, Quire napisał:

Myślę że jeszcze 6 i awans raczej pewny:)

Heh, no nie wiem jeszcze z 8 kolejek jest do końca... Ja tam wolę tak nie gadać.

---> Darnok

Dnia 29.04.2007 o 20:10, Quire napisał:

Mówisz o sobie? ;>

Oczywiście, że nie lubię, chociaż lubię Wisłę - tylko lubię. I to bardziej ze względu na miasto, ale to już wiesz. :] Mamy tu znajomego napaleńca Wisły.
Swoją drogą to dziś na meczu się troche zawiodłem. Byliśmy z kumplami w środku młyna a tam sama gówniarzernia i nic nie śpiewa... Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:34, Vaxinar napisał:


Oczywiście, że nie lubię, chociaż lubię Wisłę - tylko lubię. I to bardziej ze względu na miasto,
ale to już wiesz. :] Mamy tu znajomego napaleńca Wisły.


Ale to zdanie nadal nie ma sensu ;] Trzeba było wprost napisać, że puszyłby się tylko jeden kibic, a tak to napisałeś jakbyście się wszyscy mieli cieszyć z porażki ;P

Dnia 29.04.2007 o 22:34, Vaxinar napisał:

Swoją drogą to dziś na meczu się troche zawiodłem. Byliśmy z kumplami w środku młyna a tam
sama gówniarzernia i nic nie śpiewa... Eh...


To trzeba było doping prowadzić, a nie narzekać ;P

Ja sam trochę spotkania obejrzałem na tvp3. Pierwsza połowa niespecjalna, w drugiej do momentu ustrzelenia drugiego gola przez gospodarzy meczyk naprawdę mógł sie podobać. Nawet nie wiedziałem, że Berensztajn śmiga w Zagłębiu ;] Pamiętam jak jeszcze śmigał w Bełchatowie z dobre 10 lat temu, nawet w kadrze coś zagrał.
A sam mecz oglądałem bez specjalnych emocji, bo Lechia ani trochę mnie nie rusza. Zresztą, goście w Gdańsku powinni się cieszyć, że awans im ucieka, bo przynajmniej będą mieli szansę zagrać sobie z Arką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:46, .Darnok napisał:

Ale to zdanie nadal nie ma sensu ;]

Eh, bo źle napisałem. Miało być "czywiście, że nie o mnie chodzi, chociaż lubię Wisłę - tylko lubię.

Dnia 29.04.2007 o 22:46, .Darnok napisał:

To trzeba było doping prowadzić, a nie narzekać ;P

Akurat gość prowadzący doping był i był super. Dobrze prowadził, ale co zrobi jak łebki śpiewać nie chcą, albo zaśpiewają dwa razy i koniec.

Dnia 29.04.2007 o 22:46, .Darnok napisał:

Nawet nie wiedziałem, że Berensztajn śmiga w Zagłębiu ;]

Jest kapitanem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 23:16, Vaxinar napisał:

> Ale to zdanie nadal nie ma sensu ;]
Eh, bo źle napisałem. Miało być "czywiście, że nie o mnie chodzi, chociaż lubię Wisłę - tylko
lubię.

> To trzeba było doping prowadzić, a nie narzekać ;P
Akurat gość prowadzący doping był i był super. Dobrze prowadził, ale co zrobi jak łebki śpiewać
nie chcą, albo zaśpiewają dwa razy i koniec.

> Nawet nie wiedziałem, że Berensztajn śmiga w Zagłębiu ;]
Jest kapitanem. :P

A kogo tyupujecie na mistrza ??? Ja zdecydowanie na Zagłębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 07:05, Gerswim CD-r napisał:

> Widzew ale nie w tym sezonie=P
Widzew kiedys był dobry teraz osłabł

Teraz w Widzewie grają sami młodzi wogule bez doświadczenia=(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 07:08, DrizztDoU napisał:

> > Widzew ale nie w tym sezonie=P
> Widzew kiedys był dobry teraz osłabł
Teraz w Widzewie grają sami młodzi wogule bez doświadczenia=(

Swieta racja ale nie ta młodośc wygrała z ŁKS w zeszłej rundzie czyli młodośc wygrała z doswiadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 07:00, Gerswim CD-r napisał:

A kogo tyupujecie na mistrza ??? Ja zdecydowanie na Zagłębie

Ja mimo wszystko na Bełchatów. Nie wiem czemu, ale uważam, że pomimo obniżki formy dociągną ten sezon do końca.. w końcu nikt z czołówki nie jest bez "Wpadek"

BTW: Co do Widzewa... "za rok może dwa" ;) Tak na poważnie to chciałabym Wisłe jako Mistrza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:40, lukmistrz napisał:

http://sport.wp.pl/kat,37154,wid,8842376,wiadomosc.html
Co wy na to? Ja mam nadzieję, że Edyta Górniak przez te 5 lat zrozumie, że jeden źle wykonany
hymn przed meczem już wystarczy...

Dla mnie żenujące jest to, że zamiast się zajmować infrastrukturą, stadionami i ekipą która będzie to organizowała myśli się kto ma zaśpiewać hymn. Ostatnio na onecie zrobili sondę kto ma śpiewać, to wygrał Stachursky z Wiśniewskim. To akurat najmniejszy problem, może zaśpiewać nawet Nergal z Behemotha. Ostatnio uśmiałem się z propozycji na maskotkę: "polski bocian, oklepany orzeł czy może papież kopiący piłkę"... to ostatnio to już cios poniżej pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:47, paweusz napisał:

Dla mnie żenujące jest to, że zamiast się zajmować infrastrukturą, stadionami i ekipą która
będzie to organizowała myśli się kto ma zaśpiewać hymn. Ostatnio na onecie zrobili sondę kto
ma śpiewać, to wygrał Stachursky z Wiśniewskim. To akurat najmniejszy problem, może zaśpiewać
nawet Nergal z Behemotha. Ostatnio uśmiałem się z propozycji na maskotkę: "polski bocian, oklepany
orzeł czy może papież kopiący piłkę"... to ostatnio to już cios poniżej pasa.


No, 5 lat przed mistrzostwami zaczyna się od mało znaczących pierdół... Są ostatnio też kłótnie, jaki ma być hymn mistrzostw. A stadiony? "Mamy czas, 5 lat to bardzo dużo." W Polsce przydałoby się z 10 Beenhakkerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:56, lukmistrz napisał:

No, 5 lat przed mistrzostwami zaczyna się od mało znaczących pierdół... Są ostatnio też kłótnie,
jaki ma być hymn mistrzostw. A stadiony? "Mamy czas, 5 lat to bardzo dużo." W Polsce przydałoby
się z 10 Beenhakkerów.

Stadiony muszą być gotowe na ostatni dzień maja 2010, gdyż gdyby się nie udało, to inny organizator musiałby mieć czas na przygotowania. To jest najwyższy czas, żeby przejść od planów do działania. Jeżeli w wakacje nie zaczną budowy, to będzie trudno. A piosenkarza niech sobie wybiorą, gdy skończą budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 09:32, DR.SIURAK napisał:

VAXINAR-w telewizji wygladało jak by było mało ludzi na meczu,faktycznie?


Czytaj moje posty, ludzi był prawie komplet, ale Ty nie porównuj Waszego wspaniałego stadionu do naszego ch**owego stadionu jak niektórzy Warszawiacy kiedy u nas są to to czynią.
U nas komplet to mniej niż u Was na przeciętnym ligowym meczu, a poza tym mało ludzi śpiewało jak już mówiłem mimo starań ultrasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 11:00, paweusz napisał:

Stadiony muszą być gotowe na ostatni dzień maja 2010, gdyż gdyby się nie udało, to inny organizator
musiałby mieć czas na przygotowania. To jest najwyższy czas, żeby przejść od planów do działania.
Jeżeli w wakacje nie zaczną budowy, to będzie trudno. A piosenkarza niech sobie wybiorą, gdy
skończą budowy.


Dodam jedynie że Hiszpanie już zgłosili się jako ekipa rezerwowa:)
Ciekawi mnie tylko jedno.
Jak nam zabiorą championat to czy równiez kasę z dotacji trzeba będzie oddać??? Okaże się kurde że dołożymy sporo do tego interesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:40, lukmistrz napisał:

http://sport.wp.pl/kat,37154,wid,8842376,wiadomosc.html

Co wy na to? Ja mam nadzieję, że Edyta Górniak przez te 5 lat zrozumie, że jeden źle wykonany
hymn przed meczem już wystarczy...


Kompletnie jej odwaliło?! Nie starczy jej, że już raz się zbłaźniła?! Nie ma czego poprawiać, zawaliła i już nigdy naszego hymnu śpiewać nie powinna! No dobra, uniosłem się trochę, ale jakoś tak nie wzięło ;]

Jak nie Torzewski, to niech będzie Doda :P Przynajmniej wizualnie będziemy mieli się czym pochwalić przed Europą, dla porównania taki hymn Ukrainy niech zaśpiewa Via Gra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 11:46, .Darnok napisał:

Jak nie Torzewski, to niech będzie Doda :P Przynajmniej wizualnie będziemy mieli się czym pochwalić
przed Europą, dla porównania taki hymn Ukrainy niech zaśpiewa Via Gra ;-)


Jakieś 4 lata temu, w kilka miesięcy po Mistrzostwach w Korei i Japonii była na interii sonda kto następnym razem powinien śpiewać Polski Hymn na takiej imprezie. Propozycji do wyboru było chyba z dziesięć i miażdżącą przewagą z 40% głosów wygrał Kazik. Ja jestem za ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować