Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 10:23, .Darnok napisał:

Aaaa... zamilcz babo! ;P

Wypraszam se! Kobieto jeśli już! Mam swoje zdanie na ten temat i nie mam zamiaru milczeć xD

Dnia 28.04.2007 o 10:23, .Darnok napisał:

Iść na meczyk? Idziesz incognito czy masz dojścia do załatwienia biletów na nasz sektor? ;>

Właśnie nie mam w ogóle dojścia do biletów, ale coś sie pewnie da załatwić xD

Dnia 28.04.2007 o 10:23, .Darnok napisał:

A Derby czasami zdarzały się i w niedzielę o godzinie 12-ej.

okropność! Nie lubie chodzić na mecze w niedziele.. jakiś to dla mnie zły dzień do kibicowania.. xD najważniejsze, że Wisła wczoraj wygrała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 10:34, Madia napisał:


Właśnie nie mam w ogóle dojścia do biletów, ale coś sie pewnie da załatwić xD


To jak coś załatwisz to masz dać znać, koniecznie ;>

Dnia 28.04.2007 o 10:34, Madia napisał:

okropność! Nie lubie chodzić na mecze w niedziele.. jakiś to dla mnie zły dzień do kibicowania..


Nie taki zły, szczególnie jak potem w poniedziałek wszyscy w szkole/uczelni/robocie słyszą Twój zachrypiały głos ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 10:40, .Darnok napisał:

To jak coś załatwisz to masz dać znać, koniecznie ;>

Oczywiście XD

Dnia 28.04.2007 o 10:40, .Darnok napisał:

Nie taki zły, szczególnie jak potem w poniedziałek wszyscy w szkole/uczelni/robocie słyszą
Twój zachrypiały głos ;P

Tja.. ja raz tak miałam w 2005 roku. Poszłam na ligowy mecz 14 maja (sobota), dzień później na mecz Artystów ze Skoczkami, 16 maja miałam urodziny, a 17 poszłam na Puchar Polsk (wtorek) i xD maraton. Czasami nawet tydzień mam chrypke po niektórych meczach, ale najgorzej było na początku. Dziś już gardło przyzwyczajone xD albo Hallsy się łyka i jakoś jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 10:21, .Darnok napisał:

Jeszcze nie wytrzeźwiałem ze szczęścia ;]


Hehehehe, ze szczęścia. :P

http://sport.wp.pl/kat,1744,wid,8841228,wiadomosc.html?rfbawp=1177750991.279
Czy ja wiem czy Fabian taki świetny, żeby w Arsenalu grał, moim zdaniem dużo gorszy od Boruca. A co do tej Herthy to niech lepiej w Legii zostanie, albo przejdzie do mocniejszego niemieckiego klubu, z którym coś w pucharach powalczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dudek wraca na chwilę do bramki Liverpoolu, bo w lidze już nie mają za bardzo o co walczyć. Martwi mnie tylko to, że Dudek trochę mięknie i mówi teraz, że odchodzi z Liverpoolu na 99%. Wcześniej mówił, że na 100%. Jeśli zostanie to uważam, że będzie to kolejny stracony sezon dla niego. A młodzieniaszkiem to on już nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trudno będzie sobie wyobrazić grę wisły po odejściu błaszczyka. ale chyba najbardziej palącym problemem jest znalezienie trenera, który zbuduje od nowa zespół. czytałem, ze cupiałowi najbardziej podobałby sie smuda. jeśli to okazałoby sie prawdą, to cupiał zwariował:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 11:27, pretorianie napisał:

Dudek wraca na chwilę do bramki Liverpoolu, bo w lidze już nie mają za bardzo o co walczyć.

No tak, chodzi tylko o to, żeby Pepe Reina odpoczął.

Dnia 28.04.2007 o 11:27, pretorianie napisał:

Martwi mnie tylko to, że Dudek trochę mięknie i mówi teraz, że odchodzi z Liverpoolu na 99%.
Wcześniej mówił, że na 100%.

Widzisz te gadki procentowe mają akurat najmniejsze znaczenie. Mnie się własnie wydaje, że jest odwrotnie, że Jurek zaczął działać.

>Jeśli zostanie to uważam, że będzie to kolejny stracony sezon

Dnia 28.04.2007 o 11:27, pretorianie napisał:

dla niego. A młodzieniaszkiem to on już nie jest

Też uważam, że tylko straci, bo nie można liczyć na to, że Pepe nabawi sie kontuzji. Musi znaleźć sobie klub bo może być kiepsko z nim. Swoją drogą i tak wygrał co było do wygrania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyliczenia procentowe też nie są dla mnie żadnym miernikiem. Ale fakt, że Dudek dopuszcza myśl zostania w Liverpoolu jest bardzo niepokojąca. A co do wygrywania to rzeczywiście Dudek bardzo dużo już wygrał. No i mam nadzieję, że wszyscy będą pamiętali o tym, że wygrał dla Liverpoolu Ligę Mistrzów 2 lata temu. Mam nadzieję,że odejdzie i trochę odżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 11:40, pretorianie napisał:

Wyliczenia procentowe też nie są dla mnie żadnym miernikiem. Ale fakt, że Dudek dopuszcza
myśl zostania w Liverpoolu jest bardzo niepokojąca. A co do wygrywania to rzeczywiście Dudek
bardzo dużo już wygrał. No i mam nadzieję, że wszyscy będą pamiętali o tym, że wygrał dla
Liverpoolu Ligę Mistrzów 2 lata temu. Mam nadzieję,że odejdzie i trochę odżyje.

Też mam nadzieję że Jurek odejdzie z Liverpoolu. Benitez trochę chamsko postąpił po tamtej LM - nie dał Jurkowi szans ze swoim pupilkiem z Hiszpanii - Reiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Dudek przechodzi do Grecji... gdzie on tam będzie grał. Lepsza byłaby moim zdaniem już polska liga... Jest on Ślązakiem to może Ruch jak awansuje? Wszak ambicje mają w Chorzowie duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:34, Vaxinar napisał:

Szkoda, że Dudek przechodzi do Grecji... gdzie on tam będzie grał. Lepsza byłaby moim zdaniem
już polska liga... Jest on Ślązakiem to może Ruch jak awansuje? Wszak ambicje mają w Chorzowie
duże.

Ja bym go w Bełchatowie widział. Ale ekstra by było, mistrzostwo polski było by naprawde blisko. Nawet przaz 3 lata z rzędu- mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 13:40, bezimienny15 napisał:

> Szkoda, że Dudek przechodzi do Grecji... gdzie on tam będzie grał. Lepsza byłaby moim
zdaniem
> już polska liga... Jest on Ślązakiem to może Ruch jak awansuje? Wszak ambicje mają w Chorzowie

> duże.
Ja bym go w Bełchatowie widział. Ale ekstra by było, mistrzostwo polski było by naprawde blisko.
Nawet przaz 3 lata z rzędu- mam nadzieje

Dudka widziałbym w Wolsburgu niewiem jak wy ale mi tam by pasił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 13:53, kolektor napisał:

A gdyby przeszedł do Korony ... marzenia ...

KORONA??? nie ma mowy- tylko bełchatów. pomyślcie jak szybko doszedł do I miejsca w tabeli. przed nimi najlepsze lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:09, bezimienny15 napisał:

> A gdyby przeszedł do Korony ... marzenia ...
KORONA??? nie ma mowy- tylko bełchatów. pomyślcie jak szybko doszedł do I miejsca w tabeli.
przed nimi najlepsze lata.

Z tym bym się spierał ...
Tak samo miało być z Groclinem ...
I co ?? Najlepsi poszli zagranicę i jak zwykle gó..o ...
Wystarczy że odejdzie Garguła i Bełchatów będzie w przyszłym sezonie w środku tabeli ...
Taki są przynajmniej moje odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O 16:00 zaczyna się mecz Korona-Odra. Mam nadzieję że KKK na swoim boisku łatwo rozparawi się z zespołem z Wodzisławia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:34, Vaxinar napisał:

Szkoda, że Dudek przechodzi do Grecji... gdzie on tam będzie grał. Lepsza byłaby moim zdaniem
już polska liga... Jest on Ślązakiem to może Ruch jak awansuje? Wszak ambicje mają w Chorzowie
duże.


A po co jemu przechodzić do polskiej ligi? Zeby skończył jak Matysek? Skoro wolał siedzieć na ławce w Liverpoolu i zarabiać olbrzymią kasę zamiast poszukać jakiegoś innego klubu, to czemu miałby za marne pieniążki rozdrabniać karierę na drobne? Zresztą bądźmy poważni - Ruch musiałby na jego pensję chyba połowę budżetu przeznaczyć ;P Inna sprawa, że Dudek to teraz przede wszystkim nazwisko. Albo tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale także legenda. Chyba nigdy nie zapomnę Dudek Dance ;)
Niestety Benitez zapomniał o nim już na początku następnego sezonu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 15:06, .Darnok napisał:

Inna sprawa, że Dudek to teraz przede wszystkim nazwisko. Albo tylko.


No właśnie... ale forma na polską ligę jeszcze nie za słaba. Tylko Dudek musiałby chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować