Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2007 o 16:51, dawidos160 napisał:

Akurat mylisz się. Nie mam zamiaru go obrażać. Po prostu jak słyszę Choto to pierwsze skojarzenie
to Cioto. Tak samo jak Włodarczyk = nędza.


A i jeszcze, żeby nie wyszło, że tak tylko o Legii. W Lechu Zakrzewski to drewno ( chociaż ostatnio ma przebłyski ) Wiśniewski to np. morderca dla mnie. Ale to moje luźne skojarzenia z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 16:51, dawidos160 napisał:

Akurat mylisz się. Nie mam zamiaru go obrażać. Po prostu jak słyszę Choto to pierwsze skojarzenie
to Cioto. Tak samo jak Włodarczyk = nędza.

To jeszcze jestem ciekaw jak nazywasz Boruca i Fabiańskiego?

Dnia 27.05.2007 o 16:51, dawidos160 napisał:

BTW. Co do tego przyjeżdżania - za trochę ponad 2 tygodnie będę w Wa-wie

A ja w Gnieźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 16:54, Vaxinar napisał:

> Akurat mylisz się. Nie mam zamiaru go obrażać. Po prostu jak słyszę Choto to pierwsze
skojarzenie
> to Cioto. Tak samo jak Włodarczyk = nędza.
To jeszcze jestem ciekaw jak nazywasz Boruca i Fabiańskiego?


Nijak. Boruc to Boruc a Fabiański to Fabian. Akurat Choto ma specyficzne nazwisko i dlatego, a Włodarczyk - tak już do niego przylgnęło, że gra nędzną piłkę ( aczkolwiek jak każdy ma przebłyski).

Dnia 27.05.2007 o 16:54, Vaxinar napisał:


> BTW. Co do tego przyjeżdżania - za trochę ponad 2 tygodnie będę w Wa-wie
A ja w Gnieźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 27.05.2007 o 16:51, dawidos160 napisał:


Akurat mylisz się. Nie mam zamiaru go obrażać. Po prostu jak słyszę Choto to pierwsze skojarzenie
to Cioto.

Akurat to jest przeklenstwo, nie mow tak bo oskarza cie o rasizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 16:56, demrenfaris napisał:

.
>
> Akurat mylisz się. Nie mam zamiaru go obrażać. Po prostu jak słyszę Choto to pierwsze
skojarzenie
> to Cioto.
Akurat to jest przeklenstwo, nie mow tak bo oskarza cie o rasizm...



Demrenfaris - to rasizm ? O kurde. Nie no widzę,że dosyć ostry regulamin. To jakby któryś z Polaków miał imię, które mogłoby nasuwać jakieś obraźliwe skojarzenia ? Nie popadajmy w skrajność, że ma odmienny kolor skóry i powie się o nim coś złego to już ktoś jest rasistą.

BTW. Tak na marginesie z sjp.pwn.pl


ciota
1. posp. «z niechęcią o kobiecie»
2. posp. «homoseksualista»
3. posp. «miesiączka»

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 16:44, dawidos160 napisał:

Tylko, że tutaj Włodarczyk ewidentnie nie pozwolił wyskoczyć do piłki zawodnikowi Zagłębia.
Inaczej tą piłkę by wybił, a Włodarczyk by jej nawet nie powąchał.


Widziałem już sytuacje, kiedy ciągnęli się za koszulki i ściągali do ziemi, żeby tylko ta piłka przeleciała. Gwizdek milczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 17:44, Vaxinar napisał:

Czy w Pucharze Ekstraklasy są mecze reweanżowe 1/4 finału? Domyślam się, że tak, więc kiedy?

Są, oczywiście, że tak... już sprawdzam kiedy... Wisła gra swój rewanż 29 maja, można się więc domyślać, że reszta w tym samym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2007 o 17:00, dawidos160 napisał:

Demrenfaris - to rasizm ? O kurde. Nie no widzę,że dosyć ostry regulamin. To jakby któryś z
Polaków miał imię, które mogłoby nasuwać jakieś obraźliwe skojarzenia ? Nie popadajmy w skrajność,
że ma odmienny kolor skóry i powie się o nim coś złego to już ktoś jest rasistą.

ja cie nie oskarzam, mowie o takich ludziach skrajnie uczulonych na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 17:01, Bambusek napisał:

Widziałem już sytuacje, kiedy ciągnęli się za koszulki i ściągali do ziemi, żeby tylko ta piłka
przeleciała. Gwizdek milczał.

Te sytuacje z walką bark w bark czy szarpaniem się za koszulki to bardzo względna sprawa. Tak naprawdę nie wiadomo, które z tych zagrań traktować jako faul, a które jako wynik walki. Zależy to przeważnie od sędziego i w tym meczu podjął on taką decyzję a nie inną. Zresztą... nie ma co się nad tym rozwodzić. Legia mecz przegrała, Zagłębie zostało Mistrzem. Legia ma swoje trzecie miejsce. Wilk syty i owca cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 18:03, Madia napisał:

> Widziałem już sytuacje, kiedy ciągnęli się za koszulki i ściągali do ziemi, żeby tylko
ta piłka
> przeleciała. Gwizdek milczał.
Te sytuacje z walką bark w bark czy szarpaniem się za koszulki to bardzo względna sprawa. Tak
naprawdę nie wiadomo, które z tych zagrań traktować jako faul, a które jako wynik walki. Zależy
to przeważnie od sędziego i w tym meczu podjął on taką decyzję a nie inną. Zresztą... nie ma
co się nad tym rozwodzić. Legia mecz przegrała, Zagłębie zostało Mistrzem. Legia ma swoje trzecie
miejsce. Wilk syty i owca cała.

Ale BOT Bełchatów pogryziony ;D
Ale masz rację. Jak już wcześniej pisałem - wyniku się nie zmieni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 18:08, kolektor napisał:

Ale BOT Bełchatów pogryziony ;D

Pogryziony... heh przez Wisłę xD właściwie można by rzec, że tym zwycięstem na kolejkę przed końcem rozgrywek Wisła może nie przekreśliła szans na Mistrza w Bełchatowie, lecz mocno je pokrzyżowała. Jak się okazało, skutecznie, choć ja bym wolała Mistrza w Bełchatowie niż w Lublinie.

Dnia 27.05.2007 o 18:08, kolektor napisał:

Ale masz rację. Jak już wcześniej pisałem - wyniku się nie zmieni ...

No tak... nie zmieni się. Ja też bym chciała, żeby Brożek wykorzystał swoją sytucaję w meczu z ŁKS-em, no ale na niego nie ma rady... albo strzela, albo fatalnie pudłuje. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lublin w tym sezonie nie został mistrzem. W tym sezonie mistrzostwo wywalczył LUBIN. Osobiście ciesze się bardziej z wygranej Zagłębia niż BOT-u.
Z jednym się zgadzam - Brożek albo gra dobrze, albo tak sobie. Musi ustabilizować formę, jeśli chce strzelać bramki i żeby Wisła mogła walczyć o mistrzostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 18:16, paweldomar1 napisał:

Musi ustabilizować formę, jeśli
chce strzelać bramki i żeby Wisła mogła walczyć o mistrzostwo


Jeżeli tego nie zrobi, to Wisła po prostu go sprzeda, no, chyba, że jest on jedyną deską ratunkową dla klubu z Krakowa. Ale mogą spróbować sprowadzić jakiegoś innego napastnika, tylko muszą uważać, żeby to nie był niewypał, tak jak z Svitlicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 18:21, Michalo10 napisał:

barcelona ządzi real to gówno

Cóż... jakby to powiedzieć... z tym, że Barcelona rządzi zgadzam się , ale wypowiedź po prostu rozwaliła swoją prostotą.

BTW: Messi jest bezczelny! Z tą swoją formą on jest po prostu... bezczelnie niesamowity. Na okrzyknięcie go Bogiem Futbolu poczekam, ale dla mnie i tak jest świetny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 18:30, Madia napisał:

Cóż... jakby to powiedzieć... z tym, że Barcelona rządzi zgadzam się , ale wypowiedź po prostu
rozwaliła swoją prostotą.

BTW: Messi jest bezczelny! Z tą swoją formą on jest po prostu... bezczelnie niesamowity. Na
okrzyknięcie go Bogiem Futbolu poczekam, ale dla mnie i tak jest świetny xD


Hehe.Cieszy mnie że nie tylko ja jestem uzależniony od graczy Barcelony. Szkoda tylko że teraz nie wystarczy świetna gra ... Potrzeba czegoś więcej ... Potknięcia Realu ... A o to będzie trudno bo przed nim 2 łatwe mecze. A Barca może już tak magicznie w następnym meczu nie zagrać bo przecież Ronaldinho nie będzie mógł grać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele innych dobrych drużyn oprócz Barcelony. Kiedyś królował Real i wtedy wszyscy rzygali na Barcę. Swoją drogą nie wiem, co widzicie w potykającym się o piłkę brazylijczyku*.

Real może da im jeszcze popalic. Capello do boju!!!


*czyt. Ronaldinho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 18:41, gaweyn napisał:

*czyt. Ronaldinho

Wiem o kim mówisz :|

Dnia 27.05.2007 o 18:41, gaweyn napisał:

Jest wiele innych dobrych drużyn oprócz Barcelony. Kiedyś królował Real i wtedy wszyscy rzygali
na Barcę. Swoją drogą nie wiem, co widzicie w potykającym się o piłkę brazylijczyku*.

Nie wszyscy. Mów za siebie. Ja nigdy nie znosiłem Realu A Barcelonie kibicowałem jeszcze jak grał w niej Louis Enriqe i nie odnosiła wielkich sukcesów (czyt. od kiedy interesuję się piłką ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi bogami to już było w Barsie i w Realu ciekawie.
Najpierw rzekomym bogiem był Ronaldinhio, a teraz jak gra gorzej, to już go przeklinają. I nowych szukają... bóg na jeden sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować