Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2007 o 21:13, Vaxinar napisał:

(...)
To jest ta sztama czy nie? :D Chociaż zdaje się, że wyznajesz pogląd w d... ze sztamami.


Biorąc pod uwagę chuligankę, zgody żadnej nie ma. Pozostał jedynie sentyment z mojej strony i mnóstwa innych kibiców.

Dnia 27.05.2007 o 21:13, Vaxinar napisał:

Tak jakby normalni kibice nie cieszyli się z derbów Trójmiasta.


Podejrzewam, że akurat oni to bardziej cieszyliby się z takich spotkań w 1 lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 21:27, .Darnok napisał:

Podejrzewam, że akurat oni to bardziej cieszyliby się z takich spotkań w 1 lidze.

Napewno, ale Arka spada, więc w I lidze tego napewno nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 21:27, .Darnok napisał:

Biorąc pod uwagę chuligankę, zgody żadnej nie ma. Pozostał jedynie sentyment z mojej strony
i mnóstwa innych kibiców.

O kim mówicie? O Lechiii Gdańsk? Ja mam sentyment.. co ja mówie sentyment! Bardzo lubie ten klub! I chciałabym, żeby awansowali do pierwszej ligi. Co tam derby trójmiasta z Arką! Arka spadnie do 3 czy 4 i zagrają sobie z Bałtykiem Gdynia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 22:05, Vaxinar napisał:

> O kim mówicie? O Lechiii Gdańsk?

O Jadze. :P

Aaa to przepraszam... ja tam dalej Jagę lubię, mam gdzieś sztamy ustanawiane przez kilka osób. Ja równie dobrze mogę powiedzieć, że Wisła ma sztamę z Górnikiem Zabrze bo ja i 10 moich kumpl lubimy Górnika xD cieszyć mnie będzie ich awans, uważam, że już dawno na niego zasłużyli a wieloletnia praca przyniosła efekty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 18:21, Michalo10 napisał:

barcelona ządzi real to gówno


Wprawdzie nie wiem co to "ządzi", ale nie podoba mi się ten tekst.
Idź się ponapinaj na forum pewnego portalu, którego nazwa zaczyna się literę "o". Tutaj obowiązują przemyślane wypowiedzi, a powyższa nie spełnia takich wymagań.
Ostrzeżenie i radzę ponownie poczytać regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 22:07, Madia napisał:

Ja równie dobrze mogę powiedzieć, że Wisła ma sztamę z Górnikiem Zabrze bo ja i 10 moich kumpl
lubimy Górnika xD

A Legia ma z Manchesterem United, bo ja i paru kumpli lubimy United.

Oglądałem magazyn Orange Ekstraklasy na n sport i parę głównie "kfiatków":
1. Pierwsi goście - trener i piłkarz Zagłębia zachrypnięci jak nie wiem co... oczywiście od głosńego śpiewu, jak sami przyznali. :)
2. Listek tłumaczył się, że nie widział spotkania Zagłębia z Legią, ponieważ wybył do Niemiec, ponieważ Niemcy bardzo, bardzo mają nam pomóc w EURO 2012, ponieważ się na tym znają.
Znać to się napewno znają, ale jakaś dziwna ta wymówka Listka, dlaczego tak cicho o tej jego wizycie? Z tego co patrzę nic nie ma na stronie www.pzpn.pl
Z drugiej strony fajnie jakby to była prawda, no chyba że Listek pojechał obejrzeć finał Pucharu Niemiec, bo bardziej tym się zachwycał, niż tą rzekomą pomocą.
3. Słowa redaktora, który rozmawiał z Listkiem "naszym prezesem był przezes PZNP Michał Listkiewicz". Oczywiście miało być "gościem", ale to mi fajnie zabrzmiało. :D
4. I na koniec tekst Reissa, który bardzo ubolewał nad kontuzją Chałbińskiego (chyba nie pomyliłem nazwiska?), która wykluczyła go z rywalizacji o króla strzelców. Kapital lecha lubi rywalizację mocną do samego końca. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana żonka chyba wczoraj za dużo piw podała na meczyk i Waść trochę stłumiony obserwował spotkanie Legii z Zagłebiem, gdyz po obejrzeniu magazynu na n sport zarówno ja jak i redaktor twierdzimy, że powinien być karny. Zahaczył gościa nogą o nogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 23:36, Vaxinar napisał:

4. I na koniec tekst Reissa, który bardzo ubolewał nad kontuzją Chałbińskiego (chyba nie pomyliłem
nazwiska?), która wykluczyła go z rywalizacji o króla strzelców. Kapital Lecha lubi rywalizację
mocną do samego końca. :P


Nie nie pomyliłeś. Zrobiłeś za to 2 inne błędy ;) Jeden poprawiłem bo nie mogę go zdzierżyć ;)


Legia to ma sztamę z Juve nad czym niesamowicie ubolewam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,wid,8882065,wiadomosc.html?rfbawp=1180333138.023

Jeżeli ukarzą Zaglebie to UEFA zaśmieje sie nam w twarz i wykluczy z rozgrywek.
Jeżlei już maja go usunąc to czemu miałby grać w elim.LM ? Automatycznie powinni przyznać mistrza GKSowi a zespoły dać o oczko wyzej w tabeli.
Jakis porzadek musi być, i nie tylko w lidze ale w PZPN też, bo to baagan tylko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 06:46, dawidos160 napisał:

Nie nie pomyliłeś. Zrobiłeś za to 2 inne błędy ;) Jeden poprawiłem bo nie mogę go zdzierżyć

No tak...

Dnia 28.05.2007 o 06:46, dawidos160 napisał:

Legia to ma sztamę z Juve nad czym niesamowicie ubolewam :(

E tam, taka sztama... O_O Nie widziałem Włochów na Legii, nie wiem czy oni w ogóle o tym wiedzą, ale jak tak to dobrze, bo co prawda ja się włoska ligą nie interesuje, ale Juve kibicuje w LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według "The Sun" Gabriel Heinze z Man United wyjechał w sobotę do Hiszpanii i jest gotowy do podpisanie kontraktu z ekipą "Królewskich". Argentyńczyk miały zasilić Real Madryt za kwotę 5 milinów funtów. Myślę, że ten transfer to dobre posunięcie Manchesteru United pod warunkiem, że kupię w miejsce Heinze jakiegoś dobrego obrońcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem, że się nigdzie nie wybiera, ale to parę dni temu.
Wg mnie nie jest to dobre posunięcie, tym bardziej teraz kiedy defensywa United ma kontuzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 22:07, Madia napisał:

(...)
cieszyć mnie będzie ich awans, uważam, że już dawno na niego zasłużyli a
wieloletnia praca przyniosła efekty..


Od paru lat walczyli w czołówce o awans, mają w miarę stabilny budżet, plany budowy stadionu - po ewentualnym awansie mogą w tej lidze o coś powalczyć.
Natomiast Lechia jest w czołówce nieco z przypadku, z tego co słyszałem od ludzi będących na wczorajszym meczu Kmita - Lechia na stadionie Wawelu, to jednak drużynie z Gdańska trochę do pierwszej ligi brakuje. No i podejrzewam, że moglibyśmy sie spodziewać paru rasistowskich zachowań ze strony pewnej części ich kibiców, a w 1 lidze odbije się to znacznie głośniejszym echem...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po prostu załamka , po sezonie liderowania 2 kolejki przed koncem GKS spada tracąc 1 punkt i zostaje wicemistrzem - niewiarygodne - powinien wejść przepis ze jezeli kluby z 1 i 2 miejsca mają mniej niz 3 punkty roznicy powinno to byc roztrzygnięte w dodatkowym meczu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 12:30, bezimienny15 napisał:

powinien wejść przepis ze jezeli kluby z 1 i 2 miejsca
mają mniej niz 3 punkty roznicy powinno to byc roztrzygnięte w dodatkowym meczu :(

Jedno słowo: LoL?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 08:42, marcincinek15 napisał:

Według "The Sun" Gabriel Heinze z Man United wyjechał w sobotę do Hiszpanii i jest gotowy do
podpisanie kontraktu z ekipą "Królewskich". Argentyńczyk miały zasilić Real Madryt za kwotę
5 milinów funtów. Myślę, że ten transfer to dobre posunięcie Manchesteru United pod warunkiem,
że kupię w miejsce Heinze jakiegoś dobrego obrońcę.


na przykład mogliby sprowadziec Dani Alvesa. Wspaniałe występy przeplata ze słabymi al Ferguson bo go nauczył dyscypliny taktycznej i mieliby w składzie zastępce Heinze, albo by kupili mniej ofensywnego obonice, ale w tej chwili żaden odpowiedni mi do głowy nie przychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku też byłem trochę rozgoryczony, że GKS jest ''''tylko'''' 2, ale może to i dobrze? Myślę, że o wiele większe szanse ma w Pucharze Uefa no i załatwił by nam kilka dodatkowych miejsc:) A gdyby wszedł do ligi mistrzów i przegrał np. w 3 rundzie, to możliwe, że po poznaniu jej smaku nie miałby ochoty grać w gorszym pucharze.... A Zagłębie? Cóż, nie ma wielu legend, ale za to rozumnego trenera, młodych zawodników i spektakularne (ponoć) transfery przed sezonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy czym Dani jest prawym obrońcą/pomocnikiem, a Heinze to środkowy lub lewy obrońca. Tzn. że ''na zastępstwo'' brazylijczyka ManU by nie sprowadziło. Jedynie to jako dubler Neville''a, a z niego SAF nie zamierza zrezygnować, co wielokrotnie podkreślał. A z resztą Daniel Alves sam stwierdził, że nie zamierza wyjeżdżać z Hiszpanii, bo się tam b. dobrze czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 15:19, reykan napisał:

Na początku też byłem trochę rozgoryczony, że GKS jest ''''tylko'''' 2, ale może to i dobrze?
Myślę, że o wiele większe szanse ma w Pucharze Uefa no i załatwił by nam kilka dodatkowych
miejsc:) A gdyby wszedł do ligi mistrzów i przegrał np. w 3 rundzie, to możliwe, że po poznaniu
jej smaku nie miałby ochoty grać w gorszym pucharze.... A Zagłębie? Cóż, nie ma wielu legend,
ale za to rozumnego trenera, młodych zawodników i spektakularne (ponoć) transfery przed sezonem.

Nie rozumiem, ani jednego słowa, które napisałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować