Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2007 o 23:33, Vaxinar napisał:

> A ja mam takie podejście że w Europejskich Pucharach zawsze jak gra polski zespół to za
nim
> jestem ... Nie wiem czy to normalne ale ja tak mam.
W Polsce jest to raczej typowe, ale ja tak nie mam. Np Widzewowi bym nie kibicował.


Myślałem, że dla Ciebie dobro polskiej piłki jest ważniejsze niż waśnie międzyklubowe ale się pomyliłem...

Dnia 26.05.2007 o 23:33, Vaxinar napisał:

W zachodniej Europie chyba nie trzeba mówić, że jest to niespotykane. :]


Tylko, że w Europie startuje po 3-4 drużyny z jednego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 23:51, spider88 napisał:

Śmiejecie się z Zagłębia a tu proszę :

"Zagłębie" Lubin Sportowa Spółka Akcyjna OGŁASZA PRZETARG NIEOGRANICZONY na realizację inwestycji
budowlanej: "Budowa stadionu piłkarskiego na potrzeby klubu i społeczności lokalnej”

Musze przyznac ze to swietnie. Ale to nie zmienia faktu ze GKS zasluzyl na tytul bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 23:33, ak.47 napisał:

Barca nadal prowadzi z Getafe, ale "magiczny" Ronaldinho dostał czerwoną kartkę:P.


Dostał kartkę za to, że śmiał się cofać i potrącił przeciwnika. Sędziowie w Hiszpanii chyba uczą się od naszych :/ (vide "żółtko" dla Radovica za to, że się potknął przy podawaniu piłki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pan Siejewicz podjął słuszną decyzję, gdyż zawodnik Zagłębia był popychany. Natomiast słowo złodzieje odnosiło się chyba do tego, że Zagłębie ,,ukradło" wywalczony rok temu przez Legię tytuł mistrzowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 07:50, dawidos160 napisał:

Myślałem, że dla Ciebie dobro polskiej piłki jest ważniejsze niż waśnie międzyklubowe ale się pomyliłem...


Nie wiem na jakiej podstawie tak myślałeś, skoro mnie nie znasz. Jakby nasza drużyna chociaż grupy wychodziła to może i nawet za Widzewem bym był.
I nie dziw się tak, bo ja jedyny nie jestem. A cała Łódź, cały Kraków i Poznań nie płakały napewno gorzko po wstydliwej porażce z Austrią Wiedeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 10:38, fataem napisał:

Natomiast słowo złodzieje odnosiło się chyba do tego, że Zagłębie ,,ukradło" wywalczony rok temu przez
Legię tytuł mistrzowski.


Odnosiło się do tego, że Zagłębie ukradło tytuł w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Michniewicza, bardzo dobry trener. Stawia stawe jasno działaczom Zagłębia albo wzmocnienia albo odchodzi, bo nie chce się zbłaźnić w pucharach.

Szkoda, że Lenczyk nie potrafił się zachować, po meczu Legii, rozumiem, że emocje, ale mistrzem powinno się zostajawać po własnych zwycięstwach a nie licząc na kogoś i mieć później do kogoś pretensje (piłarzy Legi),
dla których przegrana była podwójna, nie dość, iż przegrali, to na swoim stadionie oglądali radość nowego mistrza.
Gratulacje dla Zagłębia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Legia się nie podłożyła jak nie którzy się spodziewali. Bełchatów stracił mistrza na własne życzenie. Zespół który walczy o mistrza i przegrywa najważniejsze mecze w sezonie z rywalem który ma najgorszy sezon od x lat (Wisła) i zespołem który nie może wygrać od 7 meczów(Korona) po prostu nie zasługuje na mistrza! A Zagłębie pokazało klasę walcząc do końca i za to należą im się brawa. Klasę pokazało Zagłębie,ale o kibicach Legii tego powiedzieć nie można. Po co zostali i gwizdali na nowego mistrza? Mogli iść i nie psuć fajnej atmosfery. Ja rozumiem,że to ich stadion itp.,ale ludzie bez przesady! Ale chyba coś z kibicami L(nie wszystkimi) jest nie tak skoro rzucają racami w sektor rodzinny (jak na Lechu)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem faworyta do Mistrzostwa Polski ( Zagłębie Lubin/GKS Bełchatów ) a jednak wolałbym, żeby to Bełchatów zostało Mistrzem Polski, a kto wie czy po wzmocnieniach nie mielibyśmy Ligi Mistrzów ? Według mnie czas GKS Bełchatów już się skończył, tym bardziej że podobno Orest Lenczyk ma przyjść do Wisły Kraków . Zagłębie Lubin ponoć miało dostać od swojego sponsora za Mistrzostwo Polski ok. 40 mln euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 12:49, jcl99 napisał:

Według mnie czas GKS Bełchatów już się skończył, tym bardziej że podobno Orest Lenczyk
ma przyjść do Wisły Kraków . Zagłębie Lubin ponoć miało dostać od swojego sponsora za Mistrzostwo
Polski ok. 40 mln euro

Ja też tak uważam, że teraz w Bełchatwie będzie ciężko, na pewno wrócą z wypożyczenia do swoich klubów Marciniak (Lech) i Boguski (Wisła). Do tego nie wiadomo czy Garguła, Pietrasiak i Nowak (oraz tak jak już napisałeś Lenczyk) nie odejdą, a wtedy, maleją sznse na dobry występ w europejskich pucharach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 12:49, jcl99 napisał:

Nie miałem faworyta do Mistrzostwa Polski ( Zagłębie Lubin/GKS Bełchatów ) a jednak wolałbym,
żeby to Bełchatów zostało Mistrzem Polski, a kto wie czy po wzmocnieniach nie mielibyśmy Ligi
Mistrzów ?

Wiesz wyprzedaż zawodników rozpoczęła się już jakiś czas temu więc wzmocnienia raczej nie przyniosły by tak pożądanego skutku .Orest także już jedną nogą był po za klubem i atmosfera w klubie była bardzo zła .Trzeba przyznać że po za klub niewiele wyszło ale waśnie podobno były bardzo głębokie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 13:05, Danio X napisał:

Ja też tak uważam, że teraz w Bełchatwie będzie ciężko, na pewno wrócą z wypożyczenia do swoich
klubów Marciniak (Lech) i Boguski (Wisła). Do tego nie wiadomo czy Garguła, Pietrasiak i Nowak
(oraz tak jak już napisałeś Lenczyk) nie odejdą, a wtedy, maleją sznse na dobry występ w europejskich
pucharach.


Największą stratą byłoby zapewne odejście Garguły ... Co widzieliśmy już w meczu z Koroną. KKK jest w strasznej formie a jednak poradzili sobie z Bełchatowem 5-3. Szkoda mi Bełchatowa - prawie cały sezon był na czele i teraz przez dwa przegrane mecze stracili mistrzostwo. Ale to także przez ''świetne'' sędziowanie meczu Legia-Zagłębie ... Ot, cała polska piłka ...
Ej, widział ktoś tą bójkę Ronaldinho ? Co on tam zrobił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 13:24, kolektor napisał:

Ej, widział ktoś tą bójkę Ronaldinho ? Co on tam zrobił ?

Mhm... Ronaldinho po raz n-ty został kopnięty w ścięgna achillesa, przewrócił się i stracił nad sobą panowanie, czemu z resztą się nie dziwię. Szkoda tylko, że zawodnik Getafe nie otrzymał kartki, na co imo zasłużył...
A tak właściwie, tutaj masz tą sytuację: http://www.dailymotion.com/cubbek/video/3514467

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejne mecze Primiera Division. Real i Barca wygrały, Valencia przegrała, wszyscy czekają na mecz Sevilli. Ja osobiście kibicuję Realowi Madryt i myślę, że to oni wygrają ligę. Jednakże wczoraj śniło mi się, że mistrzem Hiszpanii została Sevilla. Czy ten sen okaże się proroczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 14:05, fataem napisał:

Kolektor, do ciebie nie dociera, że tam był faul?!

Ale nie mówię tylko o tej sytuacji !!! Mówię o tym co było w końcówce. O tym nie reagowaniu na grę na czas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 14:05, fataem napisał:

Kolektor, do ciebie nie dociera, że tam był faul?!

Spokojnie, kazdy moze to zinterpretowac tak jak chce. Ja np. mysle ze tam faulu nie bylo i wzorem Surmy: "Futbol to nie gra dla panienek!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 15:54, kolektor napisał:

> Kolektor, do ciebie nie dociera, że tam był faul?!
Ale nie mówię tylko o tej sytuacji !!! Mówię o tym co było w końcówce. O tym nie reagowaniu
na grę na czas !

dał kartkę Vaclavikowi. To co miał jeszcze zrobić. Gracze z pola grali na czas, ale w sposób dozwolony- granie między sobą piłki w środku pola i wybijanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować