Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Może zabawimy się w typowanie mistrza świata 2006 ? - Jeśli już cos takiego było proszę mnie powiadomić.
Moje typy- Włosi, Brazylia(jak zawsze jest faworytem) i może odmłodzona Holandia trochę nawojuje.Trzymam kciuki za Polskę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszą obecnie drużyną jest Argentyna. Niesamowita forma i świetnie współgrajacy skład. To moze być pewniak. Obstawiłbym, że Argentyna będzie grać w finale. Czy wygra to nie wiem, ale liczę na to. Po tylu latach pora na wielki powrót. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Francja okaże się "czarnym koniem" tego mundialu??? Poprzednio zawiodła na całej linii, a teraz może zajść bardzo daleko. Mój drugi faworyt Francja, a pierwszy Brazylia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię reprezentację Hiszpanii i chciałbym żeby doszła jak najdalej. Faworyt - Brazylia. Zaś największy przegrany - moim zdaniem Kamerun (przecież mają Eto''o!). Ale za najmocniej kciuki będę ściskać za naszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że Nasi mają realne szanse na wyjście z grupy. Może nie na pierwszym miejscu ale chociaz na drugim. Chciałbym aby w finale spotkały się reprezentacje Argentyny i Szwecji. Dwa zupełnie odmienne podejścia do piłki nożnej. To byłoby widowisko! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 15:41, HumanGhost napisał:

Sądzę, że Nasi mają realne szanse na wyjście z grupy. Może nie na pierwszym miejscu ale chociaz
na drugim. Chciałbym aby w finale spotkały się reprezentacje Argentyny i Szwecji. Dwa zupełnie
odmienne podejścia do piłki nożnej. To byłoby widowisko! :-)


Szwedasy nie wyjdą z grupy - szczerze im tego życze :P

A w finale mają zagrac Nasi - nie po to cholera rezerwowałem bilet na mecz finałowy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm masz już bilet czy dopiero to faza złożenia zamówienia w PZPN? Bo jeśli nie masz jeszcze to życzę szczęścia w losowaniu. Masz 2% szansy, że zostaniesz wylosowany - chętnych jest 50 razy więcej niż biletów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 14:46, HumanGhost napisał:

Według mnie najlepszą obecnie drużyną jest Argentyna. Niesamowita forma i świetnie współgrajacy
skład. To moze być pewniak. Obstawiłbym, że Argentyna będzie grać w finale. Czy wygra to nie
wiem, ale liczę na to. Po tylu latach pora na wielki powrót. :-)


Argentyna ostatnio co mistrzostwa jest w świetnej formie, a jednak na mistrzostwach coś im nie idzie:P Mój typ to włochy.. ALe i tak wierzę że Polska wygra:) W końcu to piłka nożna... Jedna piłka, a bramki są dwie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 09:07, HumanGhost napisał:

Hmm masz już bilet czy dopiero to faza złożenia zamówienia w PZPN? Bo jeśli nie masz jeszcze
to życzę szczęścia w losowaniu. Masz 2% szansy, że zostaniesz wylosowany - chętnych jest 50
razy więcej niż biletów. ;-)


Wiem - ale od czego jest szczęście :)
Gorzej, że nawet jeszcze nie zdążyłem zacząć zbierać pieniędzy na ewentualną wycieczkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 13:58, .Darnok napisał:

Wiem - ale od czego jest szczęście :)
Gorzej, że nawet jeszcze nie zdążyłem zacząć zbierać pieniędzy na ewentualną wycieczkę :P

Zagraj w lotka. Od czego szczęście? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 21:12, paweusz napisał:

Teraz Dudek będzie miał upragnioną szansę zagrania w pierwszym składzie Liverpool. Reina nie
zagra za czerwoną kartkę przez 3 kolejne mecze. Teraz albo nigdy...


Oczywiście jak njieuwzględnią odwołania Liverpoolu.
Chociaż nie wydaje mi się żeby tak się stało. Swoją drogą to z Robbena niezły aktor. Według mnie to też było niesportowe zachowanie i powinno byc karane po obejżeniu zapisu wideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 09:22, Quire napisał:

Oczywiście jak njieuwzględnią odwołania Liverpoolu.
Chociaż nie wydaje mi się żeby tak się stało. Swoją drogą to z Robbena niezły aktor. Według
mnie to też było niesportowe zachowanie i powinno byc karane po obejżeniu zapisu wideo.


Nie jestem pewien czy Angielska Federacja stosuje takie praktyki karania po zapisie video. Wiem, że w Serie A były takie próby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 10:50, spider88 napisał:

Ciekawe czy wykorzysta szansę ? Oby podczas tych kilku meczy zachował czyste konto ciekawe
co wtedy zrobi Benitez .


Jak go nie przekonał finał Ligi Mistrzów to wątpie aby przekonały go trzy ligowe mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobi Benitez? Może wystawi Dudka do trzech meczów a potem na pewno zdejmie. Taka jest brutalna prawda. Poza tym nie jestem całkowicie przekonany czy Dudek rozegra te trzy spotkania. Zauważmy, że w składzie Lieverpool''u jest Kirkland. Angielska prasa bardzo naciska aby dawać mu szansę, bo jest lansowany na pierwszego bramkarza Anglii. A jak wiemy Benitez ma miękki kark i łatwo się ugina pod ciężarem prasy. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować