Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2011 o 23:02, MisticGohan_MODED napisał:

No to... już wiadomo ,że w następnej rundzie Real zagra z Farsą :]
Chelsea ma tam jeszcze jakieś szanse ,żeby zagrać z Schalke w następnej rundzie :P

AAAAAaaaa, mój pierwszy dziki zakład na dzisiejszy mecz Barcy z Szachtarem na 5:2 był taki bliski ;3 Już widziałem 5 stówek w portfelu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli emocje będą jeszcze tylko w jednym meczu, bo jakoś nie widzę, żeby któraś z drużyn, które przegrały tak wysoko, była w stanie odrobić stratę.
Czyli mecz Chelsea-ManU zapowiada się na naprawdę ciekawe widowisko. Oby tylko Manchester nie zechciał się murować, bo moim zdaniem to przynosi tylko czasami korzyści. Ale na OT to zazwyczaj zupełnie inna drużyna niż na wyjazdach, więc powinno być dobrze. No, do boju diabełki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że po pierwszych meczach 1/4 finału wszystko wiadomo, bo nie wierzę, że
Chelsea da radę na Old Trafford. No, ale w sumie najlepszy z możliwych półfinałów przed nami, mam
tylko nadzieję, że nie skończy się tak w rundzie jesiennej w Primera Division:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 23:08, nightfaler napisał:

> No to... już wiadomo ,że w następnej rundzie Real zagra z Farsą :]
> Chelsea ma tam jeszcze jakieś szanse ,żeby zagrać z Schalke w następnej rundzie
:P
AAAAAaaaa, mój pierwszy dziki zakład na dzisiejszy mecz Barcy z Szachtarem na 5:2 był
taki bliski ;3 Już widziałem 5 stówek w portfelu ;d

No cóż dzisiaj to nawet pewniaki nie wchodzą jak powinny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 12:28, MisticGohan_MODED napisał:

> taki bliski ;3 Już widziałem 5 stówek w portfelu ;d
No cóż dzisiaj to nawet pewniaki nie wchodzą jak powinny ;/

Heh czy ja wiem czy taki pewniak to był? Nikt z moich znajomych, ani an chwile nie wierzył, że 5:2(bo dokładnie na taki wynik zakład posłałem) jest możliwe, a podczas meczu co chwilę ktoś coś pisał, że jeśli mi to siądzie to już nigdy więcej nie zawitają w sts-ie ;d. Hah było by to zbyt piękne jakby Szachtar wykorzystał którąś z dwóch okazji na początku albo strzelił wtedy kiedy piłka po strzale Adriano obiła się od słupka xD. No cóż trza być realistą i pogodzić się z tym, że z 7,5 zł nie zrobi się 500-set;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 13:34, nightfaler napisał:

No cóż trza być realistą i pogodzić się z tym, że z 7,5 zł nie zrobi się 500-set;d

Eeee raczej trzeba być mega szczęściarzem lub cwaniakiem z układami ,żeby takie zakłady wchodziły :]
Mi się raz udało 20 zł zamienić na całego 1000 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 13:41, MisticGohan_MODED napisał:

Eeee raczej trzeba być mega szczęściarzem lub cwaniakiem z układami ,żeby takie zakłady
wchodziły :]
Mi się raz udało 20 zł zamienić na całego 1000 xD

Mów co chcesz wczoraj "dużo" nie brakowało ;d Dajmy na to piłka mogła zostać kopnięta 2cm w prawo po czym wkulała by się do bramki^^ i mamy 5:2, aaaa no nie mogę to by było takie piękne pójść tam z takim mongolskim kuponem;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobny finał z przed chyba 2 lat. MU-Barca. Liczę bardzo na Real i Schalke by nie dopuściły do powtórki z historii, ale na papierze tak to na razie wygląda, oczywiście biorąc pod uwagę te ostatnie wyniki, tylko Chelsea z przegranych ma jeszcze jakieś szanse na awans ale na OT raczej nie wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to rzut wolny z szesnastki, prawie na to samo wychodzi i Evra żółta, ale jak zwykle jest. A co do Ferdinanda, który się podburzał do Torresa to jakaś porażka. To nie były wymuszenia karnego. Ktoś się przewraca to zaraz karny, jasne... Jakby leżał i kwiczał to by było co innego - symulacja ok. Ale ktoś się w***************, to najlepiej dać mu od razu żółtą, a nawet jeżeli to i tak by się należało coś za Ramiresa! Man Utd miało fuksa i tyle. Jedna akcja. Jeden Gol. Chelsea słupek, jeszcze ta nieszczęsna dobitka. Potem jeszcze kilka dogodnych sytuacji w tym Torres z dyńki, ale fenomenalnie Van Der Sar obronił. Widzę, że nie wierzycie, że Chelsea pokażę klasę na Old Traford, ale tak będzie. To nie będzie trwać w nieskończoność i na pewno jeżeli nawet Man by awansował (jednakże tak oczywiście nie będzie) to wątpię w finał z przed dwóch lat. Już prędzej Real - Schalke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 16:46, Kwas17 napisał:

No to rzut wolny z szesnastki, prawie na to samo wychodzi i Evra żółta

no tak, zapomniałem, że przecież wszystkie wolne bezpośrednie zamieniają się zawsze na bramki. Zwłaszcza wykonywane przez tak skutecznych zawodników jak w tym sezonie druzyna Chelsea. Wczoraj zresztą pokazali swoja skuteczność, nie rób z siebie debila,

Dnia 07.04.2011 o 16:46, Kwas17 napisał:

jest. A co do Ferdinanda, który się podburzał do Torresa to jakaś porażka. To nie były
wymuszenia karnego. Ktoś się przewraca to zaraz karny, jasne...

znowu sobie żartujesz? To na Cholerę się wogole kładł jak nie było kontaktu, jeszcze tak pięknie się wywijając w powietrzu?
>Jakby leżał i kwiczał

Dnia 07.04.2011 o 16:46, Kwas17 napisał:

to by było co innego - symulacja ok. Ale ktoś się w***************, to najlepiej dać
mu od razu żółtą, a nawet jeżeli to i tak by się należało coś za Ramiresa!

i Co z tym Ramiresem? Powinien być rzut wolny dla CFC, nie bylo, a nawet jakby byl, to znajac wczorajsza skutecznosc CFC byscie tego nie strzelili

Dnia 07.04.2011 o 16:46, Kwas17 napisał:

Man Utd miało
fuksa i tyle. Jedna akcja. Jeden Gol.

Jedna akcja? Który ty mecz oglądałeś? Na początku sądzac po długości posta myślałem że zaprezentujesz coś więcej niż zero, ale jeżeli spodziewasz się, że w takim meczu, drużyna która prowadzi na wyjeździe zacznie atakować to znaczy że masz coś nie tak w głowie. United zagrało spokojnie, pilnowali odległości między liniami i poruszali się po boisku bardzo inteligentnie co zniszczyło chaotyczną grę Chelsea

Dnia 07.04.2011 o 16:46, Kwas17 napisał:

Chelsea słupek, jeszcze ta nieszczęsna dobitka.

gratuluję piłkarzy, którzy z pół metra nie trafiają do bramki. Z takim czymś chcecie do półfinału iść?

Dnia 07.04.2011 o 16:46, Kwas17 napisał:

Potem jeszcze kilka dogodnych sytuacji w tym Torres z dyńki, ale fenomenalnie Van Der
Sar obronił.

Strzal warty normalnie 50mln euro, które za niego zapłacili....

Dnia 07.04.2011 o 16:46, Kwas17 napisał:

Widzę, że nie wierzycie, że Chelsea pokażę klasę na Old Traford, ale tak
będzie. To nie będzie trwać w nieskończoność i na pewno jeżeli nawet Man by awansował
(jednakże tak oczywiście nie będzie)

ehe, dalej Chelsea jest przecież liderem

Dnia 07.04.2011 o 16:46, Kwas17 napisał:

to wątpię w finał z przed dwóch lat. Już prędzej
Real - Schalke.

hahahahahahahahahahahahahahahahaha. Rozbawiłeś mnie tutaj, na poczatku myślałem, że napisałeś to dla żartu, ale sądząc po debilizmach które wypisałeś w poprzedniej częsci posta, nie zdziwiłbym się gdyby to było na serio. Naprawde, miło się takie coś czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 17:02, Smooqu napisał:

No to karnego nie powinno być, ale czerwo dla Evry swobodnie.

niewątpliwie, bo za pozbawienie zawodnika realnej szansy strzelenia bramki jest czerwona. Zresztą mnie osobiscie by to nawet ucieszyło, bo Evra jest cieniem samego siebie sprzed chociazby roku i Fabio jest na chwile obecną lepszy i pewniejszy od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 16:46, Kwas17 napisał:

A co do Ferdinanda, który się podburzał do Torresa to jakaś porażka. To nie były
wymuszenia karnego.


Masz rację. Jak ktoś się przewraca to nie odrazu znaczy, że symuluje. Ale co innego poza symulką robił Torres? Przyaktorzył i tyle. Rio się wkurzył i go podniósł a Fernando trzasnął skruchę bo wiedział, że może zółko zarobić i tyle.


Swoją drogą ile to już minut bez gola dla Chelsea? Pewnie jak w końcu strzeli to będzie na sport.pl "news dnia", El Nino - 50 mln strzelił gola po 3 miesiącach. Hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 17:09, Pernia napisał:

> No to karnego nie powinno być, ale czerwo dla Evry swobodnie.
niewątpliwie, bo za pozbawienie zawodnika realnej szansy strzelenia bramki jest czerwona.
Zresztą mnie osobiscie by to nawet ucieszyło, bo Evra jest cieniem samego siebie sprzed
chociazby roku i Fabio jest na chwile obecną lepszy i pewniejszy od niego


Szkoda było patrzeć na Evrę. Ambicji i poświęcenia nie można mu odmówić, ale co chwilę się wywalał i tak jak napisałeś jest cieniem dawnego samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 17:22, Luk04229 napisał:

Szkoda było patrzeć na Evrę. Ambicji i poświęcenia nie można mu odmówić, ale co chwilę
się wywalał i tak jak napisałeś jest cieniem dawnego samego siebie.


No chłopak nie gra tak, jak nas do tego przyzwyczaił. Choć może po prostu jest zmęczony. Jeśli dobrze pamiętam, to w poprzednim sezonie zagrał najwięcej meczów z całej drużyny. Myślę, że to tylko chwilowa zniżka formy i Evra już niedługo znów będzie dzielił i rządził na całym lewym skrzydle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 17:11, Smooqu napisał:

Swoją drogą ile to już minut bez gola dla Chelsea? Pewnie jak w końcu strzeli to będzie
na sport.pl "news dnia", El Nino - 50 mln strzelił gola po 3 miesiącach. Hahaha :D

Jak na razie to największy niewypał transferowy. Nie wiem ile czasu bedą jeszcze władze Chelsea tolerować jego niemoc strzelecką. Już w Liverpoolu był tylko cieniem siebie samego sprzed 2 lat.
Ale w sumie to nie mój problem, jako kibic United się nawet cieszę :D wkurza tylko takie marnowanie pieniędzy. Podobny przypadek, jak na razie, do transferu Kaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 18:56, pawbuk napisał:

Ale w sumie to nie mój problem, jako kibic United się nawet cieszę :D wkurza tylko takie marnowanie pieniędzy. Podobny przypadek, jak na razie, do transferu Kaki.


Przypadek podobny tylko, że Kaka od początku gry w Madrycie walczy z kontuzjami. Jak w końcu doszedł do siebie to przyszły MŚ w RPA i tam grał, a po nich wrócił z kontuzją. Także, jego w jakiś sposób wytłumaczyć można.

Natomiast Torres w styczniu grał naprawdę fajnie. Strzelał dla LFC dużo goli, a tutaj przyszedł do Chelsea i nie może strzelić bramki przez tyle czasu. Ciekawe kiedy zacznie siedzieć na ławce. Od takich piłkarzy wymaga się o wiele więcej.

Myślę jednak, że w końcu się podniesie i nie podzieli losu Szewczenki, ale kurdę troche niech sie ogarnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pwwwwwww... Jeżeli już mam się zacząć wyśmiewać to chyba z Twojego idiotyzmu w postaci uważania mojego postu za debilizm.

Dnia 07.04.2011 o 17:07, Pernia napisał:

no tak, zapomniałem, że przecież wszystkie wolne bezpośrednie zamieniają się zawsze na
bramki. Zwłaszcza wykonywane przez tak skutecznych zawodników jak w tym sezonie druzyna
Chelsea. Wczoraj zresztą pokazali swoja skuteczność, nie rób z siebie debila,


No tak, strzał z 16m to jest jak każdy inny wolny i rzeczywiście nie ma kto go wykonać... DROGBA? Lepszy niż ktokolwiek w wolnych z ManU. Za to Man pokazał skuteczność. Łoł: 1 bramka. Zaraz spadnę z krzesła, hah. Teraz pewnie się zakują w swoim polu karnym w ustawieniu 11-0-0.

Dnia 07.04.2011 o 17:07, Pernia napisał:

i Co z tym Ramiresem? Powinien być rzut wolny dla CFC, nie bylo, a nawet jakby byl, to
znajac wczorajsza skutecznosc CFC byscie tego nie strzelili


z takim gadaniem to się odnoszę do mojego pierwszego zdania ;)

Dnia 07.04.2011 o 17:07, Pernia napisał:

Jedna akcja? Który ty mecz oglądałeś? Na początku sądzac po długości posta myślałem że
zaprezentujesz coś więcej niż zero, ale jeżeli spodziewasz się, że w takim meczu, drużyna
która prowadzi na wyjeździe zacznie atakować to znaczy że masz coś nie tak w głowie.
United zagrało spokojnie, pilnowali odległości między liniami i poruszali się po boisku
bardzo inteligentnie co zniszczyło chaotyczną grę Chelsea


za to Twój post jest nieco dłuższy, ale wart mnij niż zero :)

Dnia 07.04.2011 o 17:07, Pernia napisał:

gratuluję piłkarzy, którzy z pół metra nie trafiają do bramki. Z takim czymś chcecie
do półfinału iść?


u, uu, jeżeli to było pół metra to masz zapewne nie małe problemy i radze się udać do okulisty

Dnia 07.04.2011 o 17:07, Pernia napisał:

hahahahahahahahahahahahahahahahaha. Rozbawiłeś mnie tutaj, na poczatku myślałem, że napisałeś
to dla żartu, ale sądząc po debilizmach które wypisałeś w poprzedniej częsci posta, nie
zdziwiłbym się gdyby to było na serio. Naprawde, miło się takie coś czyta :)


Jeżeli sądzisz, że Man dojdzie do finału to ok, hehe, ale ja nie widzę, nawet odrobiny nadziei - nie łudź się. Taka moja rada mała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować