Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

>No i oczywiście aspekt medialno-marketingowy

Dnia 31.01.2013 o 20:03, Wszystkozajete napisał:

jest tutaj bardzo istotny,

Powiedziałbym nawet, że najważniejszy, bo z całym szacunkiem dla Becksa, ale nie sądzę, by w tym wieku i dyspozycji był on wielkim wzmocnieniem sportowym dla PSG, aczkolwiek wejść na parę minut dograć jakąś wrzutkę na głowę Ibry albo uderzyć z wolnego na pewno będzie w stanie ;-)
>Ale mimo wszystko bardzo miły gest Anglika.
Tym bardziej, że wcale nie musiał tego robić. Równie dobrze mógłby zatrzymać tą całą (zapewne niemałą) kasę dla siebie i nikt nie miałby do niego pretensji. Świetny piłkarz i spoko człowiek. Jestem pewien, że za parę lat będą do niego mówić Sir David Beckham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2013 o 21:07, mati285 napisał:

aczkolwiek wejść na parę minut dograć jakąś wrzutkę na głowę Ibry albo uderzyć z wolnego na pewno
będzie w stanie ;-)

Tego na pewno nie zapomniał i pewnie nie raz pokarze młodzikom klasę:)

Dnia 31.01.2013 o 21:07, mati285 napisał:

Tym bardziej, że wcale nie musiał tego robić. Równie dobrze mógłby zatrzymać tą całą
(zapewne niemałą) kasę dla siebie i nikt nie miałby do niego pretensji. Świetny piłkarz
i spoko człowiek. Jestem pewien, że za parę lat będą do niego mówić Sir David Beckham.

Szanse są spore. Giggs tez miał miał dostać ten tytuł, ale po aferze obyczajowej nikt już o tym nie wspomniał. Liczę, że Beckham dostąpi tego zaszczytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 21:00, Paoro napisał:

> Jeśli tak będzie to mam nadzieję ,że zastąpi Mexesa :P
Co ty mówisz? Ma grać jako obrońca a nie stoper? chyba chciałeś powiedzieć pomocnik...
chciałem jednak zaznaczyć, że ostatnio grał głównie jako obrońca i stoper jednocześnie ;)

Tak... mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Messi po ostatnich GD bluzgał Karankę i Arbeloę, już na parkingu, kiedy ten ze swoją rodziną wchodził do samochodu. Od tych złotych piłek mu się trochę w głowie przestawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 14:26, Szejkon napisał:

Messi po ostatnich GD bluzgał Karankę i Arbeloę, już na parkingu, kiedy ten ze swoją
rodziną wchodził do samochodu. Od tych złotych piłek mu się trochę w głowie przestawia.


Chciał im powiedzieć co o nich myśli, choć uważam, że nie powinien robić tego przy ich rodzinie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 14:45, Eff3ctiv3 napisał:

Chciał im powiedzieć co o nich myśli, choć uważam, że nie powinien robić tego przy ich
rodzinie. ;]

Jakby oni powiedzieli co o nim myślą, to pewnie musiałby sobie zwiększyć dawki hormonów z tych nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 15:07, Szejkon napisał:

Jakby oni powiedzieli co o nim myślą, to pewnie musiałby sobie zwiększyć dawki hormonów
z tych nerwów.

Wątpię żeby się tym przejął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 15:16, Eff3ctiv3 napisał:

Wątpię żeby się tym przejął.

Już nie takie dawki zażywał, także zgadzam się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 15:30, Szejkon napisał:

Już nie takie dawki zażywał, także zgadzam się. :D

Nie wiem co ma branie hormonów wzrostu do tego wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 15:37, Eff3ctiv3 napisał:

Nie wiem co ma branie hormonów wzrostu do tego wszystkiego?

Masz na myśli żałosne zachowanie Messiego? Sam nie wiem.. może mu hormony skaczą, menopauze ma, okres, czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 14:26, Szejkon napisał:

Messi po ostatnich GD bluzgał Karankę i Arbeloę, już na parkingu, kiedy ten ze swoją
rodziną wchodził do samochodu. Od tych złotych piłek mu się trochę w głowie przestawia.



Eeee nie oceniaj sytuacji po jakieś lakonicznej notce prasowej. Pewnie urosła ze cztery razy zanim doszła do naszych uszu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 09:37, Eff3ctiv3 napisał:

Ja się cieszę z wyniku Barcelony, ponieważ patrząc z przebiegu meczu, to Real powinien
wygrać. Messi wykluczony z meczu, niedokładne podania, słaby mecz Barcy, no i to pudło
Pedro :/. Real ma już bardzo dobrze rozpracowaną Barcelonę i było to widać wczoraj.

.

Mecz meczowy nie równy. Czy real rozpracowal barcę? raczej NADAL nie. Skoro nawet nie potrafi z nią wygrać na własnym stadionie. Pamiętaj, że to barca miała więcej 100% sytuacji 2x poprzeczka + strzał pedro. Real też miał swoje okazje ale jednak nie dali rady.

po drugie tu też liczy się nastawienie i psychika zawodnika. Real wie, że Puchar to chbya ich jedyna rzecz którą mogą uzyskać. Liga stracona praktycznie a LM to wiadomo jaka jest:). Barca w pucharach gra gorzej niz w lidze. Grają mniej ofensywnie bo chyba chcą zachować siłę na ligę + LM która się juz zbliża.

Dnia 31.01.2013 o 09:37, Eff3ctiv3 napisał:

Messi po ostatnich GD bluzgał Karankę i Arbeloę, już na parkingu, kiedy ten ze swoją
rodziną wchodził do samochodu. Od tych złotych piłek mu się trochę w głowie przestawia.


Ale przecież to wyjaśnili, że Cajehon wpadł podczas rozmowy z prasą. Powiedzial, że messi nagadał bzdur Karance gdy stał z żoną w tunelu (przy parkingu). A okazało się, że media zaprzeczają bo Messi w tym czasie był w autokarze + WŁASNA żona karanki również zaprzeczyła :). Dlatego to jest wyolbrzymianie przez media z madrytu aby powkurzać rywala :)

Real nie potrafi pokonać barcelony tak jakby chciał to musi to zrobić drogą psychologiczną. Przecież każdy zna Mourinho i jego zasady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 12:57, Azazell napisał:

po drugie tu też liczy się nastawienie i psychika zawodnika. Real wie, że Puchar to chbya
ich jedyna rzecz którą mogą uzyskać. Liga stracona praktycznie a LM to wiadomo jaka jest:).
Barca w pucharach gra gorzej niz w lidze. Grają mniej ofensywnie bo chyba chcą zachować
siłę na ligę + LM która się juz zbliża.

Możesz mieć rację bo jak oglądałem mecz Granada - Real, to piłkarze z Madrytu wyglądali jakby wszystkie siły przeznaczyli na spotkanie z Barcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo tak rzeczywiście było. W drugą stronę działa dokładnie to samo. Barca też była zmęczona po meczu. Można narzekać, że mecz skończył się wynikiem 1:1 i gdyby nie festiwal błędów, wynik byłby wyższy, a emocje jeszcze większe. Niemniej było to bardzo dobre spotkanie. Pierwsza połowa trochę lepsza niż druga, ale piłkarze zostawili serce na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 13:08, Eff3ctiv3 napisał:

Możesz mieć rację bo jak oglądałem mecz Granada - Real, to piłkarze z Madrytu wyglądali
jakby wszystkie siły przeznaczyli na spotkanie z Barcą.


To tak samo dzisiejsza Malaga z Zaragozą. Jakoś grali tak ospale. i mało porywczo. Pewnie wiedzą, że nie ma sensu co walczyć o 1 miejsce bo bez szans + tym bardziej mają karę to za rok nie będa w LM. Dlatego siły przeznaczą na LM tegoroczne aby jak najdalej dojść i zarobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 11:51, wolverine napisał:

Eeee nie oceniaj sytuacji po jakieś lakonicznej notce prasowej. Pewnie urosła ze cztery
razy zanim doszła do naszych uszu... :)

Są nagrania jak Messi z miną bandziora pluje w stronę ławki i sam Callejon potwierdził info o bluzganiu Karanki, także to nie jest żadna plota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 12:57, Azazell napisał:

Mecz meczowy nie równy. Czy real rozpracowal barcę? raczej NADAL nie. Skoro nawet nie
potrafi z nią wygrać na własnym stadionie. Pamiętaj, że to barca miała więcej 100% sytuacji
2x poprzeczka + strzał pedro. Real też miał swoje okazje ale jednak nie dali rady.

wyrównany mecz, zasłużony remis. takie moje zdanie.

Dnia 03.02.2013 o 12:57, Azazell napisał:

Ale przecież to wyjaśnili, że Cajehon wpadł podczas rozmowy z prasą. Powiedzial, że messi
nagadał bzdur Karance gdy stał z żoną w tunelu (przy parkingu). A okazało się, że media
zaprzeczają bo Messi w tym czasie był w autokarze

Kłamstwo. Callejon powiedział, że szedł za karnanką w tunelu, gdy Messi mu bluzgał. Nic nie mówił o żonie Arbeloi.

Dnia 03.02.2013 o 12:57, Azazell napisał:

+ WŁASNA żona karanki również zaprzeczyła

Co ty za bzdury opowiadasz? Po pierwsze, to kibice barcelony sobie wymyslili, ze zona Arbeloy zaprzeczyła, po drugie, jego żona musiała dementować, to, że to zdementowała! wez sie najpierw doinformuj, a nie ciemnote szerzysz.

Dnia 03.02.2013 o 12:57, Azazell napisał:

Real nie potrafi pokonać barcelony tak jakby chciał to musi to zrobić drogą psychologiczną.

Na ostatnich kilka GD tylko raz przegral i to w superpucharze, ktory ostatecznie wygral.

Dnia 03.02.2013 o 12:57, Azazell napisał:

Przecież każdy zna Mourinho i jego zasady :P

to akurat sa sposoby atakowania realu, wymyslanie plotek. barcelony prasa broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 18:05, Szejkon napisał:

wyrównany mecz, zasłużony remis. takie moje zdanie.


No też tak uważam, że 1:1 był sprawiedliwym wynikiem.

Dnia 03.02.2013 o 18:05, Szejkon napisał:

> Ale przecież to wyjaśnili, że Cajehon wpadł podczas rozmowy z prasą. Powiedzial,
że messi


Dobra olać tą sprawe :) Bo to w sumie nic wielkiego nie wnosi a za to my się jeszcze pokłócimy :P.
Ja tu nikogo nie bronie. Barca czy Real powinny być dwa bratanki :).

--
Nie wiem jak obstawić mecz Valencia - Barcelona. Remis aż 4,50 stawka.. hmmm Valencia w sumie bez formy ale może zaskoczyć. Chyba obstawie remis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 18:11, Azazell napisał:

Dobra olać tą sprawe :) Bo to w sumie nic wielkiego nie wnosi a za to my się jeszcze
pokłócimy :P.
Ja tu nikogo nie bronie. Barca czy Real powinny być dwa bratanki :).

Nie chodzi o bronienie, po prostu mówisz jakieś rzeczy które nie mają nic wspólnego z prawdą, jakby wszystko ci się wymieszało, wiec po prostu sprostowałem. :D

Nie stawiaj, barca sobie na luzie wygra znajac zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować