Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2006 o 18:29, paweusz napisał:

Limit zaufania legii do Hugo szybko się skończył. Stołeczny klub "pozbywa się" Brazylijczyka.
W zamian może Tomek Kłos ? Więcej tutaj http://sport.onet.pl/0,1248675,1378730,wiadomosc.html

I dobrze :)
Kłos może młodzieniaszkiem nie jest, ale jeszcze rok-dwa może grać na dobrym poziomie. A Legii nie zaszkodzi posiadanie doświadczonego obrońcy. Oczywiście w kontekście pucharów. W lidze mogą dostawać baty ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:04, walgierz napisał:

I dobrze :) Kłos może młodzieniaszkiem nie jest, ale jeszcze rok-dwa może grać na dobrym poziomie. A Legii
nie zaszkodzi posiadanie doświadczonego obrońcy.

Doświadczony jest na pewno, ograny też, cwaniactwa boiskowego też. Tylko kiedy on sotatnio grał ? Może szybko by doszedł do formy.

Dnia 31.08.2006 o 19:04, walgierz napisał:

Oczywiście w kontekście pucharów. W lidze mogą dostawać baty ;>

Tu się zgodzę :) Niedługo nad legią przeleci gwiazda i spadnie na nią centralnie... Biała Gwiazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła wreszcie może korzystać z usług Michaelem Thwaitem- http://www.wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=11821.
Ta długa i niekorzystna dla naszego klubu oraz zawodnika sprawa zakończyła się.
Jak podaje strona Białej Gwiazdy zawodnik będzie musiał zapłacić 45tys. euro za zerwanie umowy z Nationalem.
Obrońca zagrał już dzisiaj w meczu charytatywnym z reprezentacją Sądeczczyzny 6:0- więcej na http://www.wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=11824.

Marcin Klatt, którego pozbył się Kolporter, został sprowadzony do Zawiszy Bydgoszcz (2).

Tymczasem Legia Warszawa wzocniła się 26-letnim reprezentantem Zimbabwe Herbert Dick, a więc stoperami w stołecznym klubie będą dwaj obcokrajowcy z jednego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 10:35, .Darnok napisał:

Już sie zaczęły ploty, że Boruc wyjechał bo zobaczył, że co nie będzie robił, to i tak będzie
numer 2.


Mająć pierwszy plac na MŚ, to samo w Celtiku a w kadrze zastepuje go rezerwowy z Liverpoolu, myślę że miał prawo się wkurzyć.
Zobaczymy co z tego wyniknie.

Dnia 31.08.2006 o 10:35, .Darnok napisał:

A kto inny ma zagrać na prawej stronie? Na treningu to właśnie Błaszczu grał z Krzynówkiem
na skrzydłach... nic nie jest przesądzone.


Jeleń, Smolarek chociażby.
Naprawdę nie chciałbym żeby przesiedział oba mecze na trybunach. Tak młody zawodnik musi grać.

Dnia 31.08.2006 o 10:35, .Darnok napisał:

On będzie teraz siedział 2 lata na ławie, więc niech nabiera wprawy w kadze :D


Troche szkoda, ale zobaczymy co czas przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:32, Danio X napisał:

Tymczasem Legia Warszawa wzocniła się 26-letnim reprezentantem Zimbabwe Herbert Dick, a więc
stoperami w stołecznym klubie będą dwaj obcokrajowcy z jednego kraju.


Myśle że w sytuacji Legii jest to dobre rozwiązanie.
Brak bariery językowej z Choto, znaja się z kadry. Może w końcu obrońcy będą się lepiej rozumieć?
Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:11, paweusz napisał:

Tu się zgodzę :) Niedługo nad legią przeleci gwiazda i spadnie na nią centralnie... Biała Gwiazda
:D


I wyrżnie prosto na glebe, po czym zostanie zgaszona przez Warszawską nawałnicę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 09:22, Quire napisał:

> Tu się zgodzę :) Niedługo nad legią przeleci gwiazda i spadnie na nią centralnie... Biała Gwiazda
I wyrżnie prosto na glebe, po czym zostanie zgaszona przez Warszawską nawałnicę:)

Dobra, głupio żartowałem... Pokój z kibicami legii na forum :) Bo jeszcze zaczną tu być jakieś ustwaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 09:38, paweusz napisał:

> > Tu się zgodzę :) Niedługo nad legią przeleci gwiazda i spadnie na nią centralnie...
Biała Gwiazda
> I wyrżnie prosto na glebe, po czym zostanie zgaszona przez Warszawską nawałnicę:)
Dobra, głupio żartowałem... Pokój z kibicami legii na forum :) Bo jeszcze zaczną tu być jakieś
ustwaki ;)

Taa ja chcę ustawkę!! Ustawkę na browar :D I tak Biała Gwiazda rządzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 09:38, paweusz napisał:

Dobra, głupio żartowałem... Pokój z kibicami legii na forum :) Bo jeszcze zaczną tu być jakieś
ustwaki ;)


Żarty forumowe są dozwolone:)
Co do ustawki to popieram boogie85:) Obawam się jednak że jak za dużo tych browarków pęknie to jakiekolwiek rozsądne rozmowy mogą ulec zaciemnieniu. Nie zmienia to faktu że jakby kiedyś nadarzyła się okazja to bardzo chętnie usiąde i podyskutuje z kolegami - oczywiście przy bezalkoholowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 10:11, boogie85 napisał:

Taa ja chcę ustawkę!! Ustawkę na browar :D I tak Biała Gwiazda rządzi. :P


Absolutnie nie neguje tego. Biała Gwiazda rządzi......w Krakowie jedynie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2006 o 10:18, Quire napisał:

Absolutnie nie neguje tego. Biała Gwiazda rządzi......w Krakowie jedynie:P

No ja jestem z Pomorza, więc Wisełka rządzi nie tylko w Krakowie :P. Legionistom życzę wicemistrzostwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poki Radomiaczek jest w III lidze ja tez jestem za Wisla K., choc nie wiem czy mozna nazwac to kibicowaniem. To jednak nie jest moj klub :-) Ale kiedys wrocimy do esktraklasy i skopiemy tylko zarowno Wisle jak i Legii i pogodzimy zwasnionych kibicow ;D

A wracajac do Kosowskiego - dyrektos Chievo zdecydowal sie na zakup Kosowskiego po obojrzeniu meczow z Lazio. Nic dziwnego sie na niego zdecydowal, ale moze pozalowac, ze nie ogladal zadnych nowszych meczow ;-) Ale fajnie by bylo jakby sie odbudowal, gdyby byl w dobrej formie przydalby sie kadrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale kiedys wrocimy do esktraklasy i skopiemy tylki zarowno Wisle jak i Legii i pogodzimy zwasnionych kibicow ;D
Tylki skopiemy, tylki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 10:33, boogie85 napisał:

> Absolutnie nie neguje tego. Biała Gwiazda rządzi......w Krakowie jedynie:P
No ja jestem z Pomorza, więc Wisełka rządzi nie tylko w Krakowie :P. Legionistom życzę wicemistrzostwa
:D



No nie mów mi że ty też jesteś przekonany że Bełchatów zdobędzie mistrza??!!
Długo tak nie pociagną przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 11:37, LifaR napisał:

Poki Radomiaczek jest w III lidze (...)


Radomiak Radom miał w ostatnim czasie w 2 lidze jedną z najwyższych średnich na meczach wyjazdowych (i to pomimo ciągłej walki o utrzymanie na zapleczu ekstraklasy). Widać, że jest tam sporo wiernych bądź "uśpionych" kibiców i szkoda, że muszą się marnować tak nisko. A w pierwszej lidze ciągle twardo trzyma się Wodzisław czy tam Grodzisk, echh... ja wam życzę powtórki z 84 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leo Beenhakker tajemniczy tak jak Janas. Uczył się od niego?
Oświadczył, że zna już skład na mecz z Finlandią, ale ogłosi go dopiero w sobotę. Nie powiedział o której. Może o 20.00 :-))
Najważniejsze, że podobno wszyscy zawodnicy są zdrowi czyli nie będzie mógł narzekać, że nie miał kogoś do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 02:52, A-cis napisał:

Leo Beenhakker tajemniczy tak jak Janas. Uczył się od niego?

To jest chyba jakiś syndrom polskiej reprezentacji ;(

Dnia 02.09.2006 o 02:52, A-cis napisał:

Oświadczył, że zna już skład na mecz z Finlandią, ale ogłosi go dopiero w sobotę. Nie powiedział
o której. Może o 20.00 :-))

He he skąd my to znamy , duchy Janosika wiecznie żywe ;D

Dnia 02.09.2006 o 02:52, A-cis napisał:

Najważniejsze, że podobno wszyscy zawodnicy są zdrowi czyli nie będzie mógł narzekać, że nie
miał kogoś do dyspozycji.

Bo jak ktoś miał (niby) uraz to do domu (Boruc) , więc kto ma być chory.Podobno Wasilewski ma jakąś lekką kontuzję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:35, .Darnok napisał:

Radomiak Radom miał w ostatnim czasie w 2 lidze jedną z najwyższych średnich na meczach wyjazdowych
(i to pomimo ciągłej walki o utrzymanie na zapleczu ekstraklasy). Widać, że jest tam sporo
wiernych bądź "uśpionych" kibiców i szkoda, że muszą się marnować tak nisko.

- - - - -
Czasami pojawie sie na meczach u nas, ale na wyjazdy niestety nie jezdze, teraz w zwiazku ze studiami juz wogole nie bede mogl byc na meczu... Moze to przyniesie im szczescie :) A na meczach u siebie tez jest nas sporo, tylko trybuny male, ledwie kilka tysiecy miejsc, po co robili te krzeselka ? ;-)

Dnia 01.09.2006 o 21:35, .Darnok napisał:

A w pierwszej lidze ciągle twardo trzyma się Wodzisław czy tam Grodzisk, echh... ja wam życzę powtórki z 84 roku :)

- - - - -
Zaluje ze tego okresu nie pamietam, ale wiem z opowiadan ze okres byl nienajgorszy. Szczegolnie wlasnie rok 84, runda jesienna, bo 85 i wiosenna - porazka :/ Wszyscy mi mowia, ze cos musialo za tym stac.. Mowi sie trudno i kibicuje sie dalej :-) Dzieki, poki nas nie ma w Ekstraklasie, ja zycze Wisle odzyskania tytulu . Niech utrzyma forme, czekajac na nasz powrot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować