Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Mi to tam nie przeszkadza, bo w przyszłej kolejce ManU gra u siebie z Tottenhamem i jeżeli taka forma Diabłów się utrzyma to Spurs mogą liczyć na korzystny wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:38, mati285 napisał:

Mi to tam nie przeszkadza, bo w przyszłej kolejce ManU gra u siebie z Tottenhamem i jeżeli
taka forma Diabłów się utrzyma to Spurs mogą liczyć na korzystny wynik ;)


dla mnie lige moze wygrac kazdy zwyjatkiem chelsea, oni maja spasc z premiership:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 17:41, crespo1 napisał:

dla mnie lige moze wygrac kazdy zwyjatkiem chelsea, oni maja spasc z premiership:D

Chelsea akurat sezon rozpoczęła bardzo dobrze chociaż teraz po 40 minutach przegrywa z Liverpoolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:43, mati285 napisał:


> dla mnie lige moze wygrac kazdy zwyjatkiem chelsea, oni maja spasc z premiership:D
Chelsea akurat sezon rozpoczęła bardzo dobrze chociaż teraz po 40 minutach przegrywa z Liverpoolem

bardzo dobrze, nieobchodzi mnie jak zaczeli sezon ale jak go skacza maja byc ostatni:) a i odpasc z LM w I rundzie, wtedy romus sie wnerwi wycofa udziały i zostawi cwelsi z wielkimi dlugami buhahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:46, crespo1 napisał:

>
> > dla mnie lige moze wygrac kazdy zwyjatkiem chelsea, oni maja spasc z premiership:D

> Chelsea akurat sezon rozpoczęła bardzo dobrze chociaż teraz po 40 minutach przegrywa z
Liverpoolem
bardzo dobrze, nieobchodzi mnie jak zaczeli sezon ale jak go skacza maja byc ostatni:) a i
odpasc z LM w I rundzie, wtedy romus sie wnerwi wycofa udziały i zostawi cwelsi z wielkimi
dlugami buhahahahaha:D

Hmmm.... Ciekawe podejscie. Chelsea wywoluje GIGANTYCZNE emocje - ja nie ukrywam tego, iz nie lubie Barcy, jednakze nie laze po roznych forach i nie demonstruje swojej niecheci.... Ale powiadaja, ze tylko NAJWIEKSI wzbudzaja takie skrajnosci (przyklad? Prosze bardzo - CD-A - wielu fanow i antyfanow bluzgajacych na wszystko co z CDA zwiazane. Aby nie szukac dlugo - GW, sytuacja taka sama jak z "najwiekszym czasopismem dla graczy w Polsce :P") Tak wiec CHELSEA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w sumie wolał,żeby ligę wygrało ManU albo LFC niż któryś z londyńczyków (no chyba,że Tottenham, ale oni raczej nie należą do faworytów;)) a na pewno nie Arsenal, jak dla mnie oni mogliby spaść z Premiership ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 17:51, demrenfaris napisał:

Hmmm.... Ciekawe podejscie. Chelsea wywoluje GIGANTYCZNE emocje - ja nie ukrywam tego, iz nie
lubie Barcy, jednakze nie laze po roznych forach i nie demonstruje swojej niecheci.... Ale
powiadaja, ze tylko NAJWIEKSI wzbudzaja takie skrajnosci (przyklad? Prosze bardzo - CD-A -
wielu fanow i antyfanow bluzgajacych na wszystko co z CDA zwiazane. Aby nie szukac dlugo -
GW, sytuacja taka sama jak z "najwiekszym czasopismem dla graczy w Polsce :P") Tak wiec CHELSEA!


GIGANTYCZNE EMOCJE w negatywnym znaczeniu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:52, mati285 napisał:

Ja bym w sumie wolał,żeby ligę wygrało ManU albo LFC niż któryś z londyńczyków (no chyba,że
Tottenham, ale oni raczej nie należą do faworytów;)) a na pewno nie Arsenal, jak dla mnie oni
mogliby spaść z Premiership ;)

Chiiiiiiiiiiiicho! :D Po za tym - Chelsea nie wydala w tym sezonie duzo na transfery - ManU i owszem. Jednakze Londynczykow nadal sie czepiaja, a o Red Devils nikt nie mowi - wydaja pieniadze glupiego Jankesa.... Patrz moj poprzedni post - Chelsea to po prostu najlepszy klub na swiecie i innym nie podoba sie ze maja NAJLEPSZYCH pilkarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 16:56, mati285 napisał:

ManU przegrało w derby Manchesteru 0:1. Coś słabo z formą Mistrzów Anglii na początku sezonu


Niestety z City może być to samo co z Chelsea. Ciągle ligowy średniach a teraz? Walczy o Mistrzostwo Anglii i LM.
Podobno ktoś tam albo już zainwestował grubą kasę, albo dopiero ma zamiar w Man City... I będzie to samo co z Chelsea.
Arsenal śpiewa Chelsea "nie macie historii" to teraz United też będą śpiewać w swoim meczu derbowym.
Z jednej strony to dobrze. Derby zawsze będą bardziej ekscytujące jak City będzie walczyć o Mistrza niż o średek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:54, crespo1 napisał:


> Hmmm.... Ciekawe podejscie. Chelsea wywoluje GIGANTYCZNE emocje - ja nie ukrywam tego,
iz nie
> lubie Barcy, jednakze nie laze po roznych forach i nie demonstruje swojej niecheci....
Ale
> powiadaja, ze tylko NAJWIEKSI wzbudzaja takie skrajnosci (przyklad? Prosze bardzo - CD-A
-
> wielu fanow i antyfanow bluzgajacych na wszystko co z CDA zwiazane. Aby nie szukac dlugo
-
> GW, sytuacja taka sama jak z "najwiekszym czasopismem dla graczy w Polsce :P") Tak wiec
CHELSEA!
>

GIGANTYCZNE EMOCJE w negatywnym znaczeniu:/

To samo powiesz o CD-A i GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:57, demrenfaris napisał:

>
> > Hmmm.... Ciekawe podejscie. Chelsea wywoluje GIGANTYCZNE emocje - ja nie ukrywam
tego,
> iz nie
> > lubie Barcy, jednakze nie laze po roznych forach i nie demonstruje swojej niecheci....

> Ale
> > powiadaja, ze tylko NAJWIEKSI wzbudzaja takie skrajnosci (przyklad? Prosze bardzo
- CD-A
> -
> > wielu fanow i antyfanow bluzgajacych na wszystko co z CDA zwiazane. Aby nie szukac
dlugo
> -
> > GW, sytuacja taka sama jak z "najwiekszym czasopismem dla graczy w Polsce :P") Tak
wiec
> CHELSEA!
> >
>
> GIGANTYCZNE EMOCJE w negatywnym znaczeniu:/
To samo powiesz o CD-A i GW?


my tu nie rozmawiamy o CDA, tylko o piłceO_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:56, Vaxinar napisał:

> ManU przegrało w derby Manchesteru 0:1. Coś słabo z formą Mistrzów Anglii na początku
sezonu

Niestety z City może być to samo co z Chelsea. Ciągle ligowy średniach a teraz? Walczy o Mistrzostwo
Anglii i LM.
Podobno ktoś tam albo już zainwestował grubą kasę, albo dopiero ma zamiar w Man City... I będzie
to samo co z Chelsea.
Arsenal śpiewa Chelsea "nie macie historii" to teraz United też będą śpiewać w swoim meczu
derbowym.
Z jednej strony to dobrze. Derby zawsze będą bardziej ekscytujące jak City będzie walczyć o
Mistrza niż o średek.

Chelsea nie ma historii? Chyba spiewaja to nastoletni fani Arsenalu nie pamietajacy tego co dzialo sie kiedys... Po za tym przywaliles z tym "beda spiewac tez tak spiewac o ManCity" :D City mialo wiele sukcesow, liczne mistrzostwa, puchary itp. Chyba ze uwazasz kibicow ManU za imbecyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 18:00, demrenfaris napisał:

Chelsea nie ma historii? Chyba spiewaja to nastoletni fani Arsenalu nie pamietajacy tego co
dzialo sie kiedys... Po za tym przywaliles z tym "beda spiewac tez tak spiewac o ManCity" :D
City mialo wiele sukcesow, liczne mistrzostwa, puchary itp. Chyba ze uwazasz kibicow ManU za
imbecyli?


Jednak ta historia Chelsea jest trochę blada na tle innych, to samo Man City....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 18:02, Vaxinar napisał:

Jednak ta historia Chelsea jest trochę blada na tle innych, to samo Man City....

Chelsea - (z bolem) zgadzam sie :( Ale ManCity?! 20 lat posuchy - fakt, ale kilkadziesiat lat temu Devils mogli tylko pomarzyc o slawie i legendzie sasiadow z "niebieskiej czesci miasta" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 18:04, mati285 napisał:

1 mistrzostwo Anglii (nie liczę tych za kadencji Mourinho) nazywasz historią ???!!!

Mam nie liczyc mistrzostw Fergusona? :D (dobra przesadzilem ;D)

PS Ale kto z Championship ma bogatsza tradycje? :) Po za tym The Blues tworza swa historie DZIS, a debilne przyspiewki to wyraz ZAZDROSCI Arsenalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie chyba ten Liverpool coś zawojuje czuję, że pomału się rozkręcą i ekipa się rozegra na dobre. A co do Chelsea to rzeczywiście od momentu jak są przy kasie to kiciów przybyło, serwisy internetowe też wyrosły jak grzyby po deszczu, ale to dobrze bo co to byłby za nudny świat piłki jakby Europę zwojowało kilka klubów a tak ciągle ktoś dochodzi a może już niedługo i Man. City. Groclin będzie mógł się chwalić, że ich pokonał ;P

I bez przesady z tym, że londyńczycy nie mają historii, przed przybyciem Abramowicza, przecież mieli Mistrzostwo Anglii, Puchar Anglii i to nie raz. Tak samo Puchar Zdobywców Pucharów i Superpuchar Europy. Jest o czym mówić i być dumnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 18:06, demrenfaris napisał:

> 1 mistrzostwo Anglii (nie liczę tych za kadencji Mourinho) nazywasz historią ???!!!
Mam nie liczyc mistrzostw Fergusona? :D (dobra przesadzilem ;D)

PS Ale kto z Championship ma bogatsza tradycje? :)

Masz chyba na myśli Premiership? A proszę bardzo:Everton,Aston Villa,Sunderland,Newcastle,Tottenham.
>Po za tym The Blues tworza swa historie
No tak,ale jak na razie ta historia też nie porywa

Dnia 19.08.2007 o 18:06, demrenfaris napisał:

DZIS, a debilne przyspiewki to wyraz ZAZDROSCI Arsenalu.

Tu bym nie przesadzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 18:03, demrenfaris napisał:

kilkadziesiat lat temu Devils mogli tylko pomarzyc o slawie i legendzie sasiadow z "niebieskiej czesci miasta"


Tak, ale patrząc na ogólną historię więcej sukcesów krajowych mają United, a o europejskich to nawet nie wspominam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować