Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2007 o 19:00, demrenfaris napisał:

Patrzac na posty niejakiego crespo1 oraz "artystow z onet.pl nie jestem pewien :)


Waść nie walczy z wiatrakami...
Jest tu jeden gość, który ma manię pisania "legła"... Ten znowu wyzywa Chelsea.
Powiem tylko tyle, że kiedyś na tym forum czegoś takiego nie było.

Dnia 19.08.2007 o 19:00, demrenfaris napisał:

Ale L''pool jak zwyciezal tez przeprowadzal transfery, czyli tez swoiscie mistrza kupil ;) A ze sumy byly mniejsze > to tylko znak czasow :P


Ale z Chelsea sytuacja jest troszkę inna - sam przyznaj. A najabrdziej wkurzają polscy "kibice", którzy po kupnie Chelsea przez Abramowicza zaczęli jej kibicować, a przed tem byli za kimś innym. Oczywiście nie twierdzę, że jesteś jednym z nich. :)
Tak samo jak bardzo nagle stał się Real Madryt znienawidzony jak Barca wygrała LM. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:00, demrenfaris napisał:


> Potępiać? :D Przesadzasz. To zwykłe kibicowskie dogadywanie.
Patrzac na posty niejakiego crespo1 oraz "artystow z onet.pl nie jestem pewien :)

racja troche mnie poniosło;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 19:05, mati285 napisał:

Czy ja coś takiego powiedziałem?

Odpowiem tak

Dnia 19.08.2007 o 19:05, mati285 napisał:

No na pewno przez kilka najbliższych lat, ale potem?
Barca akurat LM wygrała, Inter to już temat na osobną historię (jak wyrzucać pieniądzę w błoto
;)),

Fakt, ale gra coraz slabiej i jej panowanie sie konczy i nastanie czas The Blues! :DD (Zart optymisty :P)

Dnia 19.08.2007 o 19:05, mati285 napisał:

a ManU, aż tak bardzo to znowu nie szastało

No nieee... A za ile kupili Rooneya? Ferdinanda? Ile wydali w tym okienku? Vidic Evra, Carrick czy CR7 tez za free nie przeszli tam ;)

Dnia 19.08.2007 o 19:05, mati285 napisał:

Nie zamiaru tu dyskutować,który klub jest większy (ja najbardziej lubię jak już mówiłem Tottenham,choć
on z pewnością największy nie jest;)), ale zauważ, że Arsenal od dłuższego czasu kupuje tylko
młodych,utalentowanych zawodników za stosunkowo małe pieniądze, a Chelsea...

Dlatego tez mimo iz nie trawie wiekszosci kibicow Arsenalu to jednak Wengera podziwiam i szanuje, natomiast Arsenalowi czasem gdy nikt nie widzi po cichutku kibicuje, gdy gra z WHU, czy druzynami z poza Anglii i Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 19:07, Vaxinar napisał:

Waść nie walczy z wiatrakami...
Jest tu jeden gość, który ma manię pisania "legła"... Ten znowu wyzywa Chelsea.
Powiem tylko tyle, że kiedyś na tym forum czegoś takiego nie było.

Juz przyznal ze go ponioslo - wybaczamy? :D

Dnia 19.08.2007 o 19:07, Vaxinar napisał:

> Ale L''pool jak zwyciezal tez przeprowadzal transfery, czyli tez swoiscie mistrza kupil
;) A ze sumy byly mniejsze > to tylko znak czasow :P
Ale z Chelsea sytuacja jest troszkę inna - sam przyznaj. A najabrdziej wkurzają polscy "kibice",
którzy po kupnie Chelsea przez Abramowicza zaczęli jej kibicować, a przed tem byli za kimś
innym. Oczywiście nie twierdzę, że jesteś jednym z nich. :)
Tak samo jak bardzo nagle stał się Real Madryt znienawidzony jak Barca wygrała LM. :D

Ja kibicuje Chelsea od 2001 roku :) Ale musze przyznac ze nie wkurzaja mnie ci kibice. Mimo wszystko nie wiadomo jakby sie zachowali kibice Barcy ManU czy twojej ukochanej Legii gdyby ich klub gral w 2 lidze. Szczerze?
Wole takich kibicow o bandy headhunters z polowy lat 80. To byli kibice na dobre i na zle rzeklbym, jednak spotkac bym ich nie chcial. Tacy nowi kibice przynajmniej nie wszczynaja burd na stadionie, natomiast starych wyjadaczy jest w Anglii wielu - jest wiec doping na odpowiedniku "Zylety", ale nie ma bandytyzmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:07, Vaxinar napisał:

Jest tu jeden gość, który ma manię pisania "legła"... Ten znowu wyzywa Chelsea.
Powiem tylko tyle, że kiedyś na tym forum czegoś takiego nie było.

Mnie też to wkurza. Ja rozumiem nie lubieć kogoś, ale nie trzeba od razu z wyzwiskami jechać. Ja sama Legii nie lubie (szanuję) ale poza tym, że mi się raz napisała z małej litery to nie obraziłam tego klubu. Bo po co?

Dnia 19.08.2007 o 19:07, Vaxinar napisał:

Ale z Chelsea sytuacja jest troszkę inna - sam przyznaj. A najabrdziej wkurzają polscy "kibice",
którzy po kupnie Chelsea przez Abramowicza zaczęli jej kibicować, a przed tem byli za kimś
innym. Oczywiście nie twierdzę, że jesteś jednym z nich. :)

To czy ktoś zostaje kibicem danego klubu w chwili sukcesu, przybycia wielkich gwiazd to jeszcze o niczym nie świadczy. Mogło być też tak, że styl gry się spodobał. Ja głównie patrze na to, kto będzie dalej kibicem Chelsea jak powiedzmy, nagle znajdą się w środku stawki albo spadną z ligi...

Dnia 19.08.2007 o 19:07, Vaxinar napisał:

Tak samo jak bardzo nagle stał się Real Madryt znienawidzony jak Barca wygrała LM. :D

Ja Realu nienawidze odkąd zostałam kibicem xD nie wiem po prostu tak nie trawię tego klubu, że aż... ale ich nie obrażam! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arsenal może mieć teraz mały kłopot odszedł henry ljunberg,czyli lidzerzy zespołu.Sprowadzeni zostali młodzi zawodnicy ,ale czy sobie poradzą,poprzedni sezon niebył zbyt udany, 2 z rzedy bez pucharu, jesli w tym sezonie nic niewygrają zarząd może stracic cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:07, Vaxinar napisał:

Jest tu jeden gość, który ma manię pisania "legła"..

Czyż byś pił do mnie. Nie mam manii, po prostu jest to odpowiednia nazwa dla tego klubu. Po prostu dostaje to ode mnie na co zasłużyła od lat 50 do teraz.
http://tinyurl.com/36fjud oglądnij sobie to może będziez wiedział o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 19:10, demrenfaris napisał:

Odpowiem tak

To chyba źle mnie zrozumiałeś

Dnia 19.08.2007 o 19:10, demrenfaris napisał:

Fakt, ale gra coraz slabiej i jej panowanie sie konczy i nastanie czas The Blues! :DD (Zart
optymisty :P)

Hehe to się okaże ;)

Dnia 19.08.2007 o 19:10, demrenfaris napisał:

> a ManU, aż tak bardzo to znowu nie szastało
No nieee... A za ile kupili Rooneya? Ferdinanda? Ile wydali w tym okienku? Vidic Evra, Carrick
czy CR7 tez za free nie przeszli tam ;)

No,ale to były pieniądze adekwatne do umiejętności zawodnika (no może za Carricka trochę przepłacili) i nigdy tak duże jak w przypadku Chelsea

Dnia 19.08.2007 o 19:10, demrenfaris napisał:

Dlatego tez mimo iz nie trawie wiekszosci kibicow Arsenalu to jednak Wengera podziwiam i szanuje,
natomiast Arsenalowi czasem gdy nikt nie widzi po cichutku kibicuje, gdy gra z WHU, czy druzynami
z poza Anglii i Polski :D

Ja też go szanuję, szanuję każdego trenera, bo wszyscy wykonują dużą pracę,ale Tottenhamowi i Arsenalowi jednocześnie kibicować nie mogę (nie wypada po prostu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 19:18, mati285 napisał:

To chyba źle mnie zrozumiałeś

Ahaa :) Wiec co miales na mysli :)

Dnia 19.08.2007 o 19:18, mati285 napisał:

> Fakt, ale gra coraz slabiej i jej panowanie sie konczy i nastanie czas The Blues! :DD
No,ale to były pieniądze adekwatne do umiejętności zawodnika (no może za Carricka trochę przepłacili)
i nigdy tak duże jak w przypadku Chelsea

Transferow niewypalow znow tak duzo nie bylo... Shewczenko zaaklimatyzowal sie na Wyspach i wierze ze pokaze na co go stac... Robben taki zly nie byl... Tylko Crespo, ale to odpowiednik Verona w United (podobnie bedzie z Tevezem)

Dnia 19.08.2007 o 19:18, mati285 napisał:

Ja też go szanuję, szanuję każdego trenera, bo wszyscy wykonują dużą pracę,ale Tottenhamowi
i Arsenalowi jednocześnie kibicować nie mogę (nie wypada po prostu ;))

Fakt :)

PS Czas zakonczyc te niekonczaca sie dyskusje :) Wszyscy rozstajemy sie bez ninawisci :) (przynajmniej do jutra :P) Bilans w sumie pozytywny - crespo1 przyznal sie do bledu, zaczal stosowac zasady ortografii i interpunkcji :) Znaczy sie gut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:18, stanlee napisał:

Czyż byś pił do mnie. Nie mam manii, po prostu jest to odpowiednia nazwa dla tego klubu. Po
prostu dostaje to ode mnie na co zasłużyła od lat 50 do teraz.
http://tinyurl.com/36fjud oglądnij sobie to może będziez wiedział o co mi chodzi.

Cóż... szczerze powiedziawszy to aż się dziwię, że masz delegata. Z tego co ja wiem klub nazywa się Legia a nie legła. Zasłużyła sobie? Co Ty nie powiesz? WSZYSCY z Legii Ci się naprzykrzają? Cóż za pokrzywdzenie!

PS. To tyle z mojej opinii na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 19:18, stanlee napisał:

Czyż byś pił do mnie. Nie mam manii, po prostu jest to odpowiednia nazwa dla tego klubu. Po
prostu dostaje to ode mnie na co zasłużyła od lat 50 do teraz.
http://tinyurl.com/36fjud oglądnij sobie to może będziez wiedział o co mi chodzi.

Obrazanie roznych klubow jest nie w porzadku BEZ WZGLEDU na pochodzenie druzyny. Po za tym CWKS Legia gra w 5 lidze, a Legia S.A. w ekstraklasie... Jest roznica, choc korzenie hanbia to nie bedziesz przeciez oceniac wylacznie po nich. To tak jakby dyskredytowac czlowieka bo urodzil sie w ZSRR, a jego ojciec bral udzial w ataku na Polske. (ew. dziadek sluzyl w Wermachcie ;P - jakie to polskie tak oceniac ludzi ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:17, mała16 napisał:

To czy ktoś zostaje kibicem danego klubu w chwili sukcesu, przybycia wielkich gwiazd to jeszcze
o niczym nie świadczy. Mogło być też tak, że styl gry się spodobał. Ja głównie patrze na to,
kto będzie dalej kibicem Chelsea jak powiedzmy, nagle znajdą się w środku stawki albo spadną z ligi...

Ja lubię w Chelsea trenera. I właśnie lubię go za to, za co inni go nienawidzą. Buta, pewność siebie i wygadania (chociaż jak obraża piłkarzy to mi się nie podoba).
Styl gry Chelsea... OK. :)

Dnia 19.08.2007 o 19:17, mała16 napisał:

Ja Realu nienawidze odkąd zostałam kibicem xD

U mnie jest to samo. :D

----> demrenfaris
Z tym bandytyzmem na stadionach to też dziennikarze zawsze za bardzo kolorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 19:24, demrenfaris napisał:

Ahaa :) Wiec co miales na mysli :)

To,że za kilkanaście lat ludzie zapomną o tych dwóch mistrzostwach, jeżeli Chelsea nic więcej nie osiągnie (czy nawet spadnie do CCC;)). Bo kto teraz pamięta o Nottingham Forrest , ha ?

Dnia 19.08.2007 o 19:24, demrenfaris napisał:

Transferow niewypalow znow tak duzo nie bylo... Shewczenko zaaklimatyzowal sie na Wyspach i
wierze ze pokaze na co go stac... Robben taki zly nie byl... Tylko Crespo, ale to odpowiednik
Verona w United (podobnie bedzie z Tevezem)

Szewczenkę jednak uznał bym za niewypał;) i Ballacka...

Dnia 19.08.2007 o 19:24, demrenfaris napisał:

> Ja też go szanuję, szanuję każdego trenera, bo wszyscy wykonują dużą pracę,ale Tottenhamowi

> i Arsenalowi jednocześnie kibicować nie mogę (nie wypada po prostu ;))
Fakt :)

PS Czas zakonczyc te niekonczaca sie dyskusje :)

Ciekawą przede wszystkim ;)

Dnia 19.08.2007 o 19:24, demrenfaris napisał:

Wszyscy rozstajemy sie bez ninawisci :) (przynajmniej
do jutra :P)

A kto tu mówi o nienawiści ;)

Dnia 19.08.2007 o 19:24, demrenfaris napisał:

Bilans w sumie pozytywny - crespo1 przyznal sie do bledu, zaczal stosowac zasady
ortografii i interpunkcji :) Znaczy sie gut :D

Nawet bardzo gut;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 19:32, Vaxinar napisał:

Ja lubię w Chelsea trenera. I właśnie lubię go za to, za co inni go nienawidzą. Buta, pewność
siebie i wygadania (chociaż jak obraża piłkarzy to mi się nie podoba).
Styl gry Chelsea... OK. :)

Ja tez lubie Mourinho i za to mnie rozni "fachowcy" nienawidza :)

Dnia 19.08.2007 o 19:32, Vaxinar napisał:

Z tym bandytyzmem na stadionach to też dziennikarze zawsze za bardzo kolorują.

Hmmm.... Poszukaj moze w Necie informacji o tych Headhunters :) Zmienisz zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:18, stanlee napisał:

Czyż byś pił do mnie. Nie mam manii, po prostu jest to odpowiednia nazwa dla tego klubu. Po
prostu dostaje to ode mnie na co zasłużyła od lat 50 do teraz.
http://tinyurl.com/36fjud oglądnij sobie to może będziez wiedział o co mi chodzi.


Wiesz, to były lata 50, "nieco" inne czasy, "nieco" inny ustrój, inni ludzie. Jakbyś jeszcze nie zauważył, to CWKS już od dawna wiele wspólnego z Legią nie ma (zdaje się, że już za sponsoringu Daewoo wojskowi mieli mało do powiedzenia w sprawach Legii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nienawiść do klubów z powodu ich pochodzenia to tak trochę jak rasizm.A rasistą jesteś?
Zwłaszcza,że jak napisał demrenfaris to dwa różne kluby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:35, mati285 napisał:


> Ahaa :) Wiec co miales na mysli :)
To,że za kilkanaście lat ludzie zapomną o tych dwóch mistrzostwach, jeżeli Chelsea nic więcej
nie osiągnie (czy nawet spadnie do CCC;)). Bo kto teraz pamięta o Nottingham Forrest , ha ?

Ale bedzie inaczej :D Po za tym tylko ignoranci nie pamietaja o "Drzewkach" :D

Dnia 19.08.2007 o 19:35, mati285 napisał:

Szewczenkę jednak uznał bym za niewypał;) i Ballacka...

Za Ballacka to teoretycznie nie dali ani eurocenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:37, Bambusek napisał:

Wiesz, to były lata 50, "nieco" inne czasy, "nieco" inny ustrój, inni ludzie. Jakbyś jeszcze
nie zauważył, to CWKS już od dawna wiele wspólnego z Legią nie ma (zdaje się, że już za sponsoringu
Daewoo wojskowi mieli mało do powiedzenia w sprawach Legii).


Dokładnie, teraz to jest po prostu Klub Piłkarski Legia Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 19:39, demrenfaris napisał:

Ale bedzie inaczej :D Po za tym tylko ignoranci nie pamietaja o "Drzewkach" :D

Jeżeli będzie inaczej to oczywiście będą o Chelsea pamiętać;)

Dnia 19.08.2007 o 19:39, demrenfaris napisał:

> Szewczenkę jednak uznał bym za niewypał;) i Ballacka...
Za Ballacka to teoretycznie nie dali ani eurocenta ;)

Teoretycznie, bo jednak jest jeszcze jego pensja (Z której większość poszła na leczenie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:37, Bambusek napisał:

Wiesz, to były lata 50, "nieco" inne czasy, "nieco" inny ustrój, inni ludzie. Jakbyś jeszcze
nie zauważył, to CWKS już od dawna wiele wspólnego z Legią nie ma (zdaje się, że już za sponsoringu
Daewoo wojskowi mieli mało do powiedzenia w sprawach Legii).


Chodzi o to, że większość kibiców Legii, chełpi się historią swego klubu. Ja chce pokazać że nie ma z czego.

mała16 - Sam klub może nawet nie, ale kibice(nie wszyscy) ciągle wypinają różnorakie historie związane z moim klubem,a własną zamazują i chełpią się nią(historią klubu).

dremrenfaris - Trochę racji masz, ale jak już napisałem(większość) kibiców Legii jest wręcz zadowalona z historii swego klubu, zawsze wystawiają na pierwszy plan sukcesy(co jest zrozumiałe), ale nigdy nie przyznają sie do tych haniebnych czynów i mówią że nic takiego nie miało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować