Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 13:05, Be-Yacz napisał:

Będe pisał o jakim klubie mi się podoba ;].

Ok, tylko mnie wkurza, że co chwila jakieś wady Barcelony wytykasz. A to, że długi, że za dużo gwiazd, że meczu nie odwołali. Chłopie! Patrz co piszesz!

Dnia 30.08.2007 o 13:05, Be-Yacz napisał:

Do czego to doszło... Kibice Barki są dumni z wicemistrza ;]. Tak, w wielu spotkaniach byli
bezradni, np. z Realem na SB 2-0. ;)

Yyy... proszę, nie wciskaj mi słów, któych nie napisałam. Nie napisałam, że jestem dumna z 2 miejsca... ale nie mogli być cały sezon bezradni skoro je wywalczyli. hę?
(zarzucasz innym, że nie odpowiadają na Twoje pytania a sam odwracasz kota ogonem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:01, mikal15 napisał:

Pomyliło mi sie z konwiktorska- nie kamiennej tylko zylecie oczywiscie badz jak kto woli otwartej
:P

Ja tam musze rezerwowac bilety na Legie wczesniej :) Bo zza bramki ciezko cos widziec :P Co ciekawe jak ogladam mecze to najczesciej jestem wsrod Legionistow, chociaz kibicuje zazwyczaj przyjezdnym (wyjatki - tamten sezon i mecz z Zaglebiem) Jakos nie czuje tego ze taki kibic moze mi pala w leb zawalic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licytować się chcesz? Przypomnij sobie Recreativo i nie gadaj głupot. Barca zdobyła tyle pkt co Real, w niektórych ligach to ona byłaby mistrzem, więc w lidze te kluby radziły sobie tak samo. W 38 spotkaniach zdobyły identyczną ilość punktów. W Copa del Rey mówiłeś z ze Barca sie skompromitowała, ale i tak doszła dalej niż Real, wiec jak nazwiesz wystep Realu? Megakompromitacja? W Lidze Mistrzów Barca odpadła w drugiej rundzie podobnie zresztą jak Real. Więc nie wiem gdzie ty widzisz tą zdecydowaną wyższość Blancos. W jednym meczu na Santiago? Żyj iluzją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:09, mała16 napisał:

Yyy... proszę, nie wciskaj mi słów, któych nie napisałam. Nie napisałam, że jestem dumna z
2 miejsca... ale nie mogli być cały sezon bezradni skoro je wywalczyli. hę?
(zarzucasz innym, że nie odpowiadają na Twoje pytania a sam odwracasz kota ogonem)

Nie no bez przesady!. Barca to barca, i chyba nie oczekujesz, że przegra wszystkie 38 meczów xD.


wilkas - to teraz poszukaj sobie na fcbarca.com ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 13:07, mała16 napisał:

Coś Ty. Do Warszawy? Przecież to takie paskudne miasto xD

Fakt. Ale do Wroclawia albo do barowni krakowskich mam daleko :(

Dnia 30.08.2007 o 13:07, mała16 napisał:

Ale Szymkowiak jest wyjątkowym środkowym pomocnikiem!

Eee tam. Starczy wam :D

Dnia 30.08.2007 o 13:07, mała16 napisał:

Wisła ma silniejszą obronę, albo Skorża ma coś z oczami.

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:11, mikal15 napisał:

Licytować się chcesz? Przypomnij sobie Recreativo i nie gadaj głupot. Barca zdobyła tyle pkt
co Real, w niektórych ligach to ona byłaby mistrzem, więc w lidze te kluby radziły sobie tak
samo. W 38 spotkaniach zdobyły identyczną ilość punktów. W Copa del Rey mówiłeś z ze Barca
sie skompromitowała, ale i tak doszła dalej niż Real, wiec jak nazwiesz wystep Realu? Megakompromitacja?
W Lidze Mistrzów Barca odpadła w drugiej rundzie podobnie zresztą jak Real. Więc nie wiem gdzie
ty widzisz tą zdecydowaną wyższość Blancos. W jednym meczu na Santiago? Żyj iluzją...

A kto mówił coś o wyższości Blancos? Nie wkładaj mi w usta słów których nie wypowiedziałem, i czytaj ze zrozumieniem.
Barka nie zasłużyła na mistrza bo dostawała lanie od wszystkich mocniejszych drużyn w La Liga. Real przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj rację ma wg mnie Be-Yacz. Po kolei.

Długi sięgały 300 mln dolarów, za czasów Gasparta. Tu Be-Yacz ma rację. Musi to spłacać Laporta i doprowadził już do takiej postaci. Barcelona nie robi jak niektórzy przekrętów z obiektami (przypomnij sobie Be-Yacz jak to było z własnością i miastem i jak się skończył dług Realu..), ale podpisała kontrakt z telewizją na miliard euro, więc nie wiem czy jest sens wspominać o długach, które narobił poprzedni prezes (Calderon to nowa epoka w Realu a Laporta w Barcelonie na pewno nie) i które i tak na pewno zostana spłacone.

A co do Gampera to mecz Realu jest rozgrywany ku czci Santiago Bernabeu, również postaci na pewno szczególnej, o czym świadczy choćby to że stadion nosi jego imię. Be-Yacz czemu nie określisz odwołania tego meczu jako szopki? Badz konsekwentny...moim zdaniem podczas Gampera zostało należycie wszystko zorganizowane i zdecydowanie byłem za odbyciem sie tego meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 13:13, Be-Yacz napisał:


wilkas - to teraz poszukaj sobie na fcbarca.com ;)


Sam sobie poszukaj. Zresztą niby po co skoro jest to oficjalna wiadomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:13, Be-Yacz napisał:

> Yyy... proszę, nie wciskaj mi słów, któych nie napisałam. Nie napisałam, że jestem dumna
z
> 2 miejsca... ale nie mogli być cały sezon bezradni skoro je wywalczyli. hę?
> (zarzucasz innym, że nie odpowiadają na Twoje pytania a sam odwracasz kota ogonem)
Nie no bez przesady!. Barca to barca, i chyba nie oczekujesz, że przegra wszystkie 38 meczów
xD.

Real to nie Real - oczekuje wiec ze przegra wszystkie 38 meczow (dobra - 37 :P)
Zeby nie bylo - wolalem zeby Real wygral majstra w tamtym roku. Lubilem te zaciecie Krolewskich, teraz obu druzyn nie cierpie i mistrzem Sevilla musi byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:15, Be-Yacz napisał:

Barka nie zasłużyła na mistrza bo dostawała lanie od wszystkich mocniejszych drużyn w La Liga.
Real przeciwnie.

Hehehee. To teraz przypomnij sobie swoja wypowiedz o Legii. Ze 3 pkt to 3 pkt niewazne z kim sie gra. Legia by zasluzyla, a Barca nie? :) Tak samo moge powiedziec ze Real nie zasluzyl bo 3/4 sezonu grał piach. I nie zgodzisz sie z tym? Ze zaczal grac w koncowych 10 kolejkach? A mistrza powinno zdobywac sie caly sezon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 13:15, Be-Yacz napisał:

A kto mówił coś o wyższości Blancos? Nie wkładaj mi w usta słów których nie wypowiedziałem,
i czytaj ze zrozumieniem.
Barka nie zasłużyła na mistrza bo dostawała lanie od wszystkich mocniejszych drużyn w La Liga.
Real przeciwnie.

Tjaa.. Dlatego w dwumeczu przegrali z FC Sevilla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:18, demrenfaris napisał:

Tjaa.. Dlatego w dwumeczu przegrali z FC Sevilla :D

W jego świecie najwidoczniej tak. W świecie w którym dal wszystkich piłkarzy wazna jest tylko kasa, podobnie dla prezesa, Barca przegrywa wszystkie mecze w La Liga, bo w kazdym przeciwnikowi sie chce biegac itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to jestem ciekawy jak sie zachowasz, jesli Barcelona wygra w GD. W koncu nie wygrywa zadnych meczow, w ktorych przeciwnikowi chce sie grac. Oskarzysz Real o brak zaangazowania czy powiesz ze odpuscili bo i tak beda mistrzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:16, mikal15 napisał:

Akurat tutaj rację ma wg mnie Be-Yacz.

Wcale, bo nie. Aktualne zadłużenie FCB wynosi ok.40 mln euro, a zdaniem Be-Yacz''a 170 mln euro... Wiesz, [nie wiem jak Ty], ale ja mam większe zaufanie do oficjalnej strony FCB aniżeli do słów fana drużyny Jerzego Dudka. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:17, mikal15 napisał:

> Barka nie zasłużyła na mistrza bo dostawała lanie od wszystkich mocniejszych drużyn w
La Liga.
> Real przeciwnie.
Hehehee. To teraz przypomnij sobie swoja wypowiedz o Legii. Ze 3 pkt to 3 pkt niewazne z kim
sie gra. Legia by zasluzyla, a Barca nie? :) Tak samo moge powiedziec ze Real nie zasluzyl
bo 3/4 sezonu grał piach. I nie zgodzisz sie z tym? Ze zaczal grac w koncowych 10 kolejkach?
A mistrza powinno zdobywac sie caly sezon...

Inaczej - Real zasluzyl na tytul, ale bo zdobyl najwiecej punktow. Barca nie zasluzyla nie ze wzgledu na powody podawane przez Be-Yacza, tylko dlatego ze byla slabsza - gorszy bilans meczow miedzy klubami :) Wygrywa lepszy, nie ma sensu tego dyskredytowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:13, Be-Yacz napisał:

Nie no bez przesady!. Barca to barca, i chyba nie oczekujesz, że przegra wszystkie 38 meczów

Dałeś do zrozumienia, że Barca jest bezradna jak ktoś z nimi powalczy. A walczą niemal wszystkie druzyny. Co może wszyscy odpuścili? Wciąż na pytanie nie odpowiedziałeś. Byli tacy bezradni, że zajęli 2 miejsce? Równie dobrze mogli mieć 3, 4... Może Ty nie doceniasz Barcelony. Ok, Twój interes, ale ciągle wciskasz komuś coś czego nie mówili i odwracasz kota ogonem. Tak więc kończę z Tobą dyskusję, uważam, że nie warto i nie miej o to żalu.

Dnia 30.08.2007 o 13:13, Be-Yacz napisał:

wilkas - to teraz poszukaj sobie na fcbarca.com ;)

A co... te informacje są niewiarygodne?! Zmyślił sobie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:21, wilkas napisał:

Wcale, bo nie. Aktualne zadłużenie FCB wynosi ok.40 mln euro, a zdaniem Be-Yacz''a 170 mln
euro... Wiesz, [nie wiem jak Ty], ale ja mam większe zaufanie do oficjalnej strony FCB aniżeli
do słów fana drużyny Jerzego Dudka. ;p

Nie dopisałem częściowo? Moj blad...miał racje w kwestii zadłużenia jakie było. Tylko ze 300 mln to kiedys było w dolarach a nie w euro, co tez jest roznica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:20, mikal15 napisał:

Tak w ogole to jestem ciekawy jak sie zachowasz, jesli Barcelona wygra w GD. W koncu nie wygrywa
zadnych meczow, w ktorych przeciwnikowi chce sie grac. Oskarzysz Real o brak zaangazowania
czy powiesz ze odpuscili bo i tak beda mistrzem?

To ty nie wiesz?! Przeciez na potrzebe chcwili cos sie wymysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:22, demrenfaris napisał:

To ty nie wiesz?! Przeciez na potrzebe chcwili cos sie wymysli :)

Ale to zdanie bylo mistrzowskie. Ze jak przeciwnikowi chce sie grac i biega to Barca jest bezradna. Barca wygrywa zwykle ok 30 meczow w sezonie. Pewnie Laporta przekupuje przeciwnikow za kase z Gampera zeby nie chcialo im sie biegac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować