Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2008 o 19:41, Mroczny Elf99 napisał:


> Marzy mi sie żebyśmy wyszli z grupy (a komu nie).Sniło mi sie że doszliśmy do półfinału

> Euro i przegraliśmy z Hiszpanami bodaj 3:4.
> Koszmar w pięknym śnie ;)
Ciekawy sen choć nie realny:) ponieważ na Hiszpanów możemy trafić dopiero w finale.


Dlaczego tak twierdzisz ,bo tacy dobzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 19:58, Logan10 napisał:

>
> > Marzy mi sie żebyśmy wyszli z grupy (a komu nie).Sniło mi sie że doszliśmy
do półfinału
>
> > Euro i przegraliśmy z Hiszpanami bodaj 3:4.
> > Koszmar w pięknym śnie ;)
> Ciekawy sen choć nie realny:) ponieważ na Hiszpanów możemy trafić dopiero w finale.


Dlaczego tak twierdzisz ,bo tacy dobzi ?


Mojm zdaniem Polska drużyna zajdze daleko jak Portugalie pokonaliśmy a puziniej zremisowaliśmy to i Niemcy rospykamy, a jak nie to z drugiego miejsca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też wierzę w Polską reprezentację ,wkońcu pokonaliśmy i zremisowaliśmy z Portugalią a z Niemcami niewiele brakowało do remisu.Ale... ostatnio forma Polaków nie zachwyca (wydaje mi się że dostosowywuja poziom gry do przeciwnika) i jak zagramy z zachodnimi sąsiadami to pokażemy co to jest prawdziwy football.Ważny będzie mecz z Danią ,tu już trzeba sie pokazać z dobrej strony żeby kibice (czyli my) uwierzyli w zwycięstwo.Pamiętem jak nasi grali w wygranym meczu z Portugalią ,nie zapomnę tego wrażenia jakie na mnie wywołał ten mecz, szczena mi opada.Usiadłem przed telewizorem i czekałem na te kilka goli jakie nam zapewne strzeli Ronaldo czy też inni a tu wygrana naszych, gra z klepki była niesamowita ,rozbijali szyk portugalczyków jak chcieli ,ale co mnie zmartwiło to brak takich zagrań z kolejnych meczach ,w portugalii bylo troszkę gorzej i zakończyło się remisem a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2008 o 19:58, Logan10 napisał:

Dlaczego tak twierdzisz ,bo tacy dobzi ?

Nie po prostu z drabinki rozgrywkowej wynika, że na drużyny z grupy D a więc tam gdzie jest Hiszpania najwcześniej możemy trafić dopiero w finale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 20:57, StachuTBG SP3 napisał:

Leo wiele wniusł do polskiego footballu wreszcie otrzymaliśmy rispekt od innych państw.
Jak zajmiemy przynajmniej 3 miejsce będzie zaje....fajnie


No fakt ,zwycięstwa z silnymi drużynami takimi jak Portugalią czy z Belgią ,już dały nam szacunek od innych drużyn w Europie.I wątpię żeby była taka drużyna która wygrałaby z nami wysoko np. 5:0 jesteśmy za dobrzy nawet jakbyśmy mieli się tylko bronić i próbować kontrowac ataki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckiej stronie kicker.de jest ankieta składająca się z 6 pytań. Są pytania takie jak: Kto zostanie mistrzem europy oraz jakie miejsce zajmą niemcy. Ja wybrałem, że wygra Polska a Niemcy, że nie wyjdą z grupy xD
Wyniki będą w gazecie Kicker, która jest wydawana w niemczech i na tej stronie, chyba w poniedziałek będą.

http://www.kicker.de - po wejsciu na ta strone trzeba znaleść i wejść w: "ihre meinung istgefragt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 22:20, Ratefi napisał:

Na niemieckiej stronie kicker.de jest ankieta składająca się z 6 pytań. Są pytania takie
jak: Kto zostanie mistrzem europy oraz jakie miejsce zajmą niemcy. Ja wybrałem, że wygra
Polska a Niemcy, że nie wyjdą z grupy xD
Wyniki będą w gazecie Kicker, która jest wydawana w niemczech i na tej stronie, chyba
w poniedziałek będą.

http://www.kicker.de/home/umfrage/votingguid/9c0eb9cb-13b4-407f-81bf-061f27 7d26d1


znowu masowa akcja głosowania na niemieckich ankietachxD oczywiście na nie korzyść szkopów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 22:20, Ratefi napisał:

Ja wybrałem, że wygra Polska a Niemcy, że nie wyjdą z grupy xD

Od razu będą wiedzieli, że to głosował Polak i to w dodatku pewnie jeden z tych, którzy gwizdnęli Niemcom busika podczas gdy oni sobie spokojnie sikali na poboczu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 00:26, A-cis napisał:

Od razu będą wiedzieli, że to głosował Polak


Kibice za Odrą - jak wszyscy kibice, każdej reprezentacji - wierzą, ale jak w każdym kraju nie brakuje pesymistów i tych, którzy krytykują.
Tak wiem - emotka żartu. :)

Wiecie, ciekawostkę Wam opowiem. :)
Pisałem tu już wiele razy, że - mimo iż nie czuję jakiś negatywnych uczuć do Klose czy Podolskiego - to wkurza mnie niezmiernie jak za każdy razem, w każdy artykule zaznacza się, że urodzeni w Polsce itd. Kiedyś czytam wywiad przeprowadzany przez polskiego dziennikarza z Miro Klose. Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakac, bo w wywiadzie tym dziennikarz usilnie próbował udowodnić i wmówić napastnikowi, że jest Polakiem, a ten usilnie udawadniał, że nim nie jest.
Jogi ogłosił skład reprezentacji i już czytam "Niemcy odsłonili karty - trzech Polaków w składzie". No rany... To pasuje do ogłoszenia składu, ale klubu niemieckiego na przykład. Dodam, że w serwisie polskim o Bayernie Monachium po narzekaniu ludzi czytających już przestano przy każdym newsie dodawać, że Klose z Opole, a Podolski z Gliwic.
Ale nie o tym miało być... Przeglądam niemiecką gazetę ostatnio, a tam z okazji ogłoszenia przez Leo reprezentacji krótka historia - mecze Niemców z sąsiadami zza Odry.
Było naturalnie o tym, że jeszcze nie przegrali, o tym że to nasze pierwsze EURO (nasze - Polaków), o Kazimierzu Górskim i o Seppie Herbergerze, o słynnym Wasserschlacht von Frankfurt. Ogólnie ładnie przygotowane, ale najlepszy był podpis pod zdjęciem Podolskiego i Klose, który głosił "polscy Niemcy".
Chciałbym widzieć minę Klose, który przecież nie jest polskim, tylko niemieckim Niemcem. ;P

Uff, miało być krócej - no nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 29.05.2008 o 15:07, Vaxinar napisał:

Czy to jest ironia, bo ja tu nie widzę sukcesu.
Drzymała chciał inwestować w futbol, Śląsk walczyłby o mistrza o puchary, być może byłby
stadion. Nawet jeśli założymy że ten i tak będzie na puchary to Drzymała dałby pieniądze
na budowę wielkiego klubu na miarę Wisły, Lecha, Legii.


Sukces, bez ironii.
Drzymała zainwestuje pieniądze i tak. Chce tutaj budować wielki klub.
Kibicom udało się powstrzymać wrażenie, jakoby wszystko zostało "sprzedane" - miejsce w lidze, w PUEFA.
No i atmosfera na trybunach będzie normalna, a nie tak jak w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 15:36, Smooqu napisał:


Brożek mógłby pozazdrościć bramek nawet mojemu 10 letniemu bratu :)

>

Gratuluję brata, weź go zapisz do jakiegoś klubu, pewnie od razu zgarnie go jakiś 1-ligowiec i zostanie królem strzelców polskiej ligi.

Tak na poważnie - sam na Brożka wielokrotnie narzekałem, ale końcówkę sezonu miał naprawdę udaną. Jeśli w przyszłym sezonie nadal będzie się tak prezentować, to być może za jakiś czas dorówna Zurawskiemu czy Frankowskiemu. Oni w jego wieku jeszcze nie osiągali takich wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 07:11, .Darnok napisał:

Sukces, bez ironii.
Drzymała zainwestuje pieniądze i tak. Chce tutaj budować wielki klub.
Kibicom udało się powstrzymać wrażenie, jakoby wszystko zostało "sprzedane" - miejsce
w lidze, w PUEFA.


Śmiechu warte. To tak jakby zamieść brudy pod dywan. Nie widać ich to spoko, co nie zmienia faktu że tam są.
Drzymała musi pamiętać że Wrocław to nie Grodzisk i tak łatwo sterować władzami mu nie będzie.

Dnia 30.05.2008 o 07:11, .Darnok napisał:

No i atmosfera na trybunach będzie normalna, a nie tak jak w Warszawie.


W Warszawie atmosfery nie będzie dopóki SKLW będzie istnieć.
Wicie o co tak naprawdę SKLW chodzi??? O kasę i wadzę !!!
Handel nielicencjonowanymi pamiątkami, wpływy z reklam, darmowe bilety, imprezki na koszt klubu.
Jakież było oburzenie we władzach tego śmiesznego tworu jak nie zostali zaproszeniu na imieniny prezesa klubu, bo przecież do tej pory było to normalne!!!

A tak żeby nie było. Denis Law też jest Legionistą:D
http://mufc.pl/aktualnosci/9521/odkryto-pomnik-swietej-trojcy/

To ten w środku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 01:02, Vaxinar napisał:

Kiedyś czytam wywiad przeprowadzany przez polskiego dziennikarza z Miro Klose. Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakac,
bo w wywiadzie tym dziennikarz usilnie próbował udowodnić i wmówić napastnikowi, że jest Polakiem, a ten usilnie udawadniał, że nim nie jest.

Zauważyłem, że o ile Podolski nic nie ma przeciwko Polakom, czasem używa polskich słówek, nie protestuje gdy mu się wspomina o polskich korzeniach, to Klose najwyraźniej nie lubi Polaków i wstydzi się swoich korzeni. Chętnie by to wymazał ze swojego życiorysu.
Jakieś kompleksy, czy urazy z dzieciństwa? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 11:28, A-cis napisał:

Jakieś kompleksy, czy urazy z dzieciństwa? ...


Pewnie jakiś kumpel w dzieciństwie podpierniczył mu lizaka i tak mu już zostało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 11:28, A-cis napisał:

> Kiedyś czytam wywiad przeprowadzany przez polskiego dziennikarza z Miro Klose. Nie
wiedziałem czy się śmiać czy płakac,
> bo w wywiadzie tym dziennikarz usilnie próbował udowodnić i wmówić napastnikowi,
że jest Polakiem, a ten usilnie udawadniał, że nim nie jest.
Zauważyłem, że o ile Podolski nic nie ma przeciwko Polakom, czasem używa polskich słówek,
nie protestuje gdy mu się wspomina o polskich korzeniach, to Klose najwyraźniej nie lubi
Polaków i wstydzi się swoich korzeni. Chętnie by to wymazał ze swojego życiorysu.
Jakieś kompleksy, czy urazy z dzieciństwa? ...


Nawet podczas mundialu w 2006 roku, po zdobyciu 3 miejsca biegł z polską flagą w rękach. W przeciwieństwie do Klose lubi Polaków...Moim zdanie Klose wypiera się Polski dlatego, ze gra w lepszej reprezentacjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Podolski to Polak, który pracuje na emigracji. Pewnie mówi lepiej po polsku niż po niemiecku. Klose już dawno wyparł się swych korzeni. Ciekawe jak ma się Tim Borowski do pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 11:28, A-cis napisał:

Zauważyłem, że o ile Podolski nic nie ma przeciwko Polakom, czasem używa polskich słówek,
nie protestuje gdy mu się wspomina o polskich korzeniach

Wywiadów po polsku też udzielał - na n sport były i na onecie też można obejrzeć. Mówi w sumie podobnie do Smolarka. ;-)

Dnia 30.05.2008 o 11:28, A-cis napisał:

Jakieś kompleksy, czy urazy z dzieciństwa? ...

Odpowiem Ci tak - to niestety wśród Polaków za Odrą jest cżęste. Znam wielu i z częścią już nie pogadasz po polsku mimo iż wyjechali jak mieli 30 lat, a teraz mają 35 czyli są tam 5 lat. Powaga. To są niby spoko ludzie i normalnie z nimi pogadasz, dopóki o Polsce nie wspomnisz, bo on Ci wypali że jego ojczyzną są Niemcy i zawsze nią były. A Niemców to śmieszy. Na szczęście coraz mnie takich idiotów.
Także jak widzisz Klose nie jest wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 12:30, HELMOOT1 napisał:

Ciekawe jak ma się Tim Borowski do pochodzenia.


On się w Niemczech urodził.
Słyszałem kiedyś, że ma czeskie korzenie - jakoś po dziadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować