Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2008 o 21:28, Logan10 napisał:



Pocieszający jest fakt że Niemcom też coś wczoraj nie poszło z Białorusią ,tylko remis
to jak na nich mało,mni jednak denerwuje to że prowokują naszych.A dzisiejszy mecz hmmm....
ładna bramka żurawskiego ,Roger lami ale myślę żęe musi sie wkomponować w naszą remprezentację.Chociaż
ta 1 sytuacja ,jakieś 1.5/2 metry od bramki i nie trafił <ehhh> ,bedzie dobrze.Dzisiaj
jeśli będzie ze 4:0 dla nas uznam że jesteśmy w dobrej formie i dobrze przygotowani ,Polska
:Niemcy juz niedługo :D

Oglądałem mecz Niemców z Białorusią który był dzisiaj:P. Do czasu gdy grali podstawowym składem było 2-0. Potem trener zrobił dużo zmian próbując różnych rozwiązań i myślę że dlatego taki rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u nas też było trochę eksperymentowania .Roger przedewszystkim, ale jak widze na youtube co on robi w Legi to myśle ze się nam przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widać niemcy nie tacy straszni. też popełniają proste błędy w obronie, a lehmann na szczęście najlepsze lata ma za sobą.
będziemy jednak musieli wytrzymać 90 min. grania pod nieustanną presją. mamy szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Rogera to on powinien dzisiaj gola strzelić, ale sędzia nie wiedzieć czemu przerwał grę, bo piłka poza boisko nie wyszła.
A rywalizację Sagan/Matusiak według mnie przegra ten drugi. I dobrze, niech zacznie działać, a nie się opieprzać. :]

Była duża różnica między wczorajszym a dzisiejszym meczem, ale to każdy widział. No chyba, że ma po +/- 30 w każdym oku, ale wtedy nic nie poradzę. Nareszcie jakieś szybsze akcje wyprowadzali, zawodnicy byli bardziej dynamiczni. Szkoda tylko tych małych błędów jak np. poślizgnięcie się Krzynówka, a mecz zakończył by się wysokim zwycięstwem naszych zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 22:34, Mistic napisał:

Co do Rogera to on powinien dzisiaj gola strzelić, ale sędzia nie wiedzieć czemu przerwał
grę, bo piłka poza boisko nie wyszła.
A rywalizację Sagan/Matusiak według mnie przegra ten drugi. I dobrze, niech zacznie działać,
a nie się opieprzać. :]

A wg mnie i tak Matusiak pojedzie na Euro. W eliminacjach grał więcej, bramki strzelał i to on powinien pojechać. A Sagan w reprezentacji gra słabo i on odpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 22:34, jaceloth napisał:

jak widać niemcy nie tacy straszni. też popełniają proste błędy w obronie, a lehmann
na szczęście najlepsze lata ma za sobą.
będziemy jednak musieli wytrzymać 90 min. grania pod nieustanną presją. mamy szansę.


Szanse mamy ale jakie ? Myślę że teraz Niemcy mogą mieć problem ale nie ma co jeszcze przesądzać musimy jeszcze troszeczkę poczekać i sie dowiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 22:34, Mistic napisał:

Co do Rogera to on powinien dzisiaj gola strzelić, ale sędzia nie wiedzieć czemu przerwał
grę, bo piłka poza boisko nie wyszła.
A rywalizację Sagan/Matusiak według mnie przegra ten drugi. I dobrze, niech zacznie działać,
a nie się opieprzać. :]

Była duża różnica między wczorajszym a dzisiejszym meczem, ale to każdy widział. No chyba,
że ma po +/- 30 w każdym oku, ale wtedy nic nie poradzę. Nareszcie jakieś szybsze akcje
wyprowadzali, zawodnicy byli bardziej dynamiczni. Szkoda tylko tych małych błędów jak
np. poślizgnięcie się Krzynówka, a mecz zakończył by się wysokim zwycięstwem naszych
zawodników.


Dokładnie ,krzynowek ale Lewandowski trafił w zewnętrzną część słupka ,też szkoda.Były akcje ale z Niemcami trzeba będize grać szybciej .Mecz z portugalią który wygraliśmy 2:1 był niesamowity ,takich akcji polaków nie widziałem w zyciu.Te podania z klepki i wogóle poezja zastanawiam się dlaczego tak wtedy grali i jak będą grać z Niemcami ,oby taksamo to wtedy wygrana w kieszeni ,zwłaszcza jeśli obrana będzie pracować tak jak na mistrzostwach (ledwo 1:0 wygrali).Nic dziwnego że w Portugalii był tylko remis (2:2) bo graliśmy wtedy juz gorzej niż w Chorzowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się narażę niektórym ale w dzisiejszym meczu lepsze wrażenie jako zespól zrobili na mnie Albańczycy. Nie wyciągam jednak z tego żadnych negatywnych wniosków, bo nie wiem jakie zadania przydzielił zawodnikom Leo. Być może nie dał żadnych założeń taktycznych tylko powiedział: Róbta co chceta (bo chciał się jeszcze przyjrzeć niektórym zawodnikom przed ewentualnym usunięciem ich z kadry).
Dlatego był to bardziej zlepek indywidualności (zwłaszcza w pierwszej połowie) niż drużyna.
Jako drużyna prawdopodobnie zagramy dopiero z Duńczykami i wtedy dopiero będzie można coś powiedzieć.
Jednak (podobnie jak któregoś z redaktorów w studio) dziwi mnie fakt, że Leo wypuścił Rogera tylko na połowę meczu. Jeśli on w ogóle ma grać na Mistrzostwach, a chyba tak będzie skoro zrobiono o niego tyle szumu, to powinien się przecież pilnie zgrywać z resztą zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacy mało przekonujące 1:0 z Albanią. Ale już dużo lepiej niż wczoraj gdzie nie można było prawie w ogóle dopatrzeć się jakichś sensownych akcji. Dzisiaj widać było składne akcje.
Ale Niemcy również się nie popisali. Zremisowali zaledwie 2:2 z Białorusią. I grali u siebie na dodatek. Czyli też nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ,mnie też to zdziwiło ,myślalem że Roger zejdzie gdzieś w 70 minucie jeśli mu nie pujdzie zbytnio.Powinien wyjść na 2 połowę i jeszcze trochę pograć ,moze sie trochę stremował a na 2 połowę mógłby wyjść bardziej pewny siebie i już rozegrany w meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 22:46, pretorianie napisał:

Polacy mało przekonujące 1:0 z Albanią. Ale już dużo lepiej niż wczoraj gdzie nie można
było prawie w ogóle dopatrzeć się jakichś sensownych akcji. Dzisiaj widać było składne
akcje.
Ale Niemcy również się nie popisali. Zremisowali zaledwie 2:2 z Białorusią. I grali u
siebie na dodatek. Czyli też nic ciekawego.


Ale wygrali i to sie liczy :P ale jednak muszą jeszcze pracować nad formą akcjami ponieważ robią bardzo wielkie błędy ale mam nadzieje że trener je zauważył i postara sie je zignorować.
A co do Niemców to grają różnie moim zdaniem raz wygrają raz przegrają jak to w piłce nożnej. Ale jedno jest pewne nie można ich ignorować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 22:46, pretorianie napisał:

Polacy mało przekonujące 1:0 z Albanią. Ale już dużo lepiej niż wczoraj gdzie nie można
było prawie w ogóle dopatrzeć się jakichś sensownych akcji. Dzisiaj widać było składne
akcje.
Ale Niemcy również się nie popisali. Zremisowali zaledwie 2:2 z Białorusią. I grali u
siebie na dodatek. Czyli też nic ciekawego.


Już pisaliśmy ,wygrywali 2:0 dopuki trener nie zaczął kombinować ze zmianami ,a 1:0 to jak dla mnie nic ciekawego ,ale wiemy że nasi grali na zmęczeniu ,to zawsze jakieś usprawiedliwienie.Mecz z Danią to próba generalna także muszę się wziąć do roboty.
Dania to silna drużyna ? nie znam ich a poprzednich meczów nie pamiętam ,chyba na Euro się nie dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2008 o 22:51, Logan10 napisał:

Już pisaliśmy ,wygrywali 2:0 dopuki trener nie zaczął kombinować ze zmianami ,a 1:0 to
jak dla mnie nic ciekawego ,ale wiemy że nasi grali na zmęczeniu ,to zawsze jakieś usprawiedliwienie.Mecz
z Danią to próba generalna także muszę się wziąć do roboty.
Dania to silna drużyna ? nie znam ich a poprzednich meczów nie pamiętam ,chyba na Euro
się nie dostali.

No przestań pytasz się czy Dania to silna drużyna? Pewnie, że silna. Na Euro owszem nie dostali się, ale nie dostała się również np. Anglia, więc to nie jest miernikiem siły drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 08:50, Mroczny Elf99 napisał:

Mam pytanie czy gole Matusiaka i Żurawskiego liczą się im do oficjalnych statystyk czy
to nie były oficjalne mecze?

Tego nie wiem, ale ostatnio czytałem że przyjęto uchwałę że do rankingu FIFA będą się liczyć punkty z meczów "o stawkę", by uniknąć wysokich miejsc drużyn które punkty "narobiły" w meczach towarzyskich (w tym oczywiście tych oficjalnych). Nie pamiętam jednak od którego momentu wejdzie to w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O godzinie 11 poznamy 23 wybrańców, który pojadą walczyć o chwałe naszą w Austrii i Szwajcarii (choć to czy nasi pojadą do Szwajcarii na mecze zależy czy osiągną drugie miejsce w grupie, czy też w przypadku pierwszego miejsca w grupie dojdą do półfinałów;-). Wczorajszy mecz odrobine poprawił nasze nastroje po kiepskim występie w poniedziałek (niestety się złamałem i obejrzałem powtórkę i wczorajszy mecz, choć nie jakoś bardzo uważnie). We wczorajszym meczu urazu doznał Łobodziński, który skręcił staw skokowy i niejako pula osób którę odpadną zmniejsza się do dwóch (branie zawodnika, który jest kontuzjowany jest bezsensu, zwłaszcza w przypadku skręcenia stawu). Kto odpadnie nie wiem. Do odstrzału najbardziej prawdopodobny wydaje się Matusiak, tyle, że Leo jest wielkim fanem Radka (więc mamy kolejny przykład powtórki historii każdy trenen ma swego pupila). Chociaż wydaje mi się, że mimo wszystko weźmie go. Okaże się niedługo.

Jeśli chodzi o atak to napewno może cieszyć fakt, że Żurawski strzela bramkę(17 w kadrze). Nie mniej jednak dziwi mnie to, że Roger(owski) grał tylko 45 minut. Może Leo traktuje go jako Wunderwaffe i nie chce ujawniać jego potencjału. Jeśli chodzi o napasników to od bardzo dawna mamy z nimi problem(ostatnim zawodnikiem, który w kadrze strzelił 20 bramek był Dariusz Dziekanowski )

->Darnok (Janas występował w reklamie Dziennika czy jakieś innej gazety sportowej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 09:24, Rzezim napisał:

Nie mniej jednak dziwi mnie to, że Roger(owski) grał tylko 45 minut.


Ja zauważyłem, że Roger nauczył się kolejnego polskiego słowa. Podczas hymnu czekał na odpowiedni moment i śpiewał "Dąbrowski" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo. Na Euro nie jadą: Bronowicki, Majewski i Matusiak. Na TVP3 jest konferencja prasowa z udziałem Leo Beenhakkera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować