Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2008 o 21:40, KOREKTBG napisał:

Polskim atakiem Klose Podolski którzy wracaja do formy


Wracają do formy? Chyba żartujesz.
Klose co prawda ostatnio strzelił, ale do jego optymalnej formy to mu daleko strasznie. Podolski? Prawie nie grał, dziś grał, dostał doskoanałe podanie od Ballacka i... źle trafił w piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2008 o 21:41, Vaxinar napisał:

Wracają do formy? Chyba żartujesz.
Klose co prawda ostatnio strzelił, ale do jego optymalnej formy to mu daleko strasznie.
Podolski? Prawie nie grał, dziś grał, dostał doskoanałe podanie od Ballacka i...
źle trafił w piłkę.

Dokładnie też uważam że nie są w najlepszej formie jednak należy pamiętać iż to klasowi piłkarze którzy zawsze mogą błysnąć. Należy jednak przede wszystkim uważać na Ballacka, który chyba jest w życiowej formie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 21:25, Vaxinar napisał:

Serbia świetna w obronie, obyśmy tak zagrali.


Obyśmy zagrali lepiej. Bo 1-2 to nas nie urządza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 22:17, Mroczny Elf99 napisał:


> Wracają do formy? Chyba żartujesz.
> Klose co prawda ostatnio strzelił, ale do jego optymalnej formy to mu daleko strasznie.

> Podolski? Prawie nie grał, dziś grał, dostał doskoanałe podanie od Ballacka
i...
> źle trafił w piłkę.
Dokładnie też uważam że nie są w najlepszej formie jednak należy pamiętać iż to klasowi
piłkarze którzy zawsze mogą błysnąć. Należy jednak przede wszystkim uważać na Ballacka,
który chyba jest w życiowej formie:)


Sadze ze do zyciowej formy tej wtedy co gral w Bayer Leverkusen co do finalu LM z nim doszedl jescze troche Ballackowi brakuje ale i tak nie zmienia faktu ze to najlepszy w tej chwili pilkarz reprezentacji Niemiec i trzeba na niego uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 22:19, walgierz napisał:

Obyśmy zagrali lepiej. Bo 1-2 to nas nie urządza ;P

Mogłoby nas urządzić gdybyśmy wygrali oba pozostałe mecze, choć ja osobiście wolałbym nawet przegrać oba pozostałe byleby raz wreszcie wygrać z Niemcami i utrzeć im nosa.
Jednak jak widziałem kiedy przez wiele minut potrafili trzymać Serbów w zamku i nie pozwalali im wyjść z własnej połowy, to zwątpiłem w nasze szanse z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 00:51, A-cis napisał:

Mogłoby nas urządzić gdybyśmy wygrali oba pozostałe mecze, choć ja osobiście wolałbym
nawet przegrać oba pozostałe byleby raz wreszcie wygrać z Niemcami i utrzeć im nosa.


Ciekawe podejście, ja tam bym wolał przegrać z Niemcami, ale wygrać pozostałe dwa mecze.

Dnia 01.06.2008 o 00:51, A-cis napisał:

Jednak jak widziałem kiedy przez wiele minut potrafili trzymać Serbów w zamku i nie pozwalali
im wyjść z własnej połowy, to zwątpiłem w nasze szanse z nimi.


Zauważ, że my z Serbami graliśmy i niezbyt podstawowym składem zremisowaliśmy na wyjeździe. Poza tym nie jestem pewien czy reprezentacja Beenhakkera nie będzie takim pogromcą mocnych drużyn, dwa mecze z Portugalią się udały, dlaczego ma nie udać się jeden z Niemcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2008 o 07:09, Adidas66 napisał:

Zauważ, że my z Serbami graliśmy i niezbyt podstawowym składem zremisowaliśmy na wyjeździe.


Zauważ, że mecz z Serbami był praktycznie o nic i może dlatego zremisowaliśmy. Grając w podstawowym składzie wcześniej w dodatku u siebie też zremisowaliśmy także myślę że to bardzo dobra drużyna bardzo porównywalna jeśli chodzi o jakość gry do Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 07:09, Adidas66 napisał:

Ciekawe podejście, ja tam bym wolał przegrać z Niemcami, ale wygrać pozostałe dwa mecze.

Pamiętam kiedyś na Mistrzostwach Świata w hokeju byliśmy w grupie z ZSRR. Mecze były rozgrywane w katowickim spodku. Graliśmy mecz z ZSRR. Chłopaki ryli nosami lód ale wygrali (a wtedy ZSRR było potęgą i faworytem do zdobycia tytułu mistrzowskiego). Spodek i kibice przed telewizorami szaleli.
Wszystkie pozostałe mecze potem przegraliśmy i nie wyszliśmy z grupy. Jednak to była normalka. Nie pierwszy i nie ostatni raz nie wyszliśmy z grupy.
Ale pamięć tamtego zwycięskiego meczu tkwi w kibicach jako jedno z piękniejszych wspomnień (analogicznie do meczu na Wembley z Anglikami).
Gdybyśmy teraz przegrali z Niemcami ale wyszli z grupy, to na pewno bym nie rozpaczał ;-)
Jednak nie dziw się tęsknotom niektórych aby wreszcie dokopać drużynie, od której zawsze dostawaliśmy baty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 08:30, Mroczny Elf99 napisał:

Zauważ, że mecz z Serbami był praktycznie o nic i może dlatego zremisowaliśmy. Grając
w podstawowym składzie wcześniej w dodatku u siebie też zremisowaliśmy także myślę że
to bardzo dobra drużyna bardzo porównywalna jeśli chodzi o jakość gry do Polaków


Generalnie tak, tylko tak jakoś od czasu pierwszego meczu z Serbią poziom naszej reprezentacji wzrósł, a drugi jest niemiarodajny, więc spór można schować między książki bo go raczej nie rozstrzygniemy.

=>A-cis

Ja rozumiem, tylko wolę wspominać cały turniej, niż jedną wygraną ;) A Wembley w tych eliminacjach już mieliśmy, w Chorzowie, pech tylko, że w mistrzostwach Europy nie ma 3 miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 22:19, walgierz napisał:

Obyśmy zagrali lepiej. Bo 1-2 to nas nie urządza ;P


Zagrać przynajmiej tak dobrze jak Serbowie wczoraj w obronie to było dobre. Nie koniecznie zagrać tak samo dobrze w obronie to znaczy stracić dwa gole, a nawet jakby... To po tym przegranym meczu mamy powodu do optymizmu przy następnych meczach.
Jeśli ja mam do wyboru ograć Niemców pierwszy raz w historii, ale przegrać następne mecze i nie wyjść z grupy, a przegrać z Niemcami w ładnym stylu, wygrać dwa następne mecze i wyjść z grupy to biorę drugą opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 10:08, A-cis napisał:

Pamiętam kiedyś na Mistrzostwach Świata w hokeju byliśmy w grupie z ZSRR.


A''propos meczu ze Związkiem Radzieckim...
Pamiętasz zapewne legendarną wygraną z nimi na Stadionie Śląskim 2:1. Był później rewanż w Moskwie (czy gdzieś tam w Rosji).
Po latach, w sumie niedawno piłkarz tamtej reprezentacji przy okazji jakiegoś zjazdu UEFA wyznał, że zagrozili im, że jeśli i tym razem z Polską przegrają to zostaną... zesłani na Sybir. I wygrali. Czytałem w gazecie.

http://sport.onet.pl/74318,1248685,1759996,,gwiazdor_barcelony_przeszedl _do_ac_milan,wiadomosc.html

Cóż... Zdaje się, że nie szło w Barsie najlepiej, ciekawe czy Cannavaro pójdzie w jego ślady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 07:26, pretorianie napisał:

Dzisiaj egzamin próbny reprezentacji Polski. Zobaczymy czy go zdadzą.


Mam nadzieje że tak ale jak będzie to jeszcze musimy poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 07:26, pretorianie napisał:

Dzisiaj egzamin próbny reprezentacji Polski. Zobaczymy czy go zdadzą.

Mi się wydaję że jeśli dzisiaj nie zagramy w miarę dobrego meczu to na mistrzostwach też będzie klops.Przez tydzień nie można zbudować formy podobnie jak nie można jej stracić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2008 o 12:16, Mroczny Elf99 napisał:

Mi się wydaję że jeśli dzisiaj nie zagramy w miarę dobrego meczu to na mistrzostwach
też będzie klops

Masz racje dlatego warto by sie było zmotywować i wygrać...
.Przez tydzień nie można zbudować formy podobnie jak nie można jej stracić:)

Racja można tylko sie szkolić dalej poprawiać swoje błędy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2008 o 10:52, Vaxinar napisał:

Cóż... Zdaje się, że nie szło w Barsie najlepiej, ciekawe czy Cannavaro pójdzie w jego
ślady?


Znakomity boczny obrońca, ale wydaje mi się, że nie pasował do stylu gry w Hiszpanii, a szczególnie w Barcelonie. Mam nadzieję, że Barce wzmocni Dani Alves, bo jest jednym z niewielu obrońców, którzy mogą zastąpić Zambrotte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję , że mecz z Danią wygramy . W Katowicach pełno kibiców i śpiewy itp . Piekna atmosfera . Przynjamniej zaden kanar do tramwaju nie wsiądzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żuraw sie chyba zapatrzył na Christiano Ronaldo przy strzelaniu tego karnego.
Kurcze, pogoda bardziej na piknik niż na mecz. Wygląda prawie jak kopia meczu gwiazdy tvn - sejm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 16:45, .Darnok napisał:

Żuraw sie chyba zapatrzył na Christiano Ronaldo przy strzelaniu tego karnego.
Kurcze, pogoda bardziej na piknik niż na mecz. Wygląda prawie jak kopia meczu gwiazdy
tvn - sejm ;-)


Przed chwilą grałem mecz w moim klubie to się usmarzyłem prawie. Teraz mi sie w głowie kręci i nogi mnie bolą jak nigdy... Pogoda nie nadaje sie do grania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować