Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Mam nadzieję że to nie było o mnie. Uważam podobnie jak GeoT że to jest przerażające. Po prostu uważałem że można to tutaj pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten sędzia był załosny jak tak można wogole zrobić ,ze nieby gospodarze to trzeba im pomoc i przez takiego pajaca straciliśm praktycznie szanse na wyjscie z grupy... Wszyscy zgodnie twierdza ze karnego nie powino byc , a z jakiego powodu powtorzony był rzut wolny ? Z tego powodu ze byly przepychanki ? Wiadomo ze przy kazdym wolnym sa jakies przepychanki miedzy piłkarzami. Jeszcze powinien byc rzut wolny dla Polaków jezeli bedziemy sie czapiać szczegółów bo jakis Austryjak uderzył Bąka.... no i co sędzia tego nie widział ... UEFA powinna wyniesc tego sedziego bo jezeli tego nie zrobia to kibice go znajda i zobaczy pajac co to znaczy oszukac Polaków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech co do wczorajszego meczu Polaków z Austrią to sędzia nie ładnie postąpił podyktował rzut karny praktycznie za nic ;/ Strasznie szkoda,a zwłaszcza jak nasi już w drugiej połowie zaczeli dobrze grać.nie do końca to było sprawiedliwe.Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 13:12, Dekerinho6 napisał:

Ech co do wczorajszego meczu Polaków z Austrią to sędzia nie ładnie postąpił podyktował
rzut karny praktycznie za nic ;/ Strasznie szkoda,a zwłaszcza jak nasi już w drugiej
połowie zaczeli dobrze grać.nie do końca to było sprawiedliwe.Co o tym myślicie ?

Rozmowy na ten temat są prowadzone w tym wątku już od wczoraj .Tak ciężko poczytać posty wyżej ? Lepiej od razu wrzucić nowy post co ? Przewertuj kilka poprzednich stron ,dowiesz się co ludzie o tym sądzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 13:08, Ludvic napisał:

Ten sędzia był załosny jak tak można wogole zrobić ,ze nieby gospodarze to trzeba im
pomoc i przez takiego pajaca straciliśm praktycznie szanse na wyjscie z grupy... Wszyscy
zgodnie twierdza ze karnego nie powino byc , a z jakiego powodu powtorzony był rzut wolny
? Z tego powodu ze byly przepychanki ? Wiadomo ze przy kazdym wolnym sa jakies przepychanki
miedzy piłkarzami. Jeszcze powinien byc rzut wolny dla Polaków jezeli bedziemy sie czapiać
szczegółów bo jakis Austryjak uderzył Bąka.... no i co sędzia tego nie widział ... UEFA
powinna wyniesc tego sedziego bo jezeli tego nie zrobia to kibice go znajda i zobaczy
pajac co to znaczy oszukac Polaków....


Cóż no taka była decyzja sędziego,a on ma ostateczny głos.No powiem jeszcze raz nie ładnie postąpił nie ładnie ! ;/Nie takie rzeczy robili w polu karnym i nie zauważył ich a co dopiero powiedzieć o takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 13:08, Ludvic napisał:

UEFA powinna wyniesc tego sedziego bo jezeli tego nie zrobia to kibice go znajda i zobaczy
pajac co to znaczy oszukac Polaków....


Uprzejmie proszę o odrobinę opanowania. Tego typu komentarze nie będą na tym forum tolerowane, nie ważne czy to tylko teoretyczne rozważania czy już układanie planu. Obrażanie innych a raczej jawne groźby, bez względu na to czy dotyczą użytkownika forum czy osób z zewnątrz podlegają karze zgodnie z Regulaminem.

Na razie tylko ostrzeżenie. Następne tego typu komentarze zostaną ukarane degradem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W meczu Polska - Austria mieliśmy wielkie szczęście, wielkiego Boruca i wielkiego pecha.
Szczęście mieliśmy w całej pierwszej połowie, kiedy to Austria była większość czasu przy piłce. Byli dużo szybsi od naszych piłkarzy, a ich akcje były bardzo niebezpieczne. Jednak nasz bramkarz Artur Boruc, który zasługuje na wielkie brawa, bronił fenomenalnie. Mimo tak trudnego początku udało się strzelić bramkę, która podobno była strzelona ze spalonego, ale została uznana. W drugiej połowie meczu Polacy jakby się przebudzili i grali dużo lepiej niż w pierwszej. Zdarzyło się parę bardzo dobrych sytuacji bramkowych, ale niestety, żadna z nich nie skończyła się golem dla naszej reprezentacji. Nie za bardzo rozumiem dlaczego sędzia podyktował rzut karny... Może chciał odpokutować (według niego) niesłusznie przyznaną nam bramkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bramka zdobyta przez Rogera była jak najbardziej prawidłowa. Widziałem to na analizach meczu naszych komentatorów. Roger stał idealnie na równi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć mediom to Polacy z Wlk. Brytanii mają już emaila, numer telefonu, a nawet adres zamieszkania Howarda Webba. Co zrobią z tymi danymi? "Spalić mu dom!"... Arbiter dostał już nawet ochronę na najbliższe dni, ale jeżeli dojdzie do poważniejszych czynów to ta ochrona mu nie wiele pomoże... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 13:39, Clear napisał:

Bramka zdobyta przez Rogera była jak najbardziej prawidłowa. Widziałem to na analizach
meczu naszych komentatorów. Roger stał idealnie na równi.


Racja Roger strzelił całkiem niezła bramkę.Ale ja myślę że gdyby nie Boruc świetnie bronił to nie było by 1:1 tylko zdecydowanie więcej bramek dla Austrii.Cóż Boruca nie ma co obwiniać za to że nie obronił tego rzutu po prostu tak miało być.

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 13:39, Clear napisał:

Bramka zdobyta przez Rogera była jak najbardziej prawidłowa. Widziałem to na analizach
meczu naszych komentatorów. Roger stał idealnie na równi.

Też mi się tak wydaje i dlatego napisałem "podobno był na spalonym". Tego dokładnie w czasie meczu nie było widać, bo odległości między bramką, Rogerem, a obrońcą Austri były niewielkie. Natomiast Howard Webb widocznie był przekonany, że jednak był tam spalony i "podarował" Austriakom bramkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 13:53, Dekerinho6 napisał:

> Bramka zdobyta przez Rogera była jak najbardziej prawidłowa. Widziałem to na analizach

> meczu naszych komentatorów. Roger stał idealnie na równi.

Racja Roger strzelił całkiem niezła bramkę.Ale ja myślę że gdyby nie Boruc świetnie bronił
to nie było by 1:1 tylko zdecydowanie więcej bramek dla Austrii.Cóż Boruca nie ma co
obwiniać za to że nie obronił tego rzutu po prostu tak miało być.

Pozdrawiam !


To teraz z innej strony cie zajde :D fakt Austriacy mogli strzelic ze 2 bamki spokojnie ,ale mamy Boruca tyle ze bramkarz jest właśnie od bronienia.Poza tym my też zrobiliśmy piekło pod ich bramką i gdyby nie refleks ich bramkarza to strzelilibyśmy jeszcze jedną a nawet dwie bramki.W drugiej połowie krzynówek był nie do poznania ,a poza tym to że 2ch napastników austriackich nie mogło strzelić osamotnionemu Borucowi to świadczy tylko o nich i o klasie Boruca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2008 o 14:04, Logan10 napisał:

To teraz z innej strony cie zajde :D fakt Austriacy mogli strzelic ze 2 bamki spokojnie
,ale mamy Boruca tyle ze bramkarz jest właśnie od bronienia.Poza tym my też zrobiliśmy
piekło pod ich bramką i gdyby nie refleks ich bramkarza to strzelilibyśmy jeszcze jedną
a nawet dwie bramki.W drugiej połowie krzynówek był nie do poznania ,a poza tym to że
2ch napastników austriackich nie mogło strzelić osamotnionemu Borucowi to świadczy tylko
o nich i o klasie Boruca.


Fakt Austriacy mogli strzelić i Polacy również niestety akcje nie były wykorzystane a szkoda bo co z niektórych to by mogły być niezłe bramki :P
Właściwie gdyby nie Boruc to by było naprawdę ciężko ale i tak sie nam po jakiejś części udało :D Krzynówek no pokazał trochę w drugiej połowie i Smolarek jakby też ale to przecież wszystko za mało :(.A to że mu nie mogli strzelić bramki itp. To sie zgadzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 13:17, Dekerinho6 napisał:

Cóż no taka była decyzja sędziego,a on ma ostateczny głos.No powiem jeszcze raz nie ładnie
postąpił nie ładnie ! ;/Nie takie rzeczy robili w polu karnym i nie zauważył ich a co
dopiero powiedzieć o takim...

A najlepsze jest to że "faulowany" zawodnik nie miał nawet szansy dojść do piłki. Piłka była zagrywana w inne miejsce. Dlatego ten karny jest taki śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 14:16, azure83 napisał:

> Cóż no taka była decyzja sędziego,a on ma ostateczny głos.No powiem jeszcze raz
nie ładnie
> postąpił nie ładnie ! ;/Nie takie rzeczy robili w polu karnym i nie zauważył ich
a co
> dopiero powiedzieć o takim...
A najlepsze jest to że "faulowany" zawodnik nie miał nawet szansy dojść do piłki. Piłka
była zagrywana w inne miejsce. Dlatego ten karny jest taki śmieszny.


No tak,ale teraz nam nic to nie da.Po prostu nam sie znowu nie udało ;( Ale trzeba wierzyć że kiedyś bedzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wygramy z Chorwacją, bo to ostatni mecz (od 6 lat wygrywamy zawsze ostatnie mecze w grupie - Na MŚ 2002 z USA 3:1, a na MŚ 2006 z Kostaryką 2:1). Myślę, że teraz będzie 1:0 dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 13:08, 143872 napisał:

Mam nadzieję że to nie było o mnie. Uważam podobnie jak GeoT że to jest przerażające.
Po prostu uważałem że można to tutaj pokazać.

To nie było do Ciebie, tylko do tych, którzy moją objawy zbyt ciasnej gumy w gaciach ;), czyli tych o których jest napisane w linku który podałeś. Dla mnie ludzie są chorzy, to jest piłka nożna, a nie wojna, o ile te wszystkie fotomontaże humorystyczne, lub "humorystyczne" mimo, iż są często na, lub poza granicą dobrego smaku, to są raczej niegroźne i często śmieszne (choćby z racji potwierdzenia tego, że "pomysłowość ludzka nie zna granic").
Ale jak czytam, że ludzie mają już adres i numer tel. Webba, lub widzę grafiki z podpisami "już nie żyjesz k*", "zginiesz szmato" itp. to dochodzę do wniosku, że poziom frustracji w społeczeństwie niebezpiecznie wzrósł, lub ewentualnie liczba groźnych chorób umysłowych w naszym społeczeństwie bije rekordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 14:33, polskavaenk napisał:

Teraz wygramy z Chorwacją, bo to ostatni mecz (od 6 lat wygrywamy zawsze ostatnie mecze
w grupie - Na MŚ 2002 z USA 3:1, a na MŚ 2006 z Kostaryką 2:1). Myślę, że teraz będzie
1:0 dla Polski.


No tak, wszystkie znaki wskazują na bla bla bla. Zabawne jest więc, że od 6 lat nie strzeliliśmy gola w drugim meczu wielkiej imprezy i co się wczoraj stało? Gola zdobyliśmy, więc nie róbcie wsi i nie argumentujcie pewnego zwycięstwa w meczu z Chorwatami meczami sprzed 6 i 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować