Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Podobno pojawiła się oferta Last Minute dla Stilicia z Budnesligi, a dokładnie z Vfl Wolfsburga. Klich się nie sprawdził to może Magath faktycznie postanowił ściągnąć Semira. Jeśli to prawda to byłby dla nas duży problem.. w tej chwili to tylko on plus Rudnev liczą się w Lechu i to jakieś 80-90% naszej siły ognia. Patrząc ze strony zawodnika to też mam obawy co do tego czy Stilić da tam radę. Skończył się okres przygotowawczy, Semir najpierw musiałby dojść do formy fizycznej, bo Felix na pewno nie byłby zadowolony z jego obecniej. Zanim zacząłby grać, a raczej zanim dostałby jakąkolwiek szanse pokazania się byłaby połowa rundy jesiennej. No nie wiem czy to dobry pomysł by teraz odchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 10:11, Paoro napisał:

Podobno pojawiła się oferta Last Minute dla Stilicia z Budnesligi, a dokładnie z Vfl
Wolfsburga. Klich się nie sprawdził to może Magath faktycznie postanowił ściągnąć Semira.
Jeśli to prawda to byłby dla nas duży problem.. w tej chwili to tylko on plus Rudnev
liczą się w Lechu i to jakieś 80-90% naszej siły ognia. Patrząc ze strony zawodnika to
też mam obawy co do tego czy Stilić da tam radę. Skończył się okres przygotowawczy, Semir
najpierw musiałby dojść do formy fizycznej, bo Felix na pewno nie byłby zadowolony z
jego obecniej. Zanim zacząłby grać, a raczej zanim dostałby jakąkolwiek szanse pokazania
się byłaby połowa rundy jesiennej. No nie wiem czy to dobry pomysł by teraz odchodzić.


W bundeslidze to on sobie chyba nie poradzi. Wystarczy przypomnieć sobie jak wygląda jego gra przeciwko agresywnie i blisko grającemu przeciwnikowi.

Po za tym szkoda by było, bez niego Lech to już nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 10:11, Paoro napisał:

Semir najpierw musiałby dojść do formy fizycznej, bo Felix na pewno nie byłby zadowolony z
jego obecniej. Zanim zacząłby grać, a raczej zanim dostałby jakąkolwiek szanse pokazania
się byłaby połowa rundy jesiennej. No nie wiem czy to dobry pomysł by teraz odchodzić.

Wydaję mi się, że kwestia finansowa może wziąć górę, a w Wolfsburgu za siedzenie na ławie
może dostać więcej niż za grę w Lechu. Szkoda by było, żeby przeszedł, ,z drugiej strony w naszej lidze już bardziej się nie rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 10:33, Dark_elves napisał:

> Semir najpierw musiałby dojść do formy fizycznej, bo Felix na pewno nie byłby zadowolony
z
> jego obecniej. Zanim zacząłby grać, a raczej zanim dostałby jakąkolwiek szanse pokazania

> się byłaby połowa rundy jesiennej. No nie wiem czy to dobry pomysł by teraz odchodzić.

Wydaję mi się, że kwestia finansowa może wziąć górę, a w Wolfsburgu za siedzenie na ławie
może dostać więcej niż za grę w Lechu. Szkoda by było, żeby przeszedł, ,z drugiej strony
w naszej lidze już bardziej się nie rozwinie.


A patrząc z jeszcze innej strony, sprzedając każdego "lepszego" piłkarza nasza liga też się nie rozwinie. Kwestie finansowe niestety biorą górę w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 10:33, Dark_elves napisał:

Wydaję mi się, że kwestia finansowa może wziąć górę, a w Wolfsburgu za siedzenie na ławie
może dostać więcej niż za grę w Lechu. Szkoda by było, żeby przeszedł, ,z drugiej strony
w naszej lidze już bardziej się nie rozwinie.

Kwestie finansowe to chyba nie taki problem, w Lech jeśli podpisałby umowę, mógłby liczyć na najlepszy kontrakt w lidze, a na pewno w Lechu. Może to nadal mniej niż by taki Wolfsburg, ale to młody zawodnik, ocierający się o repre, jeśli przestanie grać to na pewno nie będzie brany pod uwagę. Poza tym, jeśli chodzi o kasę to miał oferty z Rosji, Turcji i Ukrainy, ale ten kierunek go nie interesuje. Boje się jednak, że mglista przyszłość w klubie z Bundesligi może go przekonać do odejścia. Co innego taka Borussia M, ale nie klub prowadzony przez Magatha. Smuda był załamany jego przygotowaniem fizycznym to co dopiero ten "rzeźnik". Widzę różnicę w grze Stilicia, chłopak ostatnio walczy o odzyskanie piłki, angażuje się bardziej niż przez ostatnie lata. Widać, że zrozumiał w czym problem, dlaczego mimo sporych umiejętności nie biją się o niego zagraniczne kluby. Fajnie jakby pograł jeszcze pół rok, podpisał nową umowę i dało by się go sprzedać potem za 2 mln euro. Choć szczerze to wart jest 3-3,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na niezły kawał:

Niepokojące informacje o pedofilii dochodzą z Manchesteru.
11 dzieciaków zostało porządnie wydymanych na oczach 70 000 świadków.


Jak myślicie, czemu wrzucam go w tym temacie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 kolejki minęły dopiero. Poza tym połowa składu wróci po kontuzjach, zaczniemy grać ze słabszymi rywalami i powinno być ok. Nie można zapominać, że np. takie Udinese potrafiliśmy pokonać 2-krotnie. Niby żadna potęga, ale jednak coś tam AFC gra.

Poza tym podobno Per Mertesacker jest już praktycznie w Arsenalu [zależnie od źródła]. Lepszy byłby w końcu ktoś ograny w PL, ale nie narzekam. Przynajmniej nie powinno być niewypału w stylu wspomnianego SS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 13:17, JayL napisał:

Poza tym podobno Per Mertesacker jest już praktycznie w Arsenalu [zależnie od źródła].
Lepszy byłby w końcu ktoś ograny w PL, ale nie narzekam. Przynajmniej nie powinno być
niewypału w stylu wspomnianego SS''a.

Tylko, że Arsenal lubi gubić punkty ze słabszymi zespołami (a teraz są jeszcze słabsi niż rok temu). Do tego zostały im mecze z MC i Chelsea i raczej przegrają. Potem znowu na swojej drodze MU MC Chelsea i Liverpool. Jeśli przegrają te 7 meczy które zostały im do rozegrania to będzie ciężko, a niemożna zapominać o kogutach które mogą im napsuć krwi. Więc jeśli się nie ograną to będzie klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ireneusz Jeleń podpisał kontrakt Lille, będzie grał w drużynie z Obraniakiem. Ostatni mecz jaki oglądałem z udziałem Lille to wygrany 3:2 z Olympique Marsylia. Moim zdaniem trafił dobrze, choć raczej ciężko mu będzie o miejsce w składzie. A bez tego o powrocie do reprezentacji nie ma co marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 08:36, Pieroo napisał:

Moim zdaniem trafił dobrze, choć raczej ciężko mu będzie o miejsce w składzie. A bez tego o powrocie
do reprezentacji nie ma co marzyć.

Pewnie, że dobrze. Mimo, że nie jest już najmłodszym zawodnikiem to kolejny krok naprzód w jego
karierze. Waleczny jest chłopak, może się przebije do pierwszego składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w końcu znalazł jakiś klub, szkoda żeby się zmarnował. A z drugiej strony, ciężko mi już sobie wyobrazić reprezentację z Jeleniem, bo on wypadał z gry przez kontuzje w jakichś 2/3 okazji do gry w kadrze. Może jednak się załapie na ławkę na Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zarówno Obraniak jak i Jeleń skończą pewnie na ławie. Fajnie by było gdyby wywalczyli sobie miejsce w składzie to byśmy mieli kolejnych zgranych ze sobą graczy, tak jak w Borussii Lewy, Piszczek, Kuba - który trochę teraz pogra w pierwszym składzie pod nieobecność Goetze (kara na dwa mecze). Jeszcze brakuje mi Brożków w pierwszym składzie Trabzonsporu. Polaków w tym sezonie wyjątkowo dużo w LM i to w mocnych ekipach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 12:38, Paoro napisał:

Szkoda, że zarówno Obraniak jak i Jeleń skończą pewnie na ławie. Fajnie by było gdyby
wywalczyli sobie miejsce w składzie to byśmy mieli kolejnych zgranych ze sobą graczy,
tak jak w Borussii Lewy, Piszczek, Kuba - który trochę teraz pogra w pierwszym składzie
pod nieobecność Goetze (kara na dwa mecze). Jeszcze brakuje mi Brożków w pierwszym składzie
Trabzonsporu. Polaków w tym sezonie wyjątkowo dużo w LM i to w mocnych ekipach :)

Obraniak już wchodzi z ławy regularnie. Daje tam dobre zmiany. W LM faktycznie dużo Polaków głównie przecież jest jeszcze Mierzejewski też w Trabzonsporze.

Ciekaw jestem jak nasi reprezentanci wypadną z Meksykiem, bo z Niemcami, o ile Niemcy dadzą pierwszy skład to wynik chyba jest dla nas niemiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 13:49, Pieroo napisał:

W LM faktycznie dużo Polaków
głównie przecież jest jeszcze Mierzejewski też w Trabzonsporze.


Nie tylko.
Borussia Dortmund: Piszczek, Błaszczykowski, Lewandowski
Trabzonspor: Paweł Brożek, Piotr Brożek, Mierzejewski, Głowacki
Lille: Obraniak, Jeleń
Genk: Sandomierski
Arsenal: Szczęsny, Fabiański (grają w pierwszej kolejce w Dortmundzie, to może zobaczymy na boisku więcej Polaków, niż gdybyśmy oglądali mecze Wisły)
Man Utd: Kuszczak (nie gra, ale jest)
Czyli razem 13 Polaków (chyba żadnego nie ominąłem), niestety reprezentacji z tego nie złożymy, bo aż czterech z nich to bramkarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że Jeleń przeszedł do Lille :]
Wreszcie jakiś w miarę normalny klub :]

2. kolejka Serie A ruszy zgodnie z planem :]
Trzeba jednak przyznać ,że po dobrym przedsezonowym przygotowaniu AC Milanu czeka ich bardzo ciężki terminarz spotkań i to już od samego początku xp W dodatku kontuzje i urazy kilku podstawowych zawodników jeszcze pogarsza sprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lazio, Barcelona, Napoli, Udinese. Oj ciężki szykuje się opóźniony start Rossonerich. Należy dodać że rokrocznie Milan zazwyczaj słabo zaczyna rozgrywki ligowe. Będzie ciężko.


@PJ_MW

SMUDA ! CO ? SZ.SZWED ! Moim zdaniem zasługuje na grę w kadrze, w taki sposób rzutu wolnego nie wykonuje ani C.Ronaldo ani Del Piero ani D.Beckham ! Do kadry dodałbym jeszcze "Heńka", którego gol możemy podziwiać klikając z prawej strony w "propozycjach". Klasa światowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 17:16, Rogalenko napisał:

@PJ_MW

SMUDA ! CO ? SZ.SZWED ! Moim zdaniem zasługuje na grę w kadrze, w taki sposób rzutu wolnego
nie wykonuje ani C.Ronaldo ani Del Piero ani D.Beckham ! Do kadry dodałbym jeszcze "Heńka",
którego gol możemy podziwiać klikając z prawej strony w "propozycjach". Klasa światowa.


Może będzie jeden Szwed w reprezentacji, pojawił się ostatnio temat Ivo Pękalskiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Per Mertesacker i Andre Santos w Arsenalu. Nareszcie obrońcy, jest nawet LO, widać Wenger zmądrzał. Transfery trochę późne, ale dają nadzieję na trochę lepszy sezon. Poza tym wciąż spekuluje się na temat Augusto, Hazarda, Ribery''ego [ale w to wątpię :P], Hamsika, M''Vili, Vargasa, Benyouna, Alexa... i to chyba wszyscy z tych aktualniejszych, reszta to zawodnicy typu "Arsenal się zastanawiał/był zainteresowany", ale nic konkretnego. Tutaj w większości przypadków pojawiają się kwoty, bądź oficjalne oświadczenia. Swoją drogą ciekawe czy oferta na 35-40mln [zależnie od źródła] za Goetzego jest prawdziwa. Jeśli tak, to Boss nieźle zdesperowany był. :P

Po tych dwóch transferach [co ciekawe, Santos, obrońca, będzie grał z... 11 :P] przydałby się jeszcze choćby z jeden pomocnik i tak tragicznie nie będzie. Wiadomo, muszą się zgrać itd, ale teraz mecze ze słabszymi zespołami, więc będzie czas. Oby podziałało. Chociaż nigdy nie zapomnę Wengerowi, że czekał z zakupami tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować