Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No no 5:1 z Tottenhamem i 4 bramki Dżeko. Świetny mecz Nasriego. Gola zdobył też Kun. Jeśli utrzymają taką formę mogą powalczyć o Mistrzostwo Anglii.

Co do wyników w Ekstraklasie, mimo porażki Lecha, humor mi dopisuje, bowiem najwięksi rywale w tym sezonie tracą punkt jakby nie chcieli zrzucić nas z fotela lidera. Śląsk przegrał z Widzewem u siebie. Jeszcze tylko remis/porażka Jagi i w poniedziałek prasa będzie miała gotowy tytuł: "Porażki faworytów w 5 kolejce T-ME" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jakim prawem piłkarz siedzący prawie cały rok na ławie zarabia więcej niz piłkarz grający całym rokiem ?

Kazdy sport ma swoje granice i chyba powoli piłka przekracza je i są tego skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się ostatni sezon Wengera w Arsenalu, trochę szkoda kibiców tej drużyny, która po tylu latach nie zagra w LM w przyszłym sezonie. Obecna kadra tego zespołu pozwala i toczyć walkę o LE:D
a City nie zwalnia tempa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do przerwy Manchester wygrywa z Arsenalem 3-1 po golach Welbecka, Younga i Rooneya.
De Gea tradycyjnie najpierw broni świetnie, a później puszcza szmatę.
Najbardziej to mi chyba szkoda Szczęsnego bo przy takiej grze obronnej Arsenalu, to chyba wpuści jeszcze kilka goli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest 70. minuta, a Arsenal przegrywa z MU 5:1. Pogrom. Kanonierom pozostaje tylko modlić się, żeby rywale okazali litość i nie wpakowali jeszcze kilku bramek.

EDIT: Rotfl, 6:1. Szkoda, że Wisła nie trafiła na Arsenal w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester United 8 - 2 Arsenal.
Spodziewałbym się takiego wyniku po meczu Diabłów z jakimś beniaminkiem, a nie z faworytem do tytułu. Po 3 kolejkach Kanonierzy mają 1 punkt i stosunek bramek 2:10. To może być tragiczny sezon dla tej drużyny :/ Jeśli w tym okienku nie wzmocnią się jeszcze kimś na miejsce Fabregasa i Nasriego, to nie będą mieli większych szans na TOP 4 i CL.
Tak jak pisał Smooqu, mają bardzo słabą ławkę rezerwowych. Źle się zapowiada ten sezon dla kibiców Arsenalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno takiego pogromu nie widziałem. 8-2
Już teraz można powiedzieć, że w walce o tytuł będą liczyć się max 4 drużyny:
United, City, Chelsea i Liverpool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obstawiałem 7:0, bardzo się nie pomyliłem.
No, czekam na obrońców Wengera, chociaż jak na moje, to może zostać.
Swoją droga bardzo podoba mi się ostatnio gra Diabłów, Clev z Andersonem wprowadzaja bardzo dużo ruchu z przodu i po raz pierwszy od lat widzę tu grę z klepy - jaram się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że jeśli szybko nie zmienią swojej gry to może być gorzej niż z Liverpoolem w zeszłym sezonie. Obstawiam że skończą w dolnej połówce. A co do gry Czerwonych Diabłów to po prostu miód, Rooney pokazał klasę, Young mnie zachwycił po raz kolejny. Zobaczymy co będzie Z Man City i Chelsea bo Liverpool chyba troszkę od nich odstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 19:40, Dark_elves napisał:

Szczęsny zawinił jakoś wybitnie przy którymś z goli? Bo meczu nie widziałem, a na Youtube
nie
mogę nic znaleźć:)


Powiem ci że, była szansa przy drugim golu Ronneya z wolnego pod poprzeczką, ale bardzo MINIMALNA.
Przy trzecim Ronneya (chyba xD już mi się myli tyle tego było), podjął złą decyzję po prostu postawił na jedną karte. A tak to nie miał szans przy żadnym. A tak wogóle to mi się wydawało jakby nie miał obrońców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako kibic Chelsea zaczynam się lekko obawiać 5. kolejki, gdy pojedziemy na mecz z United. Na szczęście do tego jeszcze ponad 2 tygodnie, więc wiele się może zdarzyć.

Arsenal praktycznie nie ma środka pola. Dzisiaj grali Ramsey, Coquelin i Rosicky. Na takiego przeciwnika to za mało, widać jak się to skończyło. Wróci Wilshere, ale to i tak nie będzie nic dobrego. Sam tego zespołu nie pociągnie. Poza tym on ma 18 czy 19 lat. Jeszcze się dużo może nauczyć, tylko nie ma za bardzo od kogo O_o Nie podoba mi się to, bo jako kibicowi reprezentacji Anglii zależy mi na rozwoju talentów takich jak on. McEachran może podpatrywać Lamparda i Essiena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Arsenalu nie ma piłkarzy, którzy biorą ciężar na siebie. Tutaj młody się nic nie nauczy, masz rację. Ja jako kibic Liverpoolu też się obawiam o mecz z Man Utd. Jednak naprawdę obiektywnie Chelsea ma większe szanse.

Ale jeśli chodzi o reprezentacje to przy takich wolnych Ronneya można patrzeć na to pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne zwycięstwo Manchesteru United nad Arsenalem. Za czasów Henry''ego, Piresa, Vieiry taki wynik byłby nie do pomyślenia. Właśnie szkoda Szczęsnego. Wolałbym go widzieć w United w miejscu De Gei. ;] Rooney zaliczył hat-tricka, Young strzelił, dobra gra środka. Manchester jest w formie i oby szybko to się nie skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 20:36, SongoX napisał:

Świetne zwycięstwo Manchesteru United nad Arsenalem. Za czasów Henry''ego, Piresa, Vieiry
taki wynik byłby nie do pomyślenia. Właśnie szkoda Szczęsnego. Wolałbym go widzieć w
United w miejscu De Gei. ;] Rooney zaliczył hat-tricka, Young strzelił, dobra gra środka.
Manchester jest w formie i oby szybko to się nie skończyło.


To zwycięstwo było dużą zasługą beznadziejnej gry Arsenalu. Arsenal ze środka poprzedniego sezonu by tak nie skopał. Najciekawsze będą derby Manchesteru i wtedy się zobaczy czy Utd są tak fantastyczni jak to wygląda teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować