Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

To co robimy z typowaniem? Bo ranking uwzględnił już wynik, który został na boisku... mogę być nieobiektywny, bo dostałem za niego 3 punkty, ale wydaje mi się, że można chyba sobie zostawić stary wynik do punktacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 15:01, Vaxinar napisał:

To trochę niespotykane aby Niemcy w Niemców wątpili, ale skoro tak twierdzisz to nie będę się kłucił.


Eee dlaczego niespotykane? Prasa miała juz dość fatalnej formy reprezentacji Niemiec. Ten ostatni mecz z USA był podobno sprawdzianem zaufania do selekcjonera. Na szczęście mu się udało. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 16:14, HumanGhost napisał:

Eee dlaczego niespotykane? Prasa miała juz dość fatalnej formy reprezentacji Niemiec. Ten ostatni
mecz z USA był podobno sprawdzianem zaufania do selekcjonera. Na szczęście mu się udało. :-)

Tylko że jeden mecz tak naprawdę niczego nie zmienia .Nastroje w Niemczech są niewesołe i oby tak im pozostało zwłaszcza na mistrzostwach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 16:17, spider88 napisał:

Tylko że jeden mecz tak naprawdę niczego nie zmienia .Nastroje w Niemczech są niewesołe i oby tak im pozostało zwłaszcza na mistrzostwach .


No fakt - jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jeden mecz może zwiastować początek dobrej gry. Ja tam mam nadzieje, że Niemcy i my wyjdziemy z grupy. Oczywiście my na pierwszym miejscu. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 16:19, HumanGhost napisał:

No fakt - jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jeden mecz może zwiastować początek dobrej gry.
Ja tam mam nadzieje, że Niemcy i my wyjdziemy z grupy. Oczywiście my na pierwszym miejscu.
:-D

Wolę nie zapeszać , Małysz też jeden konkurs wygrał , jeśli chodzi o nas nie ma co się oglądać na Niemców tylko grać jak najlepiej to wyniki same przyjdą , mam cichą nadzieję chodźby na ćwierćfinał ale jak widzę co wyprawia Boruc to nadzieja powoli gaśnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 16:22, spider88 napisał:

/.../ mam cichą nadzieję chodźby na ćwierćfinał ale jak widzę co wyprawia Boruc to nadzieja powoli gaśnie .


Oj ,tu bym nie panikował. Lepsze i gorsze okresy kazdemu sie zdarzają. Polska ekipa ma ten komfort, że akurat bramkarzy mamy spory wybór. I to wcale nie najgorszych.
Bardziej martwiłbym się linią pomocy, bo tutaj to kulejemy na wszystkie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak pódzie Polskiej drużynie na mundialu.Ja mam nadzieje że wyjdzie z grupy i dojdzie do pół finałów.A wy jak obstawiacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 16:29, Kubas13 napisał:

Ciekawe jak pódzie Polskiej drużynie na mundialu.Ja mam nadzieje że wyjdzie z grupy i dojdzie
do pół finałów.A wy jak obstawiacie???


Do półfinału moim zdaniem nie ma szans, będę mile zaskoczony jeżeli wyjdą z grupy, 1/8 to już dużo, a 1/4 to bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 16:39, HumanGhost napisał:

Ale z tego człowieka to juz nie wiem czy śmiać się czy pałakać: http://sport.onet.pl/1284270,wiadomosci.html
Bardziej niezdarnego/pechowego piłkarza to ja w życiu nie widziałem. On chyba więcej życia
spędził mając kontuzje niż w dobrym zdrowiu. ;-)

Albo ma uczulenie na Polskich bramkarzy albo powinien zastanowić się nad zmianą zawodu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 16:14, HumanGhost napisał:

(...) Ten ostatni
mecz z USA był podobno sprawdzianem zaufania do selekcjonera. Na szczęście mu się udało. :-)


Czemu "na szczęście"? :)
Powinni go zwolnić, im większy burdel u nich tym lepiej dla nas :)
Sam osobiście mam sporo sentymentu do Klinsiego, ale interes narodowy Polski ponad wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 17:01, .Darnok napisał:

Czemu "na szczęście"? :)


Wiesz, wychodzę z przekoanania, że jednak gospodarze nie powini szybko odpadać z turnieju. Mam nadzieje, że wyjdą z grupy z drugiego miejsca. My oczywiście z pierwszego. :-)
Zresztą, juz postawiłem, ze wyjdą z grupy to nie zostaje mi nic innego jak sie cieszyć kiedy wygrywają. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 17:21, HumanGhost napisał:

> Czemu "na szczęście"? :)

Wiesz, wychodzę z przekoanania, że jednak gospodarze nie powini szybko odpadać z turnieju.
Mam nadzieje, że wyjdą z grupy z drugiego miejsca. My oczywiście z pierwszego. :-)
Zresztą, juz postawiłem, ze wyjdą z grupy to nie zostaje mi nic innego jak sie cieszyć kiedy
wygrywają. ;-)



Jeżeli już wyjdą z grupy to nie na pierwszym miejscu bo Niemcy i tak nas rozwalą nawet gdzybyśmy sobie palce łamali ze ściskania kciuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 22:23, Hand of Pain napisał:

Ja powiem tak, w piłce nożnej nie rzeczy pewnych. W tym sporcie nie można powiedzieć, że będzie
tak i tak. To dyscyplina niespodzianek.



Filozofów tu nie trzeba!Ale zgadzam sie z tym co napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować