Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2007 o 12:59, mikal15 napisał:

5 niezłych napastników? Uważasz Eto''o i Henry''ego za niezłych czy na poziomie Gudjohsena?
:)

I jeszcze ten francuz...nie pamiętam jak się nazywa ;p Eto i Henry są wybitni! Ale Gudjohsena jak ma forme to też trzyma poziom ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o Giuly''ego to on odchodzi. Prawdopodobnie odejdzie także Gudjohsen, który już kręcił nosem na rolę rezerwowego, a co dopiero będzie teraz. No, ale on może grać w pomocy także więc zobaczymy. Nie zapominajmy o Ezquerro, który będzie mógł chciał pomóc Bilbao w następnym sezonie. Zakładając jednak, że odejdzie Eidur, albo będzie grał w pomocy w ataku mamy następującą 6 na 3 pozycje: Henry, Eto''o, Ronaldinho, Messi, Dos Santos, Krkić, Ezquerro. 4 wielkie gwiazdy, 2 młodych piłkarzy, którzy nie mogli znaleźć lepszych nauczycieli oraz jeden bardzo doświadczony zawodnik godzący się z rolą rezerwowego. Pisałem już ile meczów Barca rozegra. Pisałem o wyjeździe Eto''o. O kontuzjach. Od przybytku głowa nie boli, spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 13:05, mikal15 napisał:

Jeśli chodzi Ci o Giuly''ego to on odchodzi. Prawdopodobnie odejdzie także Gudjohsen, który
już kręcił nosem na rolę rezerwowego, a co dopiero będzie teraz. No, ale on może grać w pomocy
także więc zobaczymy. Nie zapominajmy o Ezquerro, który będzie mógł chciał pomóc Bilbao w następnym
sezonie. Zakładając jednak, że odejdzie Eidur, albo będzie grał w pomocy w ataku mamy następującą
6 na 3 pozycje: Henry, Eto''o, Ronaldinho, Messi, Dos Santos, Krkić, Ezquerro. 4 wielkie gwiazdy,
2 młodych piłkarzy, którzy nie mogli znaleźć lepszych nauczycieli oraz jeden bardzo doświadczony
zawodnik godzący się z rolą rezerwowego. Pisałem już ile meczów Barca rozegra. Pisałem o wyjeździe
Eto''o. O kontuzjach. Od przybytku głowa nie boli, spokojnie :)

A niech tam Barca ma problemy! Galacticos wyjdzie to tylko na dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 13:14, mikal15 napisał:

Kaka nie jest napastnikiem, a już tym bardziej graczem Realu.

Ile razy mam wam powtarzać, że KAKA JEST ZAWODNIKIEM REALU MADRYT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 13:21, Piotr9999.... napisał:

> Kaka nie jest napastnikiem, a już tym bardziej graczem Realu.
Ile razy mam wam powtarzać, że KAKA JEST ZAWODNIKIEM REALU MADRYT!!!!

Przepraszam,ale czy ty jesteś prezesem Realu? Jeśli Kaka podpisał by umowę z realem to na wszystkich serwisach byłaby o tym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 13:24, mikal15 napisał:

Są to wiadomości jeszcze nie do końca oficjalnie potwierdzone...ale za kilka dni mi uwierzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak w kwestii przydatności Henry''ego, bardzo fajnie napisał mi o tym kolega:

"Wolę kłopot bogactwa niż zastanawiać się czy Saviola, Giuly czy Gudi (dwaj ostatni w wersji bez formy co sie niestety zdarza) przyjmą piłkę, lub trafią w bramkę."

To chyba najlepiej oddaje zasadność transferu Titiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 10:01, kolektor napisał:

> w którym gra połamaniec Ronaldinho. Jak ja nie znoszę Barcelony.

Ja nie rozumiem czemu wy go wyzywacie. Zazdrościcie mu że jest wielkim piłkarzem ? macie prawo
go nie lubić, ale czemu od razu wyzwiska ... I nie zaprzeczajcie, bo On już jest wielkim piłkarzem.
Że jest w słabej formie ? 21 goli w lidze to według was słaba forma ? Ja też nie lubię Realu
czy Milanu, ale mam przynajmniej do nich szacunek... Tyle ode mnie ...


Thierry Henry ma formę od prawie 5 lat i co ? I nic! A Ronaldinho miał przez miesiąc i zaraz złotą piłkę dostał. Gdzie tu jest sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 13:21, Piotr9999.... napisał:

Ile razy mam wam powtarzać, że KAKA JEST ZAWODNIKIEM REALU MADRYT!!!!


taa.... czemu to mówisz jeżeli są to tylko pogłoski? Ja słyszałem pogłoski że klose miałbyć w barcelonie. i co? i g...
nie mów czegoś, co jest nie pewne. Nie widze sensu dla którego Milan miałby sprzedać Kakę. Kaka jest świetnym zawodnikiem, można powiedzieć że dzieki niemu Milan wygrał tegoroczną LM. Więc na prawde nie widzę powodu, dla którego miałby opuszczać Milan.Rozumiem gdyby był przez dłuższy czas bez formy, ale teraz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 13:30, mikal15 napisał:

Jeszcze tak w kwestii przydatności Henry''ego, bardzo fajnie napisał mi o tym kolega:

"Wolę kłopot bogactwa niż zastanawiać się czy Saviola, Giuly czy Gudi (dwaj ostatni w wersji
bez formy co sie niestety zdarza) przyjmą piłkę, lub trafią w bramkę."

To chyba najlepiej oddaje zasadność transferu Titiego :)


To teraz czekamy na konflikty gwiazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz się nie doczekać. Tzn ja się spodziewam artykułów tylko jeśli np. Eto''o nie przepuści Henry''ego i wepcha się przed niego do autobusu, że jest konflikt i ktoryś odchodzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować