Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 19:18, Be-Yacz napisał:

W styczniu podpisali z 3 polakami na rok ;]. Ostatnio podpisali nowe, 3,5 letnie kontrakty.

Dobra to ja się już nie odzywam na ten temat. Coś mi się zdaje, że się trochę zaniedbałem jeśli chodzi o młodych Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 20:54, Be-Yacz napisał:

Simao Sambrosa w Atletico Madryt za 19(!) mln euro. Kolejny klub (po Livepoolu) odpada z walki
o Quaresme... ;]

Po co im on. Nie lepiej było kupić jakiegoś napastniak po tym jak odszedł Torres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:25, Rad7 napisał:

Po co im on. Nie lepiej było kupić jakiegoś napastniak po tym jak odszedł Torres?

Po tym jak odszedł Torres to już kupili napastnika, Diego Forlana. Osobiście Simao nigdy nie lubiłem... ;]. Cieszy to, że teoria spiskowa z Q7 wciąż ma szanse powodzenia ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:16, muniok napisał:

Po co dudek poszedł do Realu Madryt ????

Już na ten temat spierałem się z Be-Yacz''em (pozdrawiam:]) . Wg mnie dla kasy, a wg Be-Yacz''a, by być 1. Polakiem w Realu (choć dzisiaj w jakiś wiadomościach w TV usłyszałem, że grał tam ktoś z Polski już z 50 czy 100 lat temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:16, muniok napisał:

Po co dudek poszedł do Realu Madryt ????

Za kasą pewnie bo przecież tam nieżle placą to nie wiesz.Kazdy pilkarz marzy aby grać w Realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:25, Lukas813 napisał:

> Po co dudek poszedł do Realu Madryt ????
Za kasą pewnie bo przecież tam nieżle placą to nie wiesz.Kazdy pilkarz marzy aby grać w Realu.

Chyba, że kocha Blaugranę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:35, patryk-1992 napisał:


> .Kazdy pilkarz marzy aby grać w Realu.
> Bym sie klocil....

ps.w której lidze gra ten Mustang Ostaszewo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:37, Rad7 napisał:

>
> > .Kazdy pilkarz marzy aby grać w Realu.
> > Bym sie klocil....
>
> ps.w której lidze gra ten Mustang Ostaszewo?

oj mustang gra nisko chyba w B klasiexDAle ja tam gram w mlodziezowce wiec za kilka lat sie podniesiexD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 17:42, .Darnok napisał:

No ja przepraszam, ale to są chyba jakieś JAJA!

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,4329070.html

I niby co teraz? Oni zastąpią Ruch Chorzów, a nie Wisła Płock? A może zastąpią Zagłębie albo
Polonię, które pewnie licencji nie otrzymają? Może jeszcze w trakcie sezonu zaczną zmieniać
skład ekstraklasy...

Łooo..... zgadzam się, że są jaja! Ja nierozumiem! (przepraszam jak mi sie bluzg wymknie - Walgierz mam nadzieję, że darujesz ;)) Mają dowody, że była u nich korupcja! Duuużo korupcji! Chamy sie nie przyznały i nie chciały współpracować! A teraz co?! No to są jaja! Niedługo w trakcie sezonu sie okaże, że zamiast Ruchu będzie np. Lechia Gdańsk (to by mnie nie zdziwiło, bo Lechia była najlepsza z tych co nie awansowali). Ja rozumiem... Wisła Płock... ale ŁĘCZNA?! Po tym wszystkim? Ja sobie wyobrażam jak sei teraz kibice Płockiej czują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2007 o 22:47, mała16 napisał:

Łooo..... zgadzam się, że są jaja! Ja nierozumiem! (przepraszam jak mi sie bluzg wymknie -
Walgierz mam nadzieję, że darujesz ;)) Mają dowody, że była u nich korupcja! Duuużo korupcji!
Chamy sie nie przyznały i nie chciały współpracować! A teraz co?! No to są jaja! Niedługo w
trakcie sezonu sie okaże, że zamiast Ruchu będzie np. Lechia Gdańsk (to by mnie nie zdziwiło,
bo Lechia była najlepsza z tych co nie awansowali). Ja rozumiem... Wisła Płock... ale ŁĘCZNA?!
Po tym wszystkim? Ja sobie wyobrażam jak sei teraz kibice Płockiej czują...

a najlepsze jest to ze:
-Ruch stworzył druzyne z mysla o 1 lidze czyli ze teraz zawodnicy beda czuli sie oszukani jak nagle wyladuja w 2
-Wisła P. w tamtym sezonie nie potrafila sie utrzymac a teraz bedzie pewnie jeszcze gorzej bo przygotowywali sie na walke w 2 a nie w 1 lidze
-Górnik Ł. to samo..
.....to juz lepiej by zrobili jakby nikogo nie wpuscili zamiast ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grający zawodowo

Dnia 20.07.2007 o 23:00, patryk-1992 napisał:

a najlepsze jest to ze:
-Ruch stworzył druzyne z mysla o 1 lidze czyli ze teraz zawodnicy beda czuli sie oszukani jak
nagle wyladuja w 2
-Wisła P. w tamtym sezonie nie potrafila sie utrzymac a teraz bedzie pewnie jeszcze gorzej
bo przygotowywali sie na walke w 2 a nie w 1 lidze
-Górnik Ł. to samo..
.....to juz lepiej by zrobili jakby nikogo nie wpuscili zamiast ruchu

Wg Twojej logiki powinni wybrać 16 zespołów, które będą walczyły w 1. lidze, 20 w 2. itd.
A przede wszystkim nie powinno być spadków i awansów, bo zespół np. awansujący z 3. ligi jest za słaby na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 23:00, patryk-1992 napisał:

-Ruch stworzył druzyne z mysla o 1 lidze czyli ze teraz zawodnicy beda czuli sie oszukani jak
nagle wyladuja w 2

Podejrzewam, że część odejdzie. Faktem jest, że zespół budowano na 1 lige, ale cóż.. nie ma licencji nie ma pierwszej ligi.

Dnia 20.07.2007 o 23:00, patryk-1992 napisał:

-Wisła P. w tamtym sezonie nie potrafila sie utrzymac a teraz bedzie pewnie jeszcze gorzej
bo przygotowywali sie na walke w 2 a nie w 1 lidze

Ale przygotowywali się na walkę o powrót. Czyli skład powinni mieć mocny. A jak nie to Lechia.. przecież oni byli zaraz za Polonią Bytom... też mają ekipe.

Dnia 20.07.2007 o 23:00, patryk-1992 napisał:

-Górnik Ł. to samo..

Do składu Łęcznej nie mam nic, ale skoro mają kare i nie chcieli współpracować to za co mają grać w tej 1 lidze? Ponoć za korupcję się wywala!

Dnia 20.07.2007 o 23:00, patryk-1992 napisał:

.....to juz lepiej by zrobili jakby nikogo nie wpuscili zamiast ruchu

Ja myślę, że Wisła Płock, albo Lechia niech wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2007 o 23:13, mała16 napisał:

> -Wisła P. w tamtym sezonie nie potrafila sie utrzymac a teraz bedzie pewnie jeszcze gorzej

> bo przygotowywali sie na walke w 2 a nie w 1 lidze
Ale przygotowywali się na walkę o powrót. Czyli skład powinni mieć mocny.

no ale przygotowywali sklad na 2 lige czyli ze w 1 by sie raczej nie utrzymali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No żarty sobie robią i chyba trochę brakuje takiego gościa jakim był Lipiec. Bo szczerze mówiąc Lipiec trochę ich utemperował. A teraz co? Będą sobie wybierali kto zagra w 1 lidze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 23:23, patryk-1992 napisał:

no ale przygotowywali sklad na 2 lige czyli ze w 1 by sie raczej nie utrzymali...

A skąd wiesz? Nieco mnie dziwi takie myślenie. Skoro Ruch nie spełnia wymagań to nie może w 1 lidze grać. To kto? Ktoś grać musi a Płocka jest najbliżej. A poza tym... 1 i 2 liga są wyrównane i np. nie dziwią już porażki pierwszoligowców z drużynami z 2 ligi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2007 o 23:31, mała16 napisał:

1 lidze grać. To kto? Ktoś grać musi a Płocka jest najbliżej. A poza tym... 1 i 2 liga są wyrównane
i np. nie dziwią już porażki pierwszoligowców z drużynami z 2 ligi..

Jezeli sa wyrownane to czemu kluby 2 ligowe pio awansie zawsze mowia to samo "aby sie utrzymac potrzebujemy wzmocnien"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować