Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki sprzedaży Battlefield 3 w Polsce - Call of Duty: Black Ops pokonane

37 postów w tym temacie

Kompletnie nie rozumiem co ludzie widzę w tym Battlefield. Chyba będzie trzeba kiedyś spróbować zagrać i spróbować ogarnąć rozumem cały ten szał. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 19:04, MowcaUmarlych napisał:

> Ponieważ gram.pl już zdecydowało po czyjej stanie stronie w tym roku (...)
Nie powinno stać po żadnej ale do tego trzeba mieć jaja.

Osobiście myślę, że gram.pl ma gdzieś po czyjej stronie stanie. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o... wiadomo co. To, że EA ma lepszy marketing w Polsce niż Acti to nie wina gramu.
A co do sprzedaży to CoD może i pobije BF-a, ale tylko dzięki konsolowcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 17:43, vegost napisał:

Ponieważ gram.pl już zdecydowało po czyjej stanie stronie w tym roku i zmiana na inną
grę była by niesmaczna dla EA Polska.


I teraz zobacz w jakim świetle w kwestii rzetelności stawia to gram.pl.
===

Tygodniowe wyniki sprzedaży gram.pl podaje z jakiejś Wielkiej Brytanii, bo "wyników sprzedaży w Polsce trudno zdobyć".

A tu widzimy dokładne wyniki sprzedaży. Z Polski.

Skoro wychodzi na to, że potraficie wyszukać dokładne wyniki z naszego kraju, czas olać wyspy i zająć się rodzimym rynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze w tym wszystkim jest to że bf3 to odgrzewany kotlet tylko na nowym silniku xD ale ludzie są tak podekscytowani że tego niewidzą i trochę mi ich żal ale polew jest duży :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 20:40, Varsil napisał:

najlepsze w tym wszystkim jest to że bf3 to odgrzewany kotlet tylko na nowym silniku
xD ale ludzie są tak podekscytowani że tego niewidzą i trochę mi ich żal ale polew jest
duży :DD


Zdefiniuj odgrzewany kotlet i rozwiń myśl, bo albo za dużo się naczytałeś wypowiedzi Henrara, albo masz jakiś poważny wewnętrzny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo, EA im pokazao jak robić osom gry.

Litości...

A, mam nadzieję, że tak tydzień po premierze MW3 porównacie wyniki sprzedaży obu tych gier. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 20:40, Varsil napisał:

najlepsze w tym wszystkim jest to że bf3 to odgrzewany kotlet tylko na nowym silniku xD


Za to CoD z każdą odsłoną niesie tyle innowacji, że ciężko byłoby mi je zliczyć... A o tym, że CoD jest odgrzewanym kotletem na starym silniku już nie raczysz wspomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 21:34, Gumisiek2 napisał:

Za to CoD z każdą odsłoną niesie tyle innowacji, że ciężko byłoby mi je zliczyć... A
o tym, że CoD jest odgrzewanym kotletem na starym silniku już nie raczysz wspomnieć?

Po co? Przecież Varsil nie powiedział, że CoD jest lepszy od BF-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobry wynik jak na grę nie pochodzącą z rodzimego rynku. Widać, że jednak cały ten szum i medialna nagonka wokół gry dała efekty... i ta telewizyjna reklama lecąca na każdym kanale. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 19:49, Cygi napisał:

A tu widzimy dokładne wyniki sprzedaży. Z Polski.
Skoro wychodzi na to, że potraficie wyszukać dokładne wyniki z naszego kraju, czas olać
wyspy i zająć się rodzimym rynkiem.


Dane pochodzą z informacji prasowej, a ta publikowana jest okolicznościowo - w tym wypadku z okazji sukcesów sprzedaży BF3. Reszta dystrybutorów i wydawców w Polsce swoich danych nie będzie publikować, a to wyklucza stworzenie wiarygodnego rankingu. I tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 02:25, Wojman napisał:

Poproszę o przedstawienie dowodów.

Liczba publikacji na temat gry w ostatnim miesiącu:
Battlefield 3 - 41
MW3 - 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 02:25, Wojman napisał:

Poproszę o przedstawienie dowodów.

Wojman serio jest limit tego jak bardzo można być ślepym na to co się dzieje. Rozumiem jeszcze żeby ktoś Ci za moderkę tutaj coś odpalał ale robisz z tego co mi wiadomo za friko więc może chociaż niech modki mają choć trochę obiektywizmu. Chyba że poszła wewnętrzna instrukcja również dla was, co by mnie specjalnie nie dziwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 09:43, L33T napisał:

Wojman serio jest limit tego jak bardzo można być ślepym na to co się dzieje. Rozumiem
jeszcze żeby ktoś Ci za moderkę tutaj coś odpalał ale robisz z tego co mi wiadomo za
friko więc może chociaż niech modki mają choć trochę obiektywizmu.


Jak rozumiem obiektywna ocena sprawy byłaby taka, gdyby któryś przyznał, że gram.pl się sprzedało, a wogóle to tacy wielcy złodzieje, a Moderatorom to działki ta wstrętna Ekipa i Redakcja nie odpala. CoD i BF 3 jakby nie patrzeć są to gorące premiery i mają swoich fanów i antyfanów. I jedni i drudzy zarzucają, że ci z przeciwnego obozu są lepiej traktowani zamiast po prostu skupić się na grze.

Dnia 08.11.2011 o 09:43, L33T napisał:

Chyba że poszła wewnętrzna
instrukcja również dla was, co by mnie specjalnie nie dziwiło.


Nie mamy żadnych wewnętrznych instrukcji. A gdyby ktoś nam mówił, że mamy promować jedną grę, niszcząc przy okazji inną to gwarantuje, że cała ekipa by jednego dnia odeszła. Nikt nigdy nam nie mówił, ani nie wydawał instrukcji, że to to i to mamy chwalić, a te, te i taką grę ganić. Otwarcue mówię: dla mnie ani BF 3 ani CoDa mogłoby wogóle nie być. Nie lubię FPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować