Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 61, w którym Święci i Asasyni marzną w śniegach północy

41 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2011 o 02:15, Redjevel napisał:

Przychodzę z przyszłości
Sobota? Jest.
Pr0gram?.........

A tak na serio... pewnie zawał pracy mają jak na zwykłe mleko nawet nie mogą się spotkać.
Słyszałem też że któryś z panów zachorował na chorobę zwaną "skyrim" i to troszeczkę
potrwa...
Współczujemy.

Spokojnie, leczę się z niej za pomocą tabletek "Anno 2070". Myszy za to nie daje się zorganizować, a to ewent w MS, a to nowy sprzęt Razera... już dwa razy nie doszło do skutku spotkanie, a byłoby fajnie, Trashka by o Erebosie pogadała...
EDIT: Nagrywać tylko z Trashką? Bo dziś czas mam mocno ograniczony, sesję od 18:00 prowadzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2011 o 02:44, Lucas_the_Great napisał:

Spokojnie, leczę się z niej za pomocą tabletek "Anno 2070". Myszy za to nie daje się
zorganizować, a to ewent w MS, a to nowy sprzęt Razera... już dwa razy nie doszło do
skutku spotkanie, a byłoby fajnie, Trashka by o Erebosie pogadała...



Nowy sprzęt od Razera... słyszałem że myszki Steelseries World of Warcraft Legendary Mouse
wysyłają masowo do "znanych" osobistości.

Dnia 25.11.2011 o 02:44, Lucas_the_Great napisał:

EDIT: Nagrywać tylko z Trashką? Bo dziś czas mam mocno ograniczony, sesję od 18:00 prowadzę...


Jeżeli to ma być jakiś krótki program,jak za czasów pierwszych odcinków to niee, przydałby się jakiś 80minutowy
Chociaż nie mam nic do Trashki ale chodzi o to jak tam z czasem wyciągniesz.
No i może coś tam o pecetowym Batmanie wspomnicie, przy okazji kiedyś tam w jednym pr0gramie
mówiłeś że pograsz sobie jeszcze w Arme 2 Free albo zainstalujesz sobie pełniaka, spojrzenie po latach by się przydało bo gra naprawdę przednia durzo ludzi, unikalne servery z własnymi skryptami, Np. Roleplay czyli policja i civile lepiej się w to gra niż w np.All points bulletin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko Trashce, lubię pr0gramy z nią, możesz nagrywać :)
Chociaż - nie ma w sumie pr0gramu, którego bym nie lubił.

EDIT: I już nie będzie mogło być "Nie macie pojęcia kiedy to nagrywamy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 13:05, BigLebowski napisał:

Jasne :-).

Jednak ustaliliśmy, że poczekamy jeszcze chwilę na Myszę, bo ma o czym opowiadać łobuz, sporo się działo :) Jak nic nie stanie na przeszkodzie, spóźniony odcinek poleci w sobotę, następny postaramy się w terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 25.11.2011 o 13:27, Lucas_the_Great napisał:

Jednak ustaliliśmy, że poczekamy jeszcze chwilę na Myszę, bo ma o czym opowiadać łobuz,
sporo się działo :) Jak nic nie stanie na przeszkodzie, spóźniony odcinek poleci w sobotę,
następny postaramy się w terminie :)


Tiaa... W terminie? To pojęcie nie jest precyzyjne. Chyba każdy dzień tygodnia był już kiedyś ''terminem'' ;)
Co do obsady. Ja tam ortodoksem nigdy nie byłem. Każdy pr0gram był udany (niezależnie od składu antenowego). Znaczy gości zapraszać! Choćby padre Natanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 13:27, Lucas_the_Great napisał:

Jak nic nie stanie na przeszkodzie, spóźniony odcinek poleci w sobotę, następny postaramy się w terminie :)

Widać, że coś jednak stanęło na przeszkodzie ;)
Kiedy będzie nowy pr0gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2011 o 01:14, Harrolfo napisał:

Widać, że coś jednak stanęło na przeszkodzie ;)



Pewnie zapomnieli włączyć "rejestratora dźwięku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam. Długi czas miałem kłopoty natury technicznej zarówno z laptopem jak i z iPodem więc teraz nadrabiam zaległości. Jestem jakieś 5 odcinków w plecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 10:56, IMPARTIAL92 napisał:

Jesli pr0gramu nie ma juz od 2 tygodni, to wiedzcie ze cos sie dzieje.

Raczej jak w filmie polskim. "Nuda... nic się nie dzieje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas - fajne, ze tworzycie program :) Musze Wam powiedzieć, że jesteście cześcią mojej nudnej pracy. Wszyscy w biurze sluchają radia a ja...pr0gramu (w przerwach miedzy audiobookami:)) i czas mi naprawde leci szybko i przyjemnie! Róbcie tak dalej :P

edit: ło matko, odkopałem stary temat! :P Przepraszam za to, ale tak mi sie akurat trafilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować