Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Afterfall: InSanity - pierwsze 15 minut z wersji demo

27 postów w tym temacie

voice acting - masakra ! Bardzo, bardzo słabo. Wrzuty gwardzistów - superowe, treściowo ciężko się przyczepić i aż dziw bierze, że kolesie są tak błyskotliwi :)
Graficznie słabo ale widać, że to niedomagania silnika, animacja - stany średnie, rwą ale widziałem gorsze w zasobniejszych produkcjach.
I dokładnie - Welcome to Dead Space ! Chociaż czytanie polskich imion i nazwisk sprawia przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, dubbing w tej grze to jest masakra. I te polskie imiona. To ma być klimat? Polskie imiona pasują do RPG co najwyżej, nie do tego czegoś. Ogólnie ta gra to jakiś śmiech na sali, do tego twórcy chcący wcisnąć 10 milionów sztuk tego badziewia, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Od początku mówiłem, że niestety ale aktorów angielskich wzięli po prostu beznadziejnych. Dialogi nie są napisane źle ale zagrane są niestety tragicznie. Dla nas jedyną pociechą może być to, że Żebrowski zagra to trochę lepiej ale reszta świata dostanie po prostu trochę kaszanki.
Reżyseria też nie powala. Te cut sceny jakieś takie ślamazarne trochę i nie przykuwają do ekranu.
Graficznie za to nie jest źle choć mam wrażenie, że trochę za ciemno i niewiele widać.
Całokształt nie jest może najgorszy ale więcej będę wiedział jak ściągnę sobie dziś demko. Wtedy zastanowię się czy zakupić ten tytuł.

W Polsce może nawet trochę Nicolas zarobi, ale na świecie.. Obawiam się, że będzie klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra może być naprawdę niezła. Te dwa epizody w demie są wycięte z całości więc nic dziwnego że dla niektórych scenariusz jest słaby. Gdy drugi raz włączyłem gre wczoraj w nocy na słuchawkach efekt był całkiem całkiem. Różnorodność broni, ciekawy system walki, kilka świeżych pomysłów - nie skreślałbym finalnej wersji. Zobaczymy jak pojawią się pierwsze recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 07:50, Ifym napisał:

Haha, dubbing w tej grze to jest masakra. I te polskie imiona. To ma być klimat? Polskie
imiona pasują do RPG co najwyżej, nie do tego czegoś.

A jakie mają być imiona jeśli gra dzieje się w Polsce?

Ogólnie to na razie gra sprawia wrażenie robionej trochę bez pomysłu. Brakuje jakiegoś sensownego wprowadzenia do gry, 2-3 zdania na ekranie to trochę mało. Główny bohater mało przekonujący, niby psychiatra, ale jak natrafia na zamknięte drzwi to bez wysiłku je hakuje, bez problemu potrafi się posługiwać każdą znalezioną bronią palną itp. Jeśli pełna wersja nie zostanie spięta jakąś błyskotliwą fabułą (a nie widać tego niestety w demie) to nie daję większych szans A:i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 22:08, kaczek93 napisał:

> Gra prezentuje się całkiem nieźle, czekam na pierwsze recenzje.
Jedna już była. 2.8/10 bodajże.

Podobno na podstawie dema, czyli warta tyle samo co ta druga koło 8/10 chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w demo stwierdziłem jednoznacznie "przynajmniej potencjał był".
Nie pamiętam sytuacji w której twórcy słabą grę promowali by aż tak zacięcie i z taką częstotliowścią wypuszczali kolejne filmiki z niej a nawet posunęli się do tego aby wydać EK.
Gra jest po prostu nudna. Nudne zadania, sztywne animacje - podczas oglądania pierwszej cut scenki miałem wrażenie że wszystkie postacie wiercą się jakby miały owsiki albo jakby twórcy koniecznie chcieli aby wykonywali jakiekolwiek, (co tam że przypominające atak padaczki) ruchy.
Z drugiej strony nie najgorsze projekty lokacji, zjadliwa grafika no i druga część demka (miasto) pokazuje że to mogło być coś fajnego. A poza tym, co to za przeciwnik na końcu dema? Świat po ataku nuklearnym a tu cut scenka z przeciwnikiem, który składa się z rozrzuconego tu i ówdzie złomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2011 o 10:07, kaczek93 napisał:

Nie pamiętam sytuacji w której twórcy słabą grę promowali by aż tak zacięcie i z taką
częstotliowścią wypuszczali kolejne filmiki z niej a nawet posunęli się do tego aby wydać
EK.

DAII, AC, SC po CT, FC2, PoP:FS... jest z czego wybierać, to takie przykłady z brzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 20.11.2011 o 10:31, dark_master napisał:

DAII, AC, SC po CT, FC2, PoP:FS... jest z czego wybierać, to takie przykłady z brzegu

Bez przesady, wymienione przez ciebie gry nie są wielkimi crapami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować