Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

1600 zbanowanych graczy - kolejny rekord Call of Duty: Modern Warfare 3?

35 postów w tym temacie

I bardzo dobrze. Ja co prawda gram w BF3, ale myślę, że powinno się tak traktować oszustów w każdej grze po sieci. Mam nadzieję, że to permanentne bany, a nie tymczasowe bo tacy "gracze" nie zasługują nawet na drugą szansę. Zachciało Ci się psuć zabawę innym? No to wypad. Poszukaj gry gdzie takie zachowanie jest akceptowane. Pamiętam cheaterów na Nuke Town w Black Opsie. Szalał taki jeden nieśmiertelny i zbierał fragi średnio co parę sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gllitche wrzuca się do jednego wora z cheatami? To dwie różne rzeczy, kary za korzystanie z glitchów są co najmniej niestosowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 12:47, Feallan napisał:

To dwie różne rzeczy, kary za korzystanie z glitchów są co najmniej niestosowne...

W grze multiplayerowej, gdzie liczy się zasada fair-play (w dodatku na serwerach rankingowych), itd. te kary są akurat odpowiednie. Gdyby banowali za glitche w singlu lub serwerach nierankingowych, to wtedy co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 12:47, Feallan napisał:

Dlaczego gllitche wrzuca się do jednego wora z cheatami?

Boi też pozwalają na wykorzystanie nieuczciwej przewagi.
Np. glitch z bety BF3, że można było wpaść pod mapę i następnie być nietykalnym, aby zabijać każdego jak leci.
O włażeniu na miejsca niedostępne normalnie i ściąganie każdego bez problemu nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli od bety nie usunęli tego miejsca gdzie można wpaść poza mapę? Już nie myślę nawet o tym, że fizyka gry mogłaby dostać szału po jakimś dziwnym wybuchu na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wykorzystywanie glichy bany jak najbardziej bo to prawie to samo co cheat, ale same glitche powinny być szybko usuwane przez samo IW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 12:47, Feallan napisał:

Dlaczego gllitche wrzuca się do jednego wora z cheatami? To dwie różne rzeczy, kary za
korzystanie z glitchów są co najmniej niestosowne...

Bo glitche są od tego, aby je zgłaszać, a nie żeby sobie dzięki nim nabijać wynik. I co najmniej niestosowne to jest właśnie korzystanie z nich, a nie karanie za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 12:52, Lisun napisał:

Boi też pozwalają na wykorzystanie nieuczciwej przewagi.


Producent sam to umożliwił, wypuszczając zabugowany produkt. Glitche się łata, a nie daje bany tysiącom ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zbanowanie Infinity Ward za ograniczenie wyszukiwania gier do polskich graczy. To jest zwykle oszustwo! Co mi z tego, ze gre kupilo 12 milionow ludzi, jak w kolko gram z tymi samymi ~30 graczami? Mam wszytkie czesci CoD i do tej pory kazdy mecz to byly inne wyzwania. Nowi gracze=nowe taktyki, kazda gra inna od poprezdniej. A teraz? Teraz to jest Cal od D..py.

A juz czystym zlodziejstwem jest w takiej sytuacji wymuszanie oplaty za Elite w pelnej "swiatowej" wysokosci. Ciekawe, z iloma graczami mnie polaczy po wypuszczeniu pierwszej dodatkowej mapy. Oby znalazlo sie choc 7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako gracz jak mogę odróżnić skopany element mapy (glitch) od zaplanowanego legalnego dopuszczalnego elementu mapy po którym mogę się poruszać i za który mnie nie zbanują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 13:12, Mercuror napisał:

Bo glitche są od tego, aby je zgłaszać, a nie żeby sobie dzięki nim nabijać wynik. I
co najmniej niestosowne to jest właśnie korzystanie z nich, a nie karanie za to.


Oni nie mają czasu na poprawianie glitchów, bo robią następną część serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech powiedzą "NIE" oszustom w MW2. Nie ma serwera bez cheatera.
Tam na porządku dziennym są boty. I inne różne nadzwyczaj dziwne zachowania graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować