Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zbiorowy pozew przeciwko Electronic Arts za brak obiecanego Battlefield 1943 w Battlefield 3 na PlayStation 3

27 postów w tym temacie

Za dużo kasy to i w dupach się przewraca...
A ja jestem ciekaw, kiedy w końcu osądzą R.Bowlinga w IW za kłamstwa wobec społeczności.
Też podobna sprawa - mówił, że na 100% będą dedyki w MW3, po czym powiedizał "Nie, nie będzie ich (w sensie będą, ale nierankingowe)."
IMO to jawne okłamywanie klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że grę kupiłem na PC''ta to czułbym się niefajnie gdyby mnie tak oszukano. Na swoim przykładzie wiem co mnie przyciągnęło do pre-ordera - Powrót do Karkand. Tak naprawdę Battlefield''a 3 kupiłbym dopiero po świętach gdyby nie mapy dodawane do zamówień przedpremierowych. Nieetycznym, wręcz jest informowanie kupującego o niepełnym towarze w dniu premiery lub po niej. Bardzo dobrze, że pozew poszedł. Oby Elektronicy się potknęli ten kolejny raz i zauważyli, że klient ZAWSZE powinien być na pierwszym miejscu. Szkoda, że niestety, tak prawdopodobnie nigdy już nie będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że zgadzam się, że skłamali, ale..
Za kłamców to ich nie uważam bo na pudełku nie napisali "Battlefield 1943 w środku". Każdy sprawdzając zawartość pudełka wiedział, że takiej gry w środku nie znajdzie a to że nie ogłosili tego w mediach to manipulacja i powinni zostać ukarani.. Ale to nie ich wina że klient kupuje produkt "na pamięć" nie sprawdzając co kupuje..

Pokrzywdzeni mogą być Ci co zamówili grę przed premierą sugerując się dodatkową grą a jej nie dostali i to ewentualnie oni powinni rzeczoną brakującą grę dostać.

To że ludzie z EA są manipulantami i próbują wyłudzić kasę to jedno, ale co niektórzy próbują zmanipulować i wyłudzić grę od nich i niczym się w tym momencie nie różnią..

P.S. Zaraz zostanę zlinczowany.. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie "zniżkę w sklepiku wiedźmińskim" jako pierwotną rekompensatę za dwuetapową wysyłkę EK Wiedźmina?

EA, okażcie honor, bon rabatowy na 100zł(25E/$) dla każdego!

Nie, zaraz - gigant przecież nie musi interesować się public relations ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym jest mowa- o zamówionych przedpremierowo egzemplarzach, kto kupił po premierze z myslą o dodatkach ten może się najwyżej kolegom wyżalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować