Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: GoldenEye 007: Reloaded - recenzja

13 postów w tym temacie

Rafał Dziduch

Goldeneye 007: Reloaded to produkcja, która pierwotnie (jako Goldeneye 007) powstała na N64. Potem przyszła pora na Wii i DS-a, by teraz (oczywiście ze zmianami) trafić finalnie na PS3 i X360. Zasadnicze pytanie brzmi zatem – czy było warto czekać?

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: GoldenEye 007: Reloaded - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bronie tej gry ale dałbym głowę że nie tak dawno inny liniowy fps ze słabym AI i przeciętną grafiką dostał wysoką ocenę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TobiAlex wiesz, nie zawsze port z innej platformy jest tak udany jak pierwowzór. Powiedziałbym raczej, że ta wersja na "starsze" konsole to skok na kasę, nic ponadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 17:43, cHICEK napisał:

Nie bronie tej gry ale dałbym głowę że nie tak dawno inny liniowy fps ze słabym AI i
przeciętną grafiką dostał wysoką ocenę ;p


Czekaj czekaj też coś mi świta... Jakiś "Modern Łarfer" czy coś w tym stylu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOND SIE NIE SKRADA! Dla mnie w tej grze powinno byc duzo strzelania, humoru i hepiend :) Napewno wyprobuje jak troche stanieje, ostatnio juz za duzo pieniazkow poszlo na gry, a kobieta domaga sie butów na zime :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 17:43, cHICEK napisał:

Nie bronie tej gry ale dałbym głowę że nie tak dawno inny liniowy fps ze słabym AI i
przeciętną grafiką dostał wysoką ocenę ;p

Piszesz o BF3 i MW3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 18:32, Almarcino napisał:

BOND SIE NIE SKRADA!

Woot? Jeden z utworów do "Golden eye" ma nawet tytuł "Sneaking into the manticore". Bond się skrada, ile może, tylko jak zwykle coś mu zawsze nie wychodzi i musi uciekać/gonić, strzelać, niszczyć, palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tpp, które mi się tak podobało [no dobra nie było idealne - ale było w miarę przyjemne].
Zdecydowanie wolę gry bonda z widoku trzeciej osoby, a w ostatnim misje nie wydawały mi się aż tak bardzo nudne jak w quantum of solace no i były nie aż takie złe pościgi - a tu? Jakoś mnie nie zachęca ta gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować