Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror`s Edge 2 na Frostbite 2.0 - potwierdzenie na stronie silnika

50 postów w tym temacie

Mirror''s Edge 2 też wyjdzie na przestarzałe konsole i dostanie port z konsoli.
Lubie dobry marketing, marketing związany z DX10 nie był dobry i teraz są jego konsekwencje.
Używam W7 od praktycznie pierwszej bety co nie zmienia jednak faktu, że drażni mnie bełkot "możliwe tylko na naszej konsoli, tylko na naszym nowym systemie blablabla" skoro tak NIE JEST i wszyscy o tym wiedzą, WSZYSCY :)

99% silników śmiga na dx9, FB2.0 też smiga (alpha) ale twórcy wciskają nam kit, że trzeba dx10 a sama gra nie oferuje nic na miarę tego dx-a ;)
Co więcej, gdyby nie marketing EA to nikt by nie zauważył, że o to jakaś super hiper wersja nowego silnika, ot, poprawione oświetlenie. Nawet destrukcja nie wygląda jakoś obłędnie ponad to co było widoczne we FB1.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 11:09, Koski napisał:

To zainstaluj sobie Pre-Betę Windowsa 8. Ten system jest tak szybki że wciąż się za głowę
łapię jak to możliwe :P


Tego nie testowalem, ale jak jest szybki to super - zainteresuje sie.
IMO Tym lepiej poczekac na Win 8 jak ładować sie na 7. Ktory jednak nie zawsze okazuje sie lepszy od xp.
Więc poki ten stary 10letni system jest dalej sprawny i daje rade, na nim zostaje.

Co do samego offtopu... to też nie wiem kto tu w ogole mowi o placzu xd
Chyba od mojej odpowiedzi zaczeła sie ta gadka, to musze stwierdzic, że jednak win 7 w mojej ocenie ma za mało
zalet w stosunku do XP, aby tak o sobie go porzucić - bo jest stary i jakieś średnio interesujace tytuły, raczej
tego nie zmienią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej palnąć głupotę typu optymalizacja wyśmienita a graficznie zero różnicy i wymagania większe niż w poprzedniej części no niestety fanboye zawsze się znajdą.

Podobnie z serią Anno niby nowy silnik w Anno 2070 ale głównie stylistyka zmienia to i owo optymalizacja w demie no to różnie bywa np. na moim lapie dość starym(2 lata) w 1366x768 high detale AAx0 gra dobrze działa natomiast typowi na stacjonarnym core i5 z gtx 560 koślawo działa na low detalach w 1280x720.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mówicie głupot że Frostbite 2.0 nie jest przełomowym silnikiem bo jednak kilka niespotykanych możliwości wprowadza. Między innymi Raytracing, którego nie ma w żadnym innym silniku a kolosalnie potrafi poprawić grafikę.
I nie dziwię się że chcą zrobić Mirrors Edge 2 na tym silniku ponieważ prawdopodobnie dążą do tego żeby jak najbardziej oddać realistykę otoczenia.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a co do samego Mirror''s Edge 2. Mam nadzieję, że tym razem fabuła będzie lepsza (i nie obcięta). Głupie story to była jedna z poważniejszych wad jedynki. Choć z drugiej strony jeśli gra będzie wymagać Origin, to i tak jej nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 13:04, Mati-PL1993 napisał:

Między innymi Raytracing, którego nie ma w żadnym
innym silniku a kolosalnie potrafi poprawić grafikę.


Nie pitol. Wiesz ile mocy potrzeba na to? To juz wiesz, czemu go nie było. Mógłbyć lata temu.
Tylko sprzet nie wydał, a nawet dalej nie wydala. lul
Przełom? Żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 13:04, Mati-PL1993 napisał:

Między innymi Raytracing, którego nie ma w żadnym innym silniku a kolosalnie potrafi poprawić grafikę.


Od kiedy to niby Frostbite ma ray-tracing? Gdzie żeś takie bzdury wyczytał...

Dnia 28.11.2011 o 13:04, Mati-PL1993 napisał:

I nie dziwię się że chcą zrobić Mirrors Edge 2 na tym silniku ponieważ prawdopodobnie
dążą do tego żeby jak najbardziej oddać realistykę otoczenia.

Lolz, z takim art-designem, jaki miała część pierwsza, to wystarczy zwykły Unreal Engine 3. Wyjdzie taniej a i więcej osób pogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2011 o 15:38, Henrar napisał:

Od kiedy to niby Frostbite ma ray-tracing? Gdzie żeś takie bzdury wyczytał...


Faktycznie, przepraszam, myślę o jednym piszę drugie. Miałem na myśli Radiosity, choć widzę, że Epic Games też już kombinuje z Radiosity.

Dnia 28.11.2011 o 15:38, Henrar napisał:

Lolz, z takim art-designem, jaki miała część pierwsza, to wystarczy zwykły Unreal Engine
3. Wyjdzie taniej a i więcej osób pogra.


To czy wyjdzie taniej to nie wiem, ponieważ Frostbite 2 jest własnością DICE a chyba oni robią Mirror''s Edge 2 (chyba że coś się zmieniło).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 21:18, Zgreed66 napisał:

> I to NIE był sarkazm.
Super, kolejny nic nie warty tytuł ktory nie bedzie chodzil na XP!
To tez nie byl sarkazm.

Weź sobie fajka zapal, albo się kimnij na godzinę. Akurat ME jest zaje tytułem więc nie możesz tak mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 17:51, Vadero napisał:

Weź sobie fajka zapal, albo się kimnij na godzinę. Akurat ME jest zaje tytułem więc nie
możesz tak mówić.


Gra o bieganiu nie musi jarać każdego. Wiec moge tak napisac.
Szczegolnie jak pierwsza czesc, nie zdobyła ogromnej popularnosci, choc fakt grono fanow ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować