Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total War: Shogun 2 - Zmierzch Samurajów nadejdzie za cztery miesiące

27 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Tytuł najnowszego, samodzielnego rozszerzenia do gry Total War: Shogun 2 mówi chyba wszystko. Witamy w XIX wieku, gdy honor samuraja to relikt feudalnej przeszłości... Relikt niewygodny dla władzy jak katana między żebrami.

Przeczytaj cały tekst "Total War: Shogun 2 - Zmierzch Samurajów nadejdzie za cztery miesiące" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wybuchnę że szczęścia! O Boziu nie dość że Total War to i XIX wiek i do tego zapakowane w pudełko jako samodzielny dodatek aaaaaaaaaaaaaaaaaaa... wznoszę okrzyki zachwycenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omnomnomnom, zapowiada się soczyście, nie kupiłem Shoguna 2 po premierze bo miałem przesyt serią po nieudanym Empire i nawet niezłym Napoleonie.... a ostatnio czekałem na promocję lub właśnie dodatek. No i będzie :P szkoda że dopiero marzec :( Liczę że będzie zestaw podstawka + dodatek za ok. 140 zł jak by dobrze poszło ;) No chyba, że na Święta pojawi się jakaś kusząca cena podstawki to zakupię, na razie jednak grasuję po Arkham City ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Liczę że będzie zestaw

Dnia 28.11.2011 o 18:21, wojteq-pol napisał:

podstawka + dodatek za ok. 140 zł jak by dobrze poszło ;)

To samodzielny dodatek, więc nie widzę powodu łączenia z podstawką przez dystrybutora wcześniej, niż przy okazji wznowień typu Platynowa Kolekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 18:25, Lucas_the_Great napisał:

To samodzielny dodatek, więc nie widzę powodu łączenia z podstawką przez dystrybutora
wcześniej, niż przy okazji wznowień typu Platynowa Kolekcja.

Oczywiście głowy nie dam, ale wydawało mi się, że przy okazji premier dodatków w Total War dość szybko dystrybutor wypuszczał równolegle zestaw podstawka+dodatek, ceny były różne (nie pamiętam już jakie), ale oscylowały wokół ceny za dodatek + trochę pomniejszonej ceny podstawki (np. Rome + Alexander pamiętam lub Empire razem z Napoleonem). Możliwe, że mogło mi się z resztą pomylić, ale samego Rome w zestawie z dodatkiem, tuż po wyjściu dodatku jestem na 99% pewien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 18:21, wojteq-pol napisał:

omnomnomnom, zapowiada się soczyście, nie kupiłem Shoguna 2 po premierze bo miałem przesyt
serią po nieudanym Empire i nawet niezłym Napoleonie.... a ostatnio czekałem na promocję
lub właśnie dodatek. No i będzie :P szkoda że dopiero marzec :( Liczę że będzie zestaw
podstawka + dodatek za ok. 140 zł jak by dobrze poszło ;) No chyba, że na Święta pojawi
się jakaś kusząca cena podstawki to zakupię, na razie jednak grasuję po Arkham City ;P


Na gramie w sklepie jest platyna za 49,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2011 o 18:25, Lucas_the_Great napisał:

To samodzielny dodatek, więc nie widzę powodu łączenia z podstawką przez dystrybutora
wcześniej, niż przy okazji wznowień typu Platynowa Kolekcja.

złote kolekcje?
zresztą, skoro napoleona z empire tak łączono (który chyba tylko dlatego nie został nazwany "Empire: Napoleon", że samo empire budziło mieszane uczucia, głównie za sprawą warstwy technicznej - w końcu N wyszedł taniej i generalnie był ''mały'' jak na dużą część) to czemu by nie shoguna i dodatek do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już się bałem, że 2012 będzie rokiem bez Total War, bo jakoś nic o dodatku do Shoguna nie mówiono. Jak dobrze, że jednak stanie się inaczej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni dodatek wydany był tylko cyfrowo, ten prawie na pewno zostanie wydany w zwykłej dystrybucji. Dzięki temu można zobaczyć, jaka jest granica wielkości dodatku zasługującego na wydanie pudełkowe. :) A sam dodatek wydaje się całkiem dobrą kontynuacją Shoguna 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 17:20, R3nO napisał:

Dodatek? Pełnoprawny? W sensie w old-schoolowym stylu? No nie wierzę :)

Właśnie, kto robi takie rzeczy w dzisiejszych czasach?
Bez sensu, potnijcie to na 4 DLC i sprzedawajcie po 15$ sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 22:24, Madoc napisał:

> Dodatek? Pełnoprawny? W sensie w old-schoolowym stylu? No nie wierzę :)
Właśnie, kto robi takie rzeczy w dzisiejszych czasach?
Bez sensu, potnijcie to na 4 DLC i sprzedawajcie po 15$ sztuka.


Zapewne i tak trochę rzeczy wycięli. :) Trzeba by nie znać Segi... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować