Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatnie siedem dni Star Wars: Galaxies

22 postów w tym temacie

najlepszym podsumowaniem tej sytuacji jest fakt, że by móc przeczytać newsa o zamknięciu SWG mmusiałem najpierw obejrzeć reklamę TORa.. w sumie chyba tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli EA zupełnie niczego się nie nauczyło na błędach to pewnie krócej niż APB.
Niewiele osób zwraca uwagę na fakt, że ekipa robiąca tora to BioWare Mythic, czyli ci sami partacze którzy zamordowali WHO, którzy zlewali kompletnie kontakt z klientami na supporcie i kładli lachę na wydawanie łatek do gry czy poprawne i stabilne działanie serwerów.
Życzę TORowi jak najlepiej, ale biorąc pod uwagę fakt, że EA nie umie utrzymać gier online i nie rozumie rynku mmo, to widzę to bardzo czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 18:24, kotlecik5 napisał:

Umarł król, niech żyje król? :P


Raczej "po długich męczarniach umarło ambitne mmo, w którym bycie jedi coś znaczyło, niech żyje klon WoW''a, w którym każdy może być nie tylko jedi, ale również jedynym w swoim rodzaju zbawcą galaktyki od złego Imperatora".

Szkoda że nie miałem okazji pograć w SWG, zanim SOE go zepsuło. Gdyby postawili pre CU serwer, pewnie nadal było by sporo chętnych do gry. Niestety, taka opcja nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie przechodzą na F2P? Jestem pewien tak coś by jeszcze z tego wycisnęli, a w takim wypadku wygląda to jakby zamykali wszystko byle by zrobić miejsce dla ToRa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie chodzi o tora tylko o podejście SOE do całej zabawy bo szczerze to głównym winowajcą jest SOE, ale co tam. nie każda gra jest F2P jak np AoC poczytajcie co jest za Free, Funcom przegioł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2011 o 20:59, Crask napisał:

Szkoda że nie miałem okazji pograć w SWG, zanim SOE go zepsuło. Gdyby postawili pre CU
serwer, pewnie nadal było by sporo chętnych do gry. Niestety, taka opcja nie istnieje.


Masz czego żałować, czasy gdy w tej grze bycie Jedi oznaczało pewien stopień mega prestiżu to było coś.
Potem oczywiście urznięto wszystko kilkoma debilnymi decyzjami - ale co poradzić.
W momencie kiedy każdy pstryknięciem palucha mógl zdobyć to co ja wczesniej miesiacami pracy - powiedziałem sobie walić to. Ale zawsze poczatki z SWG bede wspominał bardzo dobrze.

A czy TOR będzie taki zły ?
Powiem tak - pewnie "dzedajów" będzie na kopy, ale z tego co było widać po becie [albo odniosłem takie wrażenie/tak trafiałem na graczy] to naprawdę niemałym zainteresowaniem cieszyły się klasy non-jedi.
Może uda się tu jednak zachować jakiś fajny balans profesji.
No i tak TOR to jest klon WoWa, mechanicznie i w kwestii co-opa bardzo fajny [moje zarzuty wobec niego to jest cholerna niezgodność z lore i kilka mocnych uproszczeń], jeśli EA naprawdę czegokolwiek nauczyło się na błędach, może będzie całkiem przyjemnym mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pietro87 jakie kuźwa WHO??????????????????? WAR, WAR i jeszcze raz WAR!!!!!!!!!!!!!! WHO to Światowa Organizacja Zdrowia. Jezu, ile razy ten skrót był wałkowany na forach a i tak dalej znajdują się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czerwca 2010 EA Mythic stało się BioWare Mythic, wszyscy ludzie z tego oddziału aktywnie pracują przy powstawaniu TORa, zapewne będą tez odpowiadać za to samo co przy WHO czyli stronę supportu i patchy/fixów - jak dali dupy w WHO to wiadome nie od dziś, jak poradzą sobie z TORem - poczekamy zobaczymy =)
Nie chce być nadmiernym sceptykiem, ale gołym okiem widać kto w związku EA + BioWare gra pierwsze skrzypce, a to tez dobrze nie wróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jizas... weź poluzuj pośladki...
Dla mnie świat warhammera zawsze kojarzy się ze skrótem WH [WH40k czy WHFRP], już tak mam że WHO to dla mnie Warhammer Online w terminologii gier [nota bene jesteś pierwsza osoba która się o to spina o.0]
WHO=WAR=wiadomo o co chodzi, trochę więcej luzu w życiu.

P.S.
Światowa Organizacja Zdrowia to raczej nie WHO, nie w j.polskim... tylko chyba idąc twoja logiką ŚOZ xP [każdy kij ma dwa końce, pozdro]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ToR Nie do końca jest kopią WoW''a - jest kilka różnic
Crew skill''s np czy Mission Skils tego nie masz w WoW''e. Obecnie nic nowego w MMO nie wymyślili , brakuje tutaj jakiejś perełki jaką był kiedyś WoW, kiedyś bo już dawno nią nie jest. Poprostu model MMO znany z WoW''a zaczyna się robić nudny.Problem w MMO jest taki że jak zrobią ciekawe questy to, będą one np zbyt długie albo zbyt skomplikowane i nikt ich nie będzie chciał robić, z drugiej strony farma to jest to co jest najbardziej nudne w każdym MMO. Brakuje czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oż kurczę jestem zszokowany! Naprawdę zamykają SWG... O_o

Prawda jest taka, że byłem święcie przekonany, że zrobili to już lata temu xD
Zdawało mi się, że czytałem już kiedyś jakiś artykuł na ten temat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 21:41, Pietro87 napisał:

O jizas... weź poluzuj pośladki...
Dla mnie świat warhammera zawsze kojarzy się ze skrótem WH [WH40k czy WHFRP], już tak
mam że WHO to dla mnie Warhammer Online w terminologii gier [nota bene jesteś pierwsza
osoba która się o to spina o.0]
WHO=WAR=wiadomo o co chodzi, trochę więcej luzu w życiu.


No to masz tutaj już drugą osobę :D wszyscy piszą WAR, należysz do niedobitków, którzy dalej piszą WHO, ale już niedługo, już niedługo... [szatański śmiech]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 21:38, Pietro87 napisał:

Od czerwca 2010 EA Mythic stało się BioWare Mythic, wszyscy ludzie z tego oddziału aktywnie
pracują przy powstawaniu TORa,


Wszyscy? Ci którzy robią Wrath of Heroes też?
A TOR-a, tak jak pisano wyżej, robi BioWare Austin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować