Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego warto wstać o drugiej w nocy i oglądać Video Games Awards 2011?

37 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2011 o 12:10, Kreek napisał:


Danny Bilson zapowiedział, że nowa gra zostanie ujawniona w grudniu, a nie na VGA

Jeżeli ma być ujawniona to właśnie chyba na VGA. Żadnej innej gali w grudniu chyba nie ma, nie ? Mieli by po prostu wrzucić notkę do neta, np. tydzień po gali ? Musieliby być idiotami, by przepuścić taką marketingową okazję. Z drugiej strony to w sumie nie jest wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, po co siedzieć po nocach, jak wszystko sobie obejrzymy na YT i przeczytamy na niejednym serwisie. Jeżeli nową grą BioWare okaże się kolejne C&C to sobie tę grę podaruję. Serię kiedyś lubiłem, ale to było jeszcze w latach 90. Czekam za to na nowe Transformersy i grę od Epica, obejrzę również chętnie pełne intro Diablo 3, bo muzyka była świetna.

Natomiast same nagrody przyznawane grom nie mają dla mnie większej wartości, więc jeśli o Spike VGA chodzi, to interesują mnie wyłącznie zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę tylko na to, że wreszcie zostanie ogłoszona data premiery Diablo 3. Ale o tym czy tak się stało na spokojnie poczytam sobie w niedzielę rano :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie zrobię se ZAJ****** nocne kino;)Ale głownie interesuje mnie Mass Effect 3(KOCHAM TE SERIE^^)nowy Alan Wake,Rainbow Six Patrits,Bioshck Infinite i nowy projekt Portala:D(Wiem wiem.....wielu zdecydowanie wolałoby Half Life ale jakoś Portal zrobił na mnie lepsze wrażenie:/ ale oczywiście kwestia gysta;)Choć za Half Lifem też tęsknie jak Bezdomny za swą chatą:/:()Nudno Zdecydowanie nie będzie:DA biorąc pod uwage że będzie tam wiele wyczekiwanych prze ze mnie tytułó traktuje to nawet jako obowiązek:-)(nie żebym chciał wyjść na paronoika ale kto nie ryzykuje nie zyskuje;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 16:33, cziken1 napisał:

Hmmmm....Gala jest niby od 8 PM czasu LA...Wiec wychodzi 5 rano czasu polskiego ....

Ty wychodzisz o 5 rano. 8 PM EST. EST to jest UTC -5 a my jesteśmy UTC +1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 13:57, Rems napisał:

po co siedzieć po nocach jak rano elegancko wszystko będzie na YT :)

Właśnie, po to bogowie dali ludziom internet, żeby mogli sobie pospać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żeby Valve zapowiedziało HL3 i nowy silnik to skłonny bym był posiedzieć i obejrzeć live. Ale w związku z tym, że szybciej się posiwieję niż Gabe Newell to zrobi, wolę się porządnie wyspać. Jedno co w tej sprawie mogę powiedzieć, to chyba jedynie to, że w momencie gdyby taka informacja ujrzała światło dzienne, z miejsca jak tylko najszybciej możliwe biorę preordera.

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować